0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #180 -: Юни 19, 2010, 12:42:54 pm »
Здравейте щъркелчета!
Луничка  :welcome_1: и скоро да се омиташ от тук както между впрочем всички
И аз да се потопя под розовките вирусчета макар че ми е раничко още  :a_cat_06: :a_cat_06:
Весели почивни дни на всички

Вярвам!!!!
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #181 -: Юни 19, 2010, 12:44:00 pm »
Здравейте! Като гледам някой вече плажуват, ние тук си имаме само 11 градуса и един ужасен вятър...Тъкмо се беше постоплило малко и хайде пак захладня.
Чин, какво стана с твоя преглед,нали беше вчера?
Хайде отивам да си приготвя нещо за хапване, че още не съм закусила :D
Хубав съботен ден!
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #182 -: Юни 19, 2010, 12:53:38 pm »
Здравейте момичета цоп цоп и аз под вирусчитата най-накрая.
Да ви споделя от вчера имам невиждан апетит ужасо много ям и пия водица доста.... дали са симптоми  :? От време на време ме приболява никсо долу но много леко и не е постоянно, освен това и гърдите ме приболяват,но пак така не постоянно на пипане нито са твърди нито болезнени .... дали да се надявам незнам  :?
Цялата минала седмица си лягах в 21,30ч страшно много ми се спи по всяко време мога да легна и да спя все едно никога не съм спала хмммм незнам на какво се дължи всичко това ... моля споделете и вие усещате ли нещо? стискам палци на всички чакащи като мен другата седмица ще се разбере,дано всички видим двете чертички прегръщам ви силно :)
« Последна редакция: Юни 19, 2010, 12:56:04 pm от Бжи »



*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #183 -: Юни 19, 2010, 13:04:10 pm »
Foley, аз писах в моята темичка и забравих тук. Ами имаме си точица, в матката, 5.2мм и дай Боже всичко да е наред февруари  ще се срещнем с нашето бебче. На 02.07 съм пак на преглед за сърдечна дейност. :)
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #184 -: Юни 19, 2010, 13:10:08 pm »
Ее, Чин, страхотни новини, дай Боже всичко е наред до края!
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #185 -: Юни 19, 2010, 13:55:36 pm »
Здравейте момичета  :bighug: отдавна не съм ви навестявала, а за вирусчета да не говорим  :oops: нашето бебе най-сетне се показа какво е, така че моите вируси също са розовки  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
Чин, поздравления за хубавите новини - всичко ще е наред  :goodluck:
Бжи, според мен ти е много рано за симптоми - тепърва има да гоните яйцето, после имаш около 2 седмици чакане до  :bfp1: желая ти успешен лов и прекрасен резултат накрая!!
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #186 -: Юни 19, 2010, 15:03:32 pm »
Е, Чин, честито за точицата.
Дианка, честита принцеса,  :bori_015:
Айде аз пак под вирусите - хоп, хоп, хоп.  :bubblebath:
Я, Мънкито как ги дебнеше от засада и после...  :D
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #187 -: Юни 19, 2010, 17:42:02 pm »
Хихихиихих еее Чин бравооо,супер новинка мила се така да ви върви  :D
 Рт мила дебнех яяя,ам и как бе вирусчета ,дебнете ги в засада ,мн действат така  :D :D :D
 Аз пък бях на среща с някой прекрасни Дами от Зачатие,толкова са готини и такива приказни дечица имат че простооо ме изпълниха само и единствено с любов  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:,по късно ще кача някоя друга снимка та да ни видите какви бяхме зелки сладки всичкиии  :lol: :lol: :lol:
Дианака еее разгела най накрая ,супер мила ,честит ви розав пампер  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #188 -: Юни 19, 2010, 18:42:23 pm »
Кажи какво стана с теста? Още не съм си пуснала палците  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Приятно прекарване с мама и весела шопинг терапия! Забавлавайте се  :D
Пускай, пускай, всичко мина, дадохме материала, а резултата ще е в пон-к или вторник!  :wink: Ще видим какво е направил моичкият  8) Дано, всичко е ОК!
РТф, стискам палчета за утре, мила! :D
Благодаря за вирусчетата! Хооооп, цооп, пльоооос  :D
Прегръдки на всички! :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #189 -: Юни 19, 2010, 19:51:24 pm »
Здравейте, момичета.
От УС на сдружението назначаваме служебно petqst за модератор на този подфорум, тъй като radostinka в момента е възпрепятствана да изпълнява тези задължения.
Искам да й благодаря за положените до сега усилия, а на Петя успешен старт и дано с удоволствие изпълнява тези задължения.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #190 -: Юни 19, 2010, 20:31:04 pm »
Ами Честито Петенцеее,и да се грижиш добре за наща темичка мила ;)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #191 -: Юни 19, 2010, 20:42:03 pm »
Честито Петинка и по скоро да ни прогониш от тука  :lol:

Вярвам!!!!
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #192 -: Юни 19, 2010, 20:43:07 pm »
Здравейте Прекрасни Дами  :D

Аз направо не мога да смогна  :lol: Изпитите....мъка мъка! Но нормално, изпити са  :lol: чета като луда, ако някой го интересува брачни договори, семейна имуществена общност или наследяване - да пита!  :lol:

Аз пък искам да ви питам - къде е по-добре да отидем на море? Искаме хем да е спокойно, хем да има къде да седнем и да се храним добре.
Сестра ми ми каза да избирам между Златни Пясъци, Албена и Лозенец. ( последното най-не ми звучи добре ).
Съветче ?  :D ( Маймуно чакам да те чуя като виден морски гражданин! )

Мони  :bighug: :bighug: :bighug:

Пете Честито !
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #193 -: Юни 19, 2010, 21:04:37 pm »
Раиса- предлагам Лозенец :)
Пете, честито.
Маймунчи, благодаря за честитките.. :)
rtfrtf, dianka и на вас :)
Прекрасна вечер ви пожелавам. :)
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #194 -: Юни 19, 2010, 21:09:11 pm »
Здравейте, момичета.
От УС на сдружението назначаваме служебно petqst за модератор на този подфорум, тъй като radostinka в момента е възпрепятствана да изпълнява тези задължения.
Искам да й благодаря за положените до сега усилия, а на Петя успешен старт и дано с удоволствие изпълнява тези задължения.

Благодаря на УС за гласуваното доверие! Дано да не ви разочаровам! 8)
Благодаря на всички!
Ще ви гоня до дупка от тази тема, да знаете! :D :D :D
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #195 -: Юни 19, 2010, 22:41:09 pm »
Петя честита ти длъжност и от мен.
С гоненето можеш да започнеш от мен.Изобщо няма да ти се разсърдя.Даже ще съм ти благодарна.Но това няма да се случи явно и този месец.Стисках,стисках,но неможах повече.Ову е тази вечер.От 5 часа на сам са започнали болките,а мъжо си идва след 3дни :balk_145: Просто е невероятно какъв карък съм,а и той.То не че като сме заедно се получава ама така пък със сигурност няма да стане.
Лека вечер момичета и успешен улов на всички които са по двама.
  <br />
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #196 -: Юни 19, 2010, 23:14:23 pm »
Честито на Петя!!Дано с Радостче всичко е наред!!
Пете, ни мъ бий за спама - Раиска, аз не бих отишла на нито едно от трите места - голяма лудница са  :x Ако сте фенове на палатките - гласувам с две ръце за Иракли. Ако не, колкото по-на север, толкова по-спокойно е - Тюленово; Камен бряг; Каварна... по-далечко от навалицата  yahoo_33 yahoo_33 yahoo_33
« Последна редакция: Юни 19, 2010, 23:16:54 pm от dianka »
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #197 -: Юни 20, 2010, 00:39:55 am »
 :D 2 поредни години ходих на Иракли , но това беше тоооооолкова отдавна, че сега сигурно няма да позная мястото.

Не съм сега за палатки  :lol: няма палатка за хипопотама  :lol:

Ама верно наспамих! Петето ша ма бий!  :oops:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #198 -: Юни 20, 2010, 07:17:00 am »
Добро утро,мацки,хайде на неделно кафенце,че аз като го испия яхам прахосмукачката,после отиваме на кръчма,ще празнуваме юбилея на свеки.
Пете,честита длъжност.
Раиса,за Златните и Албена със сигурност ще ти кажа че е лудница,тук на Варненския плаж още по-голяма.Аз лично за спокойствие бих ти препоръчала бунгало в Шкорпиловци.Ние последния път бяхме в станция до плажа,просто супер.Бунгалата са в гора,вечер е прохладно,а на плажа слизаш с хавлията на рамо по бански.Другото,на което аз съм фен е Ахтопол и изобщо курортите надолу по южното черноморие.Хайде ще чакаме да кажеш къде ще отдъхвате.
П.П.Утре си чакам темата.Ани и Маймунката да се разберат коя ще се излюпи по-рано,чеееееееее другата седм.за мен е важна :wink:
« Последна редакция: Юни 20, 2010, 07:19:19 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #199 -: Юни 20, 2010, 07:42:38 am »
Добро утро момичета.
Маринка благодаря ти за кафето на теферич.Обожавам морето и тези гледки,но това лято-няма да ги има за мен.
Момичета да ви се оплача какво преживях снощи.Няма такива думи с които да ви опиша каква болезнена овулация имах.Аз просто си помислих че ще умра.Никога и нищо не ме е боляло толкова силно и продължително,колкото левия яйчник снощи.Аз имах чувството,че той се спука,а не фоликула.Дали защото при мен Ову е по принцип 10-11ден,но този месец след толкова отправени молби за по-късна Ову към 16-17ден,и фоликула е пораснал до ненормални размери сигурно,но преживяването беше катастрофално.Така или иначе не дочака деня в който мъжо си идва.Вече няма да търся нещо което явно моя организъм неможе да преживее-а именно късна ову.
Милички,съжалявам че ви натоварвам с тези мои терзания,но като нямам с кой да споделя.Само вие сте ми на разположение.Тя и дъщеря ми снощи се побърка детето с мен.Много ми е мъчно че трябваше да ме види в такова състояние.В къщи всички знаят че мен "никога нищо не ме боли",а снощи беше филм на ужасите.
Сега пожелавам на почиващите-активна почивка,а на работещите като мен-лека работа.
« Последна редакция: Юни 20, 2010, 07:44:14 am от titibar »
  <br />