0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #100 -: Юни 16, 2010, 17:32:04 pm »
Монииии, честито мила! Нека имаш прекрасна и безпроблемна бременност! Много целувки!
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #101 -: Юни 16, 2010, 17:33:16 pm »
Благодаря Ви момичета,ейййй да знаете още по-хубаво ми става като ви чета....много ви гушкам  ,искам всички да имаме поводи само за радост ,и да и  на мен ми се искаше да можем да се видим,но поне се знаем на снимки де :grouphug: :grouphug: :grouphug: дано новините продължават в същия дух...Анизкааа,виж как старателно и постепенно се пълни темата ти с късметлийските пръсчета :balk_21:
« Последна редакция: Юни 16, 2010, 17:37:37 pm от moniks_s »

Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #102 -: Юни 16, 2010, 19:10:54 pm »
Лелееее какъв чуден само е днес  :balk_46:
Галиии и Мониии честито и тук милички много лека бременост
и на финалчето пухкави бебчета може и по двечки трички
Foley честито и на теб миличка хайде подаръчето да е скритичко и да те изненада съвсем скоро  :happy_birthday_1:

Весело да си изкарате момичета и ние празнуваме с вас макар и виртуално

И да ни пръскате по често с вирусчета и да опразним темичката

Ани все такива темички да пускаш миличка

Вярвам!!!!
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #103 -: Юни 16, 2010, 19:23:44 pm »
Аз да се оплача малко. Вчера казах на свекърва ми, тъй като тя е колежка на лекаря ми и той я попитал какво става с мен. Тя каза: не бързай с тестовете, камо ли да се радваш много. На мен и без това ми е доста притеснено, а тя направо ме попари. Никаква емоция, никаква! Дори на сина си не каза, честито. Дай Боже всичко да е наред. НЕ се оплаквам от нея, харесвам я, тя е страхотна и много отзивчива, просто не очаквах така да реагира.
Днес направих още един тест, видях  още по-ярки 2 чертички, затова реших да си сменя аватара и да сложа лентичка. С това мое действие обръщам страницата. Може да не трябва да се радвам, но ще изживея всеки миг и няма да се дам на притеснението. Вярвам, че с всички ни всичко ще е наред.
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #104 -: Юни 16, 2010, 19:30:10 pm »
Ехааааааааа, Честито Мониии! много се радвам, мила! :D
Дано, дано ти е лека и безпроблемна бременността!  :D
Чин, мила , не и се връзвай! Радвай се на прекрасното изживяване! :wink:
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #105 -: Юни 16, 2010, 19:32:01 pm »
Чин, мила, спокойно. Важна е твоята емоция, изживей си прекрасния миг и не обръщай внимание на другите. И аз имах подобен случай с моята свекърва, когато забременях миналата година. Затова засега вие сте единствените, които знаете. Е и мъжа ми разбира се. По-нататък ще научат и другите.


Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #106 -: Юни 16, 2010, 19:34:56 pm »
Ей момичетаааая ги зарежете тея свекита че така ме нерват  :x :x :x
 Моята като реших да не лежа дойде да микаже: "Еми сега като стане някоя беля вие ще си сърбате попарата" съответно се сещата какво последва воййй маймунскиии и тя си тръгна още на следващия ден.После когато съобщавахме понеже моята рода е на 500 кмил. а на мъжа на 350км решихме секи да звъни на неговата и да казва.На мъжа и от моята рода почти всеки се беше обадил да му чистити събитието,от неговата абсолютно никой не ми звънна ,така че..........миличкииии пъчете цици и коремчета и хич да не ви дремеееееееж  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #107 -: Юни 16, 2010, 19:36:26 pm »
Ехаааааа Мони,честито и от мен.Лека и безпроблемна бременност ти желая.Пък за Ани какво да кажа,докато не идеш да раждаш темите са твое задължение,пък и то не остана :wink:.
Фоли,честит празник и мерси за тортата,на дието съм ама ще хапна.Ми то цял живот гладна и пак дебела,човешко ли е това а.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #108 -: Юни 16, 2010, 19:42:03 pm »
Здравейте и от мен. moniks_s - тихичко честито. Мисли си поитивни неща и всичко ще е наред. Честито и на останалите момичета. Аз не пиша често , но ви следя. Сега като вече съм ваканция ще се включвам по често. Дано скоро се опразни тук и всички при бремените мами.
Успех на всички. И вирусчета :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #109 -: Юни 16, 2010, 19:42:53 pm »
Чин миличка ама изобщо не и се връзвай
много е важно да си спокойна
свекита тя вместо да се радва

ама хич да не ти дреме гледай си мъжлето и бебчо и най вече да си много спокойна
добре че моята е добричка може би защото рано изгубих моята и гледа да си ми е като такава.
Горе главата Чин все едно не я чуваш

Вярвам!!!!
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #110 -: Юни 16, 2010, 20:57:04 pm »
Ех, аз докато се включа пак, вие всички сте избягали на хладно :)
Мониии, голяма радост!!! Толкова се радвам а теб!! Честито миличка, този път всичко ще е наред!!! Аз те чакалих снощи до последно да видя щесе похвалиш ли някъде, и най-накрая съм заспала!!! Ама и аз съм поспаланка!! :)
Чини, мила, не се връзвай на свекървата!! Понякога хората прсто не знаят как да реагират на хубавите новини!! Плюс това, сигурно иска да те предпази като ти говори така.. По някакъв си неин начин! Ние казахме само на нашите майки, и двете се радват, но са резервирани, че това ни е 5ти път :) Поисках от тях само да се помолят за нас, защото според мен няма нищо по-силно от молитвата на една майка!
Целувки и прегръдки на всички  :bighug: 

*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #111 -: Юни 16, 2010, 21:49:33 pm »
Фоли, ЧРД! Много хубава торта.
Мони, честити чертички. Ей, лято е и дано има много хубави новини.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #112 -: Юни 16, 2010, 21:59:46 pm »
Благодаря ви момичета. Аз обичам свекърва си, тя е добра жена и винаги ми е помагала с каквото може. Просто не е много емоционална и чувствителна- и все пак не очаквах чак така да реагира. Студен човек е, но не мога да кажа лоша дума за нея- грижовна е, а и моята майка живее далече, така че тя много ми е помагала във всичко. Просто може би това е нейно професионално изкривяване.
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #113 -: Юни 16, 2010, 23:09:35 pm »
Фоли  :happy_birthday_1:  :balk_16: :balk_2: :balk_5:
 :cheerleader: Мони  :cheerleader: , честити  :bfp1: !! ПОжелавам ти този път всичко да е наред, мила!! Стискам плаци за леки  :cloud9:

Гальонди, извинявай, пропуснала съм новината  :oops: Честито  :bfp:
много силно  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Юни 16, 2010, 23:13:44 pm от dianka »
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #114 -: Юни 16, 2010, 23:17:32 pm »
 :D :balk_145:  :lol: Мони !  Тихичко Честито мила!  :balk_46: :balk_21:
Така ми се искаше да си бременна булка и хоп - ей на!  :lol: Голяма радост! От кога си те чакамммм... :lol:  :bighug:

Галка и на теб Тихичко Честито  :D Само такива хубави новини ехехехехехххх !

За свекървите - аз направо съм шокирана. Не съм вярвала че може да има такова нещо, пък камо ли на мен да се падне! Нямам търпение да се изнесем и да си се върнем обрарно вкъщи. Това със съжителството...пълен крах. Нищо че сме в огромна къща - не не и не става.

Нямам време много да пиша и изтървам някои неща...ще ме прощавате! :)

Ивка - Честито сърчице  :D
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #115 -: Юни 17, 2010, 00:12:52 am »
Рая ,душо тъкмо си мислех ,че те няма от известно време :bighug:,взимаш ли изпитите,как си?
За свекита ама изобщо не мога да кажа хубаво дотук...за жалост де,тя и мойта е една нетактична ужас osi_7,нямам търпение да се пенсионира и да изчезне на село....не и обръщай внимание,чакай си спокойно прегледа и така...Благодаря ви за хубавите думи момичета,надявам се този път да е наред всичко и аз....докато не чуем сърчице няма да казваме на никой освен на мама ,де ,а на свекито не...тя миналия път такива номера ми въртя,чеее osi_8
Лека вечер  :balk_126:

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #116 -: Юни 17, 2010, 06:59:23 am »
Добро утро.Аз пък днес искам да почерпя,моята свекърва има юбилей,да ни е жива и здрава,че внуци ще гледа.Е моята свекърва е от малкото свястни свекита,аз много си я обичам.Да ви е сладко.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #117 -: Юни 17, 2010, 07:02:49 am »
Добро утро.
Маринка, мерси за почерпката, да ти е жива и здрава и да тичка след близнаците,  :D
Аз само виртуално ще се почерпя, че съм на ПКК, то не че не може, ама да се застараховам. Пък ако не сте омели всичко до довечера,  :D
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #118 -: Юни 17, 2010, 07:13:50 am »
Добро утро сладури!
Мари,да ти е живо и здраво съкровището и скоро да е баба! :balk_7:
Лек ден от мен :balk_64:

*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #119 -: Юни 17, 2010, 07:21:11 am »
Добро утро и от мен, че то сигурно това ще е за днес при това положение на работа.

Маринка, да ти е жива и здрава и да си стяга дупето скоро за внучета  :wink:

Днес май и на Жени дъщеричката има рожден ден. Жениии ставай вече имащ да гласиш принцеска - много да е здрава, много да слушка и скоро да е кака

А относно свекитата- дано моята винаги да е такава каквато сега.При всеки неуспех ни обяснява как най-важното на света е да се обичаме и да се държим един за друг, а пък останалото само ще си дойде когато му дойде времето. Е, дано времето му е скоро
Вярно, че сега сме далече една от друга, но се надявам и като се преместим близо до тях да си остане все така мила и всеотдайна. И аз рано загубих моята мама и се надявам свекито да не ме разочарова.

Хубав ден и по-малко бури днес. Или не, нека да има, но от вълнение по още много ++++++++++ таааааа.
Целувам ви.Чао