0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #160 -: Юни 18, 2010, 13:56:29 pm »
Благодаря ти миличка :)


*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #161 -: Юни 18, 2010, 14:13:57 pm »
Здравейте милички, Маринка страхотно кафе на моренце,Мони и на теб благодаря за кафенцето.
Благодаря ви още веднъж за пожеланията, стискам палци на всички и целувки и прегръдки от мен  :D
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #162 -: Юни 18, 2010, 21:59:13 pm »
Здравейте милички  :sunshine:
Затъжих се за вас  :grouphug2:
Най-напред да споделя колко много се зарадвах на 3-тото ни списъче и пожелавам поне да се удвои до края на месеца :crossfingers: :crossfingers:
Честито на всичките ни новозабременели момичета - Гали, Мони, Чин  :balk_16: - много приятна и спокойна бременност и пухкави, здрави бебчета на финала!!!

Още не съм наваксала с четенето, че се върнах много болна от България и няколко дни само лежах и спах, дори не се бях хранила от петък. Дори на ДРЗ-то използвах всеки удачен момент да отскоча до вкъщи и да поспя 1-2 часа.
Чак вчера успях да се добера до офиса :? а рабоотаааа - до уши, но вече не му мисля толкова, че стреса ми изяде моите :lol: - имам си инсулинова резистентност, която изразиха мнение, че е повлияна от стреса и напрежението, които имам в ежедневието ми в изобилие.
Но стига съм се оплаквала, много съм си добре и още по-добре ще ставам :P

Много приятни и не толкова слънчеви /че аз изгорях от жега в БГ/ почивни дни на всички ви!!! :balk_177:

ПП. Петя съжалявам, че неуспяхме да си поговорим повече :balk_21:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #163 -: Юни 18, 2010, 22:48:10 pm »
Здравейте мили момичета,
присъединявам се към вас, чакайки онези две чертички които винаги променят живота на човек! Надявам се да имам късмет и това щастие да ме споходи пак, пожелавам го от все сърце и на вас!!
Стискам палци на всички мили мами(настоящи и бъдещи)!!
Освен болки тъпи, пробождания и други засега нямам други симптоми, но аз имам една малка киста на единия яйчник и може и от нея да е, ще чакам...пък каквото сабя покаже!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #164 -: Юни 19, 2010, 00:56:23 am »
Оли, радвам се че вече си по-добре и си отнова сред нас  :wink:
Здравей, Луничка надявам се да не се задържаш при нас, а да се местш скоро в бременелската тема.
Момичета, аз пак уж отпуска бях пък се изморих повече - естествено физически, отколкото на работа. Утре ще имаме детско парти на вилата, така че чак в неделя ще мога да ви чета и мъжо най-сетне се връща / ндявам се утре сутрин/ че цяла седмица го няма, ама сега ще ми е по-важе  :lol: :lol: :lol: като почне лова
Обичкам ви и ви стискам много палци да знаете в неделя искам да прочета мнооооооооооого хубави новини  :bighug: :goodluck: :crossfingers:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #165 -: Юни 19, 2010, 06:50:23 am »
Добро утро,хайде скачайте на съботното кафенцеПриятен уикенд ви пожелавам.
П.П.Аничка,в понеделник ти ли ще пускаш темичка или ще уговориш сънливата ни Маймунка а?Знаете че много държа на това.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #166 -: Юни 19, 2010, 07:17:56 am »
Добро утрооооооо !Пожелавам ви чудесен съботен ден ,Мариии направо си супер ,кафенце,закускааа браво

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #167 -: Юни 19, 2010, 07:49:30 am »
Добро утро момичета!
Присъединявам се към кафето и закуската и после на работа.Сега след отпуската ще ми се отели вола от работа-отново цял месец без почивен ден.А във вторник си идва моята половинка за малко и трябва да се работи и нощем по други въпроси. :oops:
Моля,който пусне новата темичка хубаво да я опаразити с вируси,че много ще ми трябват след вторник.За сега геройски си удържам Овуто   8O ,но накрая се страхувам да не се окаже ановулаторен цикъл,защото точно преди 1 год имах такъв и като истински Марко Тотев може да се случи точно този да е.Но нали човек се надява докато е жив.То и аз много искам-хем по-късна Ову,хем да я има.
Хайде стига че се улях вече.
Желая ви приятен уикенд.
  <br />
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #168 -: Юни 19, 2010, 08:36:54 am »
Добро утро момичета кокичета :)
Благодаря за кафенцето и закуската на Маринка, винаги ранобудна!:)
Моите почивни дни свършиха ( аз почивам Вторник, Сряда и Четвъртък) и сега се приготвям за лудницата през уикенда! В Понеделник и Сряда сме на кръвен и се моля за добри новини!
От мен приятен уикенд :)
 :bighug:

Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #169 -: Юни 19, 2010, 10:13:23 am »
Добро утро,
мерси подкрепата Женя, дано всички скоро се преместим!!
Като си гледам графиката много ми прилича на тази от предното ми забременяване, само дето гърдите не ме болят,но може да е от кърменията да са станали по-нечуствителни, знам ли, то като се надяваш си измислящ хиляди извинения и симптоми, но това отлично го знаете.
Благодаря ви че сте тук, защото имах ужасна нужда да споделям с някого тези свои терзания :bighug:
Виждам, че някои от вас работят през уикенда, лека работа на вас, а на другите хубава почивка, аз лично ще съм на плаж :D
Надявам се като вляза пак да има новини за "Честито" 8)
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #170 -: Юни 19, 2010, 10:30:18 am »
Здравейте и от мен кукли фукли  :lol:

Маринката как успяваш бееееее.Направо... ти си нашата домакиня-героиня
Луничка добре дошла във веселата ни щъркелова банда и скоро беш от тук и бързо да се шмугнеш в бременелската темичка. Гальонди  защо ще ходите на кръвен/или той задължително се прави/???
Тити пожелавам ти да имаш О и да закъснее и да хванете яйчицето

Аз днес на работа до обяд и после да си вземем халките и да търсиме костюм на милото, че...

Хубав, слънчев и много усмихнат ден от мен  :wink:


*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #171 -: Юни 19, 2010, 10:59:29 am »
Здравейте и от мен! :D
Маринка, супер си както винаги! :D Благодаря!
Луничка, добре си ни дошла и дано скоро да се ометеш от тук! не, че те гоня, амааа в бременната темичка си е по-готино  :wink:
Аз вчера си прибрах мама от летището и сега ще ходим на шопинг  :wink:
Лек и приятен уикенд!
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #172 -: Юни 19, 2010, 11:03:51 am »
Добро утро. Ей, вярно Маринка като най-голямата ранобудница всяка сутрин поднася закусчица и кафенце.  :hungry:
Добре дошла на Луничка и да не се задържа много, много тук.
Тити,  :crossfingers:
Йоли, успех в пазаруването.
Хайде, успешен съботен ден от мен.


*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #173 -: Юни 19, 2010, 11:11:40 am »
Момичета, аз днес пак ще пътувам до Софето! :wink:
Ще правим контрола на СДИ теста, стискайте палци дано е по-добър от предния! :wink:

Кажи какво стана с теста? Още не съм си пуснала палците  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Приятно прекарване с мама и весела шопинг терапия! Забавлавайте се  :D

На всички пожелавам приятна почивка и весел уикенд.
И аз изчезвам. Ще си правя терапия от фонда "И аз съм човек".
Малко да се разкрася - ще ходя да се боядисвам  :balk_101:, после може да си купя някоя нова рокличка  :D. Не знам какво ми стана това лято, но изведнъж ми се прииска да нося рокли. А по принцип съм спортен тип. Обичам да съм с панталон, но сега имам усещане "за жена" и се чувствам някак особено женствена  :balk_96:

Може да от хормоните, дето се тъпча с тях  osi_15 :balk_71:
« Последна редакция: Юни 19, 2010, 11:13:19 am от Чоки »
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #174 -: Юни 19, 2010, 11:45:38 am »
Здравейте и от мен. Още един слънчев ден ни очаква (поне във Варна)..стискам палци на всички и да не се задържате скоро..А нашите бременелки може да пуснат малко вирусчета, че ще са ни нужни.Успех момичета и стискайте палци !


Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #175 -: Юни 19, 2010, 11:55:20 am »
Здравейте миличчки ;)
 Мерси на Марито за трапезата,за темичка ще се постарая обещавам  :D
Ето и поръчаните вирусчетаа  :pink_dust_1: :green_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :green_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :green_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :green_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :green_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :green_dust_1: :babydust:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #176 -: Юни 19, 2010, 12:00:00 pm »
Ето още вируси от нас  :lol:
 :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #177 -: Юни 19, 2010, 12:19:09 pm »
Ей, цопвам се веднага под вирусите, хоооооооооооп,  :surfinga:
Чоки, ами рокли ще ти трябват, така си е, така че оглеждай се за роклички,  :D
Маринка, мерси за кафенцето, аз още се събуждам, така че нужно ми е.
Лека работа, приятна почивка и на плажуващите да се пазят да не изгорят, защото после ще трябва да спят на закачалката, а там не може да се ловува,  :D
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #178 -: Юни 19, 2010, 12:25:46 pm »
Благодаря за вирусчетата, веднага се цопвам и аз... дано да ми донесат късмет !


*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #179 -: Юни 19, 2010, 12:27:55 pm »
Добро утро (добър ден вече) :)
Много благодаря на всички за прекрасните пожелания. Благодаря, че ме наглеждате.   :bighug:
Желая успех и късмет на всички. Спокоен и ползотворен ден.