0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #120 -: Юни 17, 2010, 07:44:13 am »
Добро утро!
Маринка, жива и здрава да ти е свеки! Да те слушка мнооого  :wink:
Жени, и на теб мила, да ти е жива и здрава дъщеричката,, и дано скоро да стане кака! :wink:
Ама, така, без кафеееее, е па не може: :wink:

Лек и спорен четвъртък!
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #121 -: Юни 17, 2010, 08:01:01 am »
Добро утро.Аз веднага като стане въпрос за кафе и се лепвам там.Започна се това моето със работа от сутрин и да не ми се отварят очите.
Благодаря ти Петя,за кафенцето.
Маринка честит ви юбилей.Да ти е жива и здрава мама-свекърва!Много да те радва.
Мони честито ти щастие и тук миличка!Само спокойствие и всичко ще е наред.То при вас учителите  добре че завърши работата с децата вече,че понякога знаят да те извадят от равновесие.
Моята Ову няма да дочака мъжа ми.Въпрос на часове е според мен и според БТ,но няма какво да направя.Каквото-такова.
Лек ден на всички и добро настроение.
  <br />
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #122 -: Юни 17, 2010, 08:28:03 am »
Добро утро банда без командааа  :lol: :lol: :lol:
 Мари жива и здрава да ти е свекървата,Петенце мерси за кафенцето чудно ееее  :D ,на останалите хубав ден ;)
 И малко шарени вирусчетааа  :pink_dust_1: :green_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :green_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :green_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :green_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :green_dust_1: :babydust:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #123 -: Юни 17, 2010, 08:34:47 am »
добор утро момичета .
И тук да честитя  :bfp: на Галка и Мони ,хайде лека и безпроблемна бременост да имате .
Маринка да ти е жива издрава юбелярката .
Жени честито рожденничка и на тебе да ти е здрава принцеската .
Петя мерси за кафенцето

От мен лек и усмихнат ден на всички . :) :)
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #124 -: Юни 17, 2010, 09:05:52 am »
Така .....  8O човек един ден да не лиза и вие ще му напълните темата с хубави новини  :lol:  :cheerleader: МОНИИИИИИИИИИИИИИ честито миличка,  :ywoohoo: Божеее така се радвам, че  моята тема се хвалиииш. Цункам те силно и този път всиииииичко ще е ок  :bighug: Пък теми когато мога ще пускам, ама няма да са много май  :oops: ама няма страшно тя Муната ми е перфектната отмяна  :cuddle:
Фоли, честит празник - малко на патерица,  :oops: ама ти ще ме извиниш!!!
Маринка, да ти е жива и здрава свекървещицата..... аааа ...... такова свекървището, ааааа това бе.....свекито исках да кажа,  :lol: дано по-скоро да я направиш баба, 8) че те (от личен опит казвам) май не се кефят много на думата баба  :lol: :lol: :lol: така че напук на нея я направи я такава.
Хайде днес да продължавате с хубавите новини, че ми пълните душичката  :bighug:
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #125 -: Юни 17, 2010, 09:19:47 am »
Добро утро!!! Леле-е-е-е какви хубави новини  :cheerleader:! Чини, Мони, Галка, честито, много се вълнувам и се радвам за вас  :balk_21:. Лека бременност ви желая със здрави и хубави бебчовци на финала! Много мв зарадвахте, направо-о-о-о  :music22:. Жени,  :occasion13: на малката принцеса, да ти е жива и здрава и много да те радва. Мари, да е жива и здрава свекърва ти. Много целувки от мен!

*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #126 -: Юни 17, 2010, 09:39:43 am »
Шоколадчееее много се радвам да те видя отново сред щъркеловата банда. Не можеш без нас, знам аз  :P Ама и ние не можем без теб, знаеш ли как ми липсваше  :(  :bighug:



*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #127 -: Юни 17, 2010, 09:56:37 am »
Здравейте, здравейте ето и малко почерпка от мен по случай рождения ден на принцесата ми  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Маринка да е жива и здрава свекито ти и като стане баба да помага много  :lol:

После пак ще вляза, че от сутринта вървят гости - аз нали съм отпуска  :D и така целувам ви всииички и благодаря за пожеланията миличките ми те
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #128 -: Юни 17, 2010, 10:12:31 am »
Ехххх ама Жении мила да ти е жива и здрава принцесата  :D
 Аниииии ххааххахха ще те заместим няма страшно  :wink: :wink: :wink: мнооогоо те гушкам еййй бременноо голямо глобусче таковааа ;)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #129 -: Юни 17, 2010, 10:41:52 am »
Здравейте и благодаря за закъснелите поздрави!
Маринка, честит празник на свеките, както всички са ти пожелали, дано скоро се радва на внученца!
Жени, честита ти рожденичка, да ти е жива и здрава и да расте голяма и красива!
Гледам сте подхванали тема за свекитата :D, ех аз от моята не мога да се оплача, тай като се виждаме по 1-2 пъти на година. Душичка ми е, много искам да я даря с  внуче.
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #130 -: Юни 17, 2010, 10:44:58 am »
Жени, честит рожден ден на тази малка принцеса. Да ви е жива и здрава и много да ви радва. :)
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #131 -: Юни 17, 2010, 10:45:11 am »
Добро утро!
Жени, да ти е жива и здрава малката принцеска.  :D
И ЧРД на свекървата на Маринка - в най-скоро време да стане баба.


*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #132 -: Юни 17, 2010, 10:46:30 am »
Жени,да ти е жива и здрава принцеската, много да те радва!
Маринка, много здраве на свекито и много внуци да изгледа!
Пете, супер кафенце, ммммм!
Усмихнат ден ви желая, момичета, и дано някой се похвали скоро! :P
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #133 -: Юни 17, 2010, 10:48:04 am »
Добър ден,
много се радвам за прекрасните новини :D :D :D

Галенце,Мони,Чин - страхотно,момичета - ЧЕСТИТОООО :D :D :D Пожелавам ви всичко да се нареди по мед и масло,и сладки 9м без грам притеснение :D

Аз на мойта свекър...там какво беше нещо...ъ ъ ъ - свещица,вещица...как веше точно...мЪЪЪ :lol: Написах й картичка с "Честит юбилей,мила БАБО" :lol: Сигурно газ изпика,нали все за маминка се пише :lol:,че даже и на име да й викат внуците :lol: :lol: :lol: Много забавно :lol:

Жени,честита ти рожденничка,да те дари с много много щстливи мигове,а ти с едно прекрасно детсво :D

ПламеноФца....ми ай честито и на твойта свекърфея...то...мъжът ти съкровище,е няма как майка му да не е стока :lol:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #134 -: Юни 17, 2010, 12:03:24 pm »
Здравейте, момичета. Така се радвам на хубавите новини  :ywoohoo: .
Тихичко честито на Мони и Галя, само положителни емоции и сълзите да са от радост.
Жени, да ти е здрава рожденичката и много да ви радва.
Маринка, все така добре да се разбирате със свекърва ти.
Момичета вижте това сега го чух по радиото: http://www.vitoshaonline.com/n/view/2146
Лек ден и да се разхлаждате повече в тази жега.
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #135 -: Юни 17, 2010, 15:13:08 pm »
Честити  :bfp: на Моникса, Гальони и Чин :)
Маринка, да ти е жива и здрава свеки, скоро баба  :crossfingers: Радвам се, че ти е свястна -пази я като очите си, че са рядкост :)
Жени, да ти е жива и здрава рожденничката :ballons:

Чин, не се връзвай на свекито. Моето като разбра каза "Еми хубаво" (а от както познавам мъжо само за това врънка - айде внуци, айде внуци, още преди да се оженим. Имаше и изказване "Много се забавихте, айде че искам внуче" - тоест остава човек с впечатлението, че за това е мечтала от много години). После като я питах не се ли радва ми каза, че няма да се радва, докато не мина 3ти месец, че било още рано, че тя губила 3 деца преди това преди 3ти месец...абе както аз казвам "Смръцафръца ме". Ама ми мина де, и й теглих една сосна наум. Майка ми много се зарадва обаче, още от първия ден :)

Радвайте се на бременноста си и не слушайте околните.
[/url][/url]
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #136 -: Юни 17, 2010, 15:21:50 pm »
Жени ,да ти е жива и здрава малката кукла и скоро да стане кака... :balk_5:какви вкусотии сте наредили :D

Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #137 -: Юни 17, 2010, 17:24:31 pm »
Благодаря Ви момичета,ейййй да знаете още по-хубаво ми става като ви чета....много ви гушкам  ,искам всички да имаме поводи само за радост ,и да и  на мен ми се искаше да можем да се видим,но поне се знаем на снимки де :grouphug: :grouphug: :grouphug: дано новините продължават в същия дух...Анизкааа,виж как старателно и постепенно се пълни темата ти с късметлийските пръсчета :balk_21:

ЧЕСТИТОООООО !!!! :balk_50: :bfp1:


Спрете Земята, искам за сляза
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #138 -: Юни 17, 2010, 17:40:21 pm »
Мамо Жени, честит празник на теб и на твоето детенце! Бъдете винаги много щастливи и усмихнати!

А свекитата, каквито и да са, трябва да се уважават, да са живи и здрави!


*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #139 -: Юни 17, 2010, 17:44:33 pm »
Аз обичам свекърва си, може би затова не очаквах да реагира така, но пък и прощавам. Тя е майка на мъжа до мен, уважавам я, а и тя мен. Жената е акушерка, видяла е какво ли не, а и преди да се роди мъжа ми е имала неуспешна бременност. Разбирам я. Аз също имам много страхове и исках просто да ми вдъхне малко кураж. Принципно съм от тези жени, които се разбират със свекървите си, а и не живея с нея и не ми пречи.
Благодаря за разбирането, утре да ми стискате палци. Дано не е рано и се види точицата. :)