0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #60 -: Юни 15, 2010, 16:42:03 pm »
Момичета прибрах се вече.За съжаление отпуската свърши и от утре пак се започва с работа.Докато свикна ще ми е трудничко,но поне си починах малко.
Сега да започвам с честитките.От време на време ви наглеждах и видях,че има нови момичета на които казвам  :welcome_1:
Няма да изброявам по имена да не пропусна някой,но  :happy_birthday_1: на майките на Анизи и Женя,на дъщеричката на Женя и на Дени.
На Чин честити  :bfp:Лека бременност и успешен финал.
На мен сега ми предстои Ову,а така ми се иска да можеше да закъснее поне с една седмица.Разбрах,че мъжо си идва след една седмица за малко,но най-вероятно ще пропуснем овуто.При мен то е много рано.Само се моля да се случи Чудо и да закъснее,но чак пък със седмица незнам-много искам и аз.
Лек остатък от деня и приятни емоции през нощта.
  <br />
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #61 -: Юни 15, 2010, 16:52:26 pm »
titibar, ДОБРЕ ДОШЛА. Завиждам ти за почивката..сега с нови сили в най-слънчевия месец..пожелавам Ову да се забави :) Хубав следобед


*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #62 -: Юни 16, 2010, 00:28:21 am »
Ехооооооо къде сте - пустош, пустош ужас  :D :D :D, ловувате, хаа, а пък другите се опияняват от страхотните новини за  :bfp: и :heartbeat:  :D
Тити добре си ни дошла миличка, дано ову закъснее
Пами много бързаш душата  :wink: има време, раничко ти е още
Благодаря ви сърдечно за пожеанията, наистина  :youwoman: ,вдругиден пак ще черпя за другата рожденничка /Аничка не се сърди  :wink:/
Ивииии ами честито сърчице миличка и на Дени също - момичета дайте го малко по-весело , все пак един живот расте във вас, пък може и два  :D
Всичко ще бъде наред  :bighug:
Дени ами  :happy_birthday_1: :cheerleader: :cheerleader:
Йоли как си душичка не пишеш нищо, притеснявам се  :( , дано всичко е наред.
Мониииии чакаме  :bfp: :goodluck: :crossfingers: :crossfingers:
Имаме още едно + тестче, ама тя сама ще се похвали в тази тема  :D :D :D :D
Бебешорче с нови сили , нов месец миличка
Saule_Nova успешен лов.
Ами аз сигурно ще забравя някой  :oops:, ама не се сърдете - всичките ви мисля и обичкам
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #63 -: Юни 16, 2010, 04:19:26 am »
Добро утро милички :)
Жени, аз до последно се чудих да се похваля ли или не, че пуст страх...
Малко раничко, но видях втората чертичка днес сутринта и още съм замаяна!! Нямаше и да се тествам толкова рано ако не бях сънувала толкова истински сън свързан с :bfp: Преди няколко месеца сънувах приятелка така, и тя ми се похвали след 2 дена... Сега само остава да се моля да се захване здраво това бебче и да не се пуска. Това ни е 5та бременност(предните са все неуспешни) Дано си гушнем бебо след 9 месеца!!! 
 :sucky: :grouphug2:

*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #64 -: Юни 16, 2010, 06:50:55 am »
Гальонди, честити две чертички. И след някой и друг ден пак да се похвалиш. Е, ама страшни сънища, бе. Първо Мънки, сега и ти.  :D
Да отворим и днес очички,

"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #65 -: Юни 16, 2010, 07:04:45 am »
Добро утро.Ртф,благодаря за трапезата,ще пия разбира се кафенце,как инъче :lol:.
Първо да благодаря на всички за пожеланията,сладурки сте ми вие.
Второ да честитя двете чертички на Дени и Гальонди.Виждате ли какво прави на Ани ръчичката.Айде душа пръскай Болярски вируси съм Варна,че нали знаеш Юни съм си заплюла :wink:.Абе те тука във Варна също дебнат вируси,е малко сънливи,все си поспива до късно `убавицата ми :wink:,но друго си е то да се обединият Болярските и Варненските вируси и да заразят кака си :lol:.Малииииииии от сутринта ме хапят нещо.Айде лек ви ден,да попрегледам форума и да бягам да се трудя.
П.П.Оффффффф пък нашата модераторка как ми липсва ако знаете.Ама мноооооооооого бе.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #66 -: Юни 16, 2010, 07:27:43 am »
ЕЕЕЕ добро утро, някой искал вируси, а аз сън не съм спала да ръсна малко такива  :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: Ето миличка - речено, сторено!!!  :bighug:
rtfrtf страхотна трапезка си ни сложила благодаря!!!
Радвам сеееее мнооооого на страхотните новини в темичката и дано все така да продължават! Гальонди и Дени, честито  :bighug:
Страхотен ден ви пожелавам с много усмивки по лицата!
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #67 -: Юни 16, 2010, 07:42:17 am »
Честитооооооо лелееееее чак ръцете ми се разтрепериха  всичко ще е наред ,ще видиш Гале:D :bighug: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:Добро утрооооооо така искам всеки ден да започва Галенцееее :dance2: :dance2: :dance2:Благодаря за закуската rtfrtf ,за вирусите :bubblebath:Анизи[
Йоле,наистина забегна някъде душо????
Йоани,честито сърчице мила/font]
« Последна редакция: Юни 16, 2010, 07:48:23 am от moniks_s »

Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #68 -: Юни 16, 2010, 08:11:20 am »
Добро утро на всички !

Честито Гальонди ...знаех си, че тази седмица е късметлийска :) Айде момичета, стягайте се..... Нечакащите се надявам да не ги видя в следващата седмичка :)
Целувки и успех на всички !!!!!!!!!


*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #69 -: Юни 16, 2010, 08:22:23 am »
Добро утро и от мен!
Честито Гале и лека и безпроблемна бременност, мила! :D
Тити, добре си ни дошла, мила! Дано Ову. е късна!
Ртф, мерсаж за прекрасната трапеза! Веднага се настанявам :wink:
Ани, Ани наистина си ни къдемче, я виж отново живна темичката :wink:
Лек и усмихнат, макар и дъждовен ден!
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #70 -: Юни 16, 2010, 09:07:16 am »
Добро утро!Благодаря за вкусотийте които сте преложили.
Галионди честито и тук! Дано всичко върви по мед и масло!
Много хубав ден ви желая!
  <br />
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #71 -: Юни 16, 2010, 09:33:43 am »
Добро утро и от мен, аз днес мислех да поспа повечко, но не събудиха ме в 7, тоз моя мъж - къде това, къде е онова, ох незнам как може да се оправи поне един ден без мен, ама си го обичам какво да се прави  :D
РТФ благодаря за трапезата - отдалеч надуших кафето  :D
Аничка и на теб благодаря за вирусите - към края на тая седмица и другата ще ми трябват  :D, че почваме лова
Монииииии не се спотайвай, ами кажи тоя тест кога ще го правиш  :wink: айде стискам палци душицо и чакам хубави новини
Лек ден на всички и Галенце по-спокойно, както вече ти писах, не си мисли лоши неща, всичко този път ще е наред
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #72 -: Юни 16, 2010, 09:43:47 am »
Добро утро и благодаря за прекрасната трапеза.

Честито Гальонди! Всичко ще наред от тук нататък.  :bighug:  ще видиш.

Лек и малко по-прохладен ден ви желая! :)


*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #73 -: Юни 16, 2010, 09:55:36 am »
Добро утро и от мен. Ето ме тук, отново за малко.Много работа в офиса, вкъщи милото се цупондри, че не му обръщам внимание и така само чета и се чупя, но знам че няма да ми се сърдите много  :P
Първо честито Галее бъди спокойна мила- не се лишавай от това да се нарадваш едно хубаво на тази втора чертичка.
Ив честито сърчице миличка. Толкова се радвам
Крискаааа честити две бебочета- много да се пазиш и да не хойкаш много много по жегичката
Мони когато и да решиш за теста стискам палци, нали знаеш  :crossfingers: :bfp: :bighug:
Анизка още мъничко бе... прекрасно е ... вълнуваш се много сигурно?
Тити наистина ти пожелавам да закъснее О, и ... хоп - две чертички послееее  :wink:
На всички нови мацки бързо да се местят там в темата на пупестите мацуранки  :D
Жени да ти е жива и здрава маминка и много да я слушкаш - уххх моята колко много ми липсва...
РТФ ама страаашна масичка си наредила- тъкмо като за мойта лакомийка

Иначе муцунки при мен е ... Бъбречето вчера пак ме потормози, другата седмица съм при специалист да видим какво ще правим операция или разбиване. Според графиката ми не чакам да ми дойде М , и в понеделник / ако до тогава не дойде вещицата/ ще ходя при доки да предизвикваме гадината и да продължаваме напред. Може би ще се отложи инсето и ми е много мъчно, но... Още нищо не се знае.Подготвяме се за сватбата по мъничко и така.
Хайде много още + тази седмица, и другата, и по-другата и да е пълноооооо.
На ловуващите- приятен лов  :wink: и успешен.
Обичкам ви всичкитееее


*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #74 -: Юни 16, 2010, 10:09:41 am »
Хайде момичета, време е да напълним тази темичка с  + тестчета. Успех на всички. Прекрасен и усмихнат ден от мен.. :)
Пазете се от жегите..
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #75 -: Юни 16, 2010, 10:23:10 am »
Добро утро момичета!
Гале, честита 2 чертичка, стискам палци този път да е без проблеми и да се радваш на здраво бебче на финала!
Аз днес съм рожденичка и искам да ви почерпя по едно парче виртуална тортичка

Пожелавам на всички да видят в най-скоро така очаквания резултат!
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #76 -: Юни 16, 2010, 10:28:23 am »
Фоли, жива и здрава да си, мила! Скорошно сбъдване на мечтите!
Благодаря за почерпката! :D
Йоли, само така, мила! :D
Мони, чакаме ++++++ :wink:
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #77 -: Юни 16, 2010, 10:30:42 am »
foley:happy_birthday_1: Да си жива и здрава и скоро да се похвалиш с  :bfp:
Ртф, мерси за вкусната закусчица и кафенце.
Гале, честити 2 чертички и силно стискам палци всичко да е наред.
Пожелавам на всички един прекрасен и слънчев ден и още много +++ тестчета!
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #78 -: Юни 16, 2010, 10:50:40 am »
Фоли, честит рожден ден  :ballons: :occasion13:
Йоли,  :bighug:  Хайде, кажи му на този бъбрек да се спре вече. Дано да се кротне и да няма нужда да чакате.


*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #79 -: Юни 16, 2010, 10:50:46 am »
Фоли миличка  :hbirth: :hbirth: :hbirth: жива и здрава, много щастлива и най-вече след 3 дни да си получиш малко закъснелия подарък  :D
Йоли така миличка, само напред , бъбречето ще се оправи и обръщай внимание на мъжо, ние няма да се сърдим  :D