0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Деца по каталог? (по БТВ в момента)
« Отговор #200 -: Юни 16, 2010, 06:50:58 am »
Лисо, шапка ти свалям!
А колко обичам теб и лисетата, ти знаеш!
Прегръщам те!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Деца по каталог? (по БТВ в момента)
« Отговор #201 -: Юни 16, 2010, 07:33:01 am »
лисе,браво на теб! :bighug:
*
Re: Деца по каталог? (по БТВ в момента)
« Отговор #202 -: Юни 16, 2010, 08:40:04 am »
Лисе подкрепям те на 200 процента.Целувки на лисетата и на теб :)
*
Re: Деца по каталог? (по БТВ в момента)
« Отговор #203 -: Юни 16, 2010, 09:23:39 am »
Лисе, целувки за теб и цялото лисичо семейство.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: Деца по каталог? (по БТВ в момента)
« Отговор #204 -: Юни 16, 2010, 09:34:22 am »
Браво, Лиско, дано има желаният ефект.

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Деца по каталог? (по БТВ в момента)
« Отговор #205 -: Юни 16, 2010, 10:43:26 am »
Пътувах  и съм поизостанала от  събитията...

Лошото е , че в  страната ни  , често даден журналистически материла ,се приема за достоверна и обективна информация ; за истина  ,неподлежаща на коментар, без да е ясно дали е така или не.Случая потвърждава това.Бабите  често  казват -" ама  по телевизията   казаха !"- щом там са казали нещо ,значи е така .Върви  обяснявай и доказвай друго...

Лисе ,поздрави  за решителния отговор  :bighug:


*
Re: Деца по каталог? (по БТВ в момента)
« Отговор #206 -: Юни 16, 2010, 10:57:11 am »
Лисееее, страхотна си! :bighug:
Целувки на всички от лисето сем-во! :D
*
Re: Деца по каталог? (по БТВ в момента)
« Отговор #207 -: Юни 16, 2010, 10:59:43 am »
Лиско, много ти е хубаво писмото!
Снощи свекърва ми /доста възрастен, но все пак-интелигентен индивид/ е попитала мъжа ми насаме дали и ние сме с купена яйцеклетка!!!!!!!!!!!!!! В прав текст!!!!!!!!!!!!! Той, в свой стил, й е отговорил, че -да, но по-лошото е, че и със спермата не знае какво точно са направили, щото те докторите ги бъркат едни... никой не знае какви.... и после са го пуснали в корема ми да расте, та затова сега бебто е със сини очи.
*
Re: Деца по каталог? (по БТВ в момента)
« Отговор #208 -: Юни 16, 2010, 11:02:32 am »
Лиско браво за писмото.Дано има реакция от страна на медията.

Re: Деца по каталог? (по БТВ в момента)
« Отговор #209 -: Юни 16, 2010, 11:25:38 am »
Браво, Лиско! Писмото е много добре написано! Аз също се учудих като ви видях в репортажа. Очаквах да се спомене Деня на репрдуктивното здраве, а те.... :x
Много съм възмутена и от филма на Бенатова. Грозна работа, с тези купища яйца. Най-вероятно тази жена няма близки с нашия проблем и не знае какво е. Но има Господ!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*
Re: Деца по каталог? (по БТВ в момента)
« Отговор #210 -: Юни 16, 2010, 11:28:26 am »
Лиско, браво, много хубаво писмо! Аз също мисля да пусна едно писмо до медията, като жена, която прави опити с донорска яйцеклетка и която се чувства обидена и поругана от начина по който филма е представил проблема и, както и от отрицателните внушенията, които филма насажда сред обществото към жените с подобен вид репродуктивни проблеми.
Re: Деца по каталог? (по БТВ в момента)
« Отговор #211 -: Юни 16, 2010, 15:31:37 pm »
Лисе браво,егаси наглата Госпожа чак сега видях ,ама как може такова нещо лелеелелел,дано някой я накара да разбере същността на нещата и да успее да вникне в нещата  :? :? :?....макар че малко ме съмнява  :x :x :x
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Деца по каталог? (по БТВ в момента)
« Отговор #212 -: Юни 16, 2010, 21:05:17 pm »
Фусси,

Публикувана е моята емейл кореспондеция със Людмила Бенатова, където тя се представя като потенциален донор под името Елица Василева. За съжаление е твърде късно да го поясня.

Проследете този емейл и ще видите как журналистката се опитва да манипулира този който търси донор, а после го представя като "измамник" в репортажа.

Копие от този емейл е публикувано също на BTV:
http://www.btv.bg/shows/btv-reporterite/videos/video/1336806740-bTV_Reporterite_Donori_na_geni.html#Comments
*
Re: Деца по каталог? (по БТВ в момента)
« Отговор #213 -: Юни 17, 2010, 00:48:52 am »
Вижте,не Ви познавам, но ако считате, правата си за нарушени има къде да ги потърсите. Публичен интернет форум не е мястото, в което че получите решение на вашия казус.
Моля, не въвличайте този форум във ваши лични конфликти.
В очакване ....
*
Re: Деца по каталог? (по БТВ в момента)
« Отговор #214 -: Юни 17, 2010, 13:47:34 pm »
Фусси,

Публикувана е моята емейл кореспондеция със Людмила Бенатова, където тя се представя като потенциален донор под името Елица Василева. За съжаление е твърде късно да го поясня.

Проследете този емейл и ще видите как журналистката се опитва да манипулира този който търси донор, а после го представя като "измамник" в репортажа.

Копие от този емейл е публикувано също на BTV:
http://www.btv.bg/shows/btv-reporterite/videos/video/1336806740-bTV_Reporterite_Donori_na_geni.html#Comments

Поради дублиране на имената искам да подчертая, че нямам нищо общо с потребител Sofia1, нито с кореспонденцията в сайта на бТВ.
Re: Деца по каталог? (по БТВ в момента)
« Отговор #215 -: Юни 17, 2010, 15:38:46 pm »
Здравейте, вчера изгледах и материала от Денят е прекрасен.Потресена съм как на три пъти поне М.Б. каза че: лекарите ти СГОТВЯТ  8O ембриона и после ти го имплантирали в тялото.Ееееех, ако знаех че се готвят бебетата..... а колко ли всъщност сме сготвили с мъжът ми???? И като знам че се справям доста добре в кухнята защо ли дадох толкова парички за инвитро??? Нищо ония от горе гледа и незнам кое е по-добре да и се пожелае на госпожицата - да не и се налага да разбира какво ни е на нас или да и се наложи за да разбере какви глупости е говорила.И все пак дано да не и се налага.
Re: Деца по каталог? (по БТВ в момента)
« Отговор #216 -: Юни 18, 2010, 18:12:15 pm »
Лиско браво за писмото! :youwoman: Дали ще има отговор и какъв, как ще бъде поднесен - ще видим, но се съмнявам отговор, ако има такъв, дали няма да е вкаран в изречение в сутрешния блок.
Не мисля, че БТВ ще пусне опровержение, нито, че предаване, излъчвано по БТВ ще направи опровергаващ репортаж. Все пак всяко предаване, дори и Слави си търсят медия, която да ги излъчва. Ако направят репортаж/филм против интересите на медията.
По-скоро Нова ТВ или Про БГ ще се заинтересуват. Залагам на втората медия, тъй като журналистите там правят страхотни репортажи (от тях тръгна за Мима, ако правилно помня).
[/url][/url]
*
Re: Деца по каталог? (по БТВ в момента)
« Отговор #217 -: Юни 20, 2010, 15:09:23 pm »
Лиско, поздравления за писмото!! Надявам се от БиТиви-то да реагират все някак. От Пробг не чакайте нищо, те с Битиви са дъщерни на една корпорация. По-вероятно е Нова Тв да се намеси.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Деца по каталог? (по БТВ в момента)
« Отговор #218 -: Юни 25, 2010, 15:04:56 pm »
Цялата простотия ми дойде в повечко. Чесно да си кажа, то не е и за първи път, но това мина границите. Филма можеше да стане чудесен, но в него е търсена страхотна сензация, а пък то излезе простотия. Изрази като получовек и тем подобни(умишлено не ги помня и забравям, за да не тормозят 24 часа съзнанието ми ) нямат място изобщо в речника на един човек. Госпожица Бенатова е търсила сензацията, но получи обратния ефект. Адски грозно е отстрани. Че някои неща трябва да се регламентират ясно е. Че правилата трябва да се спазват и това ясно. Че не се спазват не само на мен ми е ясно, поне не от всички. Но не беше това начина.
Само да напиша два реда. На мой близки приятели им предстой процедура инвитро с донорски матерял. Мъжа след репортажите и филма се отказа защото според него не е сигурно дали няма да е на цитирам: "Ромка посещаваща крайградските полета и магистрали." Много съжалявам, но аз просто нямам думи. То щото ни е добре, та трябва да е още по зле.
А номера с Лиса и децата беше черешката...
Ако уважаемата госпожица Бенатова чете искам само две думички да и кажа: Благодаря ви, че разбихте мечтите на едно семейство. Така като гледам, май им беше последната надежда, а вие я превърнахте в нещо подло и отвратително. Сигурна съм, че не е единствения случай, лошото е че са хиляди. Това госпожице Бенатова са милиони сълзи. Аз не бих искала да тежат на мойте рамене. Незнам вие как ги носите на свойте.

Можеше да стане прекрасен филм, в който да покажете проблемите разбира се, но далеч от този гнусен вид.

Поздрави
Мария

Само да допълня. Когато казах, че дъщеря ми е от инсеминация, съседката каза: О, нищо, тя пак си е като твоя. Е толкова запозната с проблема сте и вие и онези двамата дето само кимаха тъпо главите си... Чудя се кой ви даде власт да покажете незнанието си и изкривените си мисли.
« Последна редакция: Юни 25, 2010, 15:09:07 pm от lidia »
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Деца по каталог? (по БТВ в момента)
« Отговор #219 -: Юни 25, 2010, 15:22:01 pm »
Лиде,  :cool: :good_post: