0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #900 -: Октомври 08, 2011, 20:34:28 pm »
Честито Бебешори  :cheerleader: лека бременност :)
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #901 -: Октомври 08, 2011, 21:22:19 pm »
Бебешори вече ни напусна , така че е време за следващата бременилка :)
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #902 -: Октомври 08, 2011, 22:04:05 pm »
Тук съм Фовче,благодаря че мислиш миличка  :balk_21:
Мъжо ме отмъкна  :lol: нали го нямаше тази седмица
Благодаря ви милички много за пожеланията , пак казвам на всички пожелавам скоро да видите заветните две чертички и най вече да имате спокойни бременности  :bighug: :bighug:
Иванитка,Мелодийке,Лори,Мони благодаря ви милички целувки на бебчетата  :kiss: хубаво да ги нагушкате от мен  :D
Галенце,Жени дано милички,дано,даноо   :balk_104: :balk_104: се видя и аз с голям шкембак  :)
Бебешори вече ни напусна , така че е време за следващата бременилка :)
Миличка никой не съм напуснала  :) тука съм всички дружно да отидем при бременната темичка  :D Като гледам скоро ще се съберем всички  :D :bighug: :bighug:

Вярвам!!!!
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #903 -: Октомври 08, 2011, 22:17:48 pm »
Бебешорка, пожелавам ти от сърце най-сладкото preggo на света, миличка! :bighug:
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #904 -: Октомври 09, 2011, 10:04:44 am »
 Чул те господ Бебче. Ти си ни на късмет.Хайде повлечи ни след себе си. И разбира се че ще се видиш с голямо коремче preggo.Такава дебелана ще станеш,че няма да можеш да ставаш без чужда помощ :balk_71:. Шегувам  се слънчице. Пази се много. Цунки миличка :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104:
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #905 -: Октомври 09, 2011, 12:54:53 pm »
ОФ ,добре че се появи ,че направо вчера ми изкочи сърчицето ,като не те видях целия ден .Бебка всичко ще е наред ,ти само спокойно и не мисли най-лошото .с теб сме ,нали знаеш .
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #906 -: Октомври 10, 2011, 11:57:00 am »
Хубаво че  сте разпуснали хубаво Бебка, естствено че няма да ни напускаш , защото трябва да ни носиш късмет , всички заразени от  :bfp:
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #907 -: Октомври 10, 2011, 14:13:21 pm »
4естито мила,пожелавам ти най-прекрасните  :cloud9: и най-сладкото :babyflips:                     
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #908 -: Октомври 10, 2011, 19:12:50 pm »
 Ей сладуранке,как си миличка? Надявам се бебчо да не те тероризира от сега :balk_48:. Много цунки слънчце :balk_104: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #909 -: Октомври 10, 2011, 21:00:48 pm »
Цунааам те!


*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #910 -: Октомври 11, 2011, 00:19:15 am »
Честито и от мен!
Леки 9 месец, много усмихнати и щастливи дни
по пътя към най голямата вече сбъдната мечта,
много бързо да минат тези месеци и с много търпение
да бъдеш заредена до щастливата среща!  :P
 :bighug: :bighug: :balk_21:
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #911 -: Октомври 11, 2011, 00:57:55 am »
Бебка ,само недей да с е притесняваш ,Моля се с цялото си сърце ,този път да се само леко зацапване ,което утре няма да го има .
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #912 -: Октомври 11, 2011, 08:41:40 am »
Бебо с теб съм миличка,ох,дано всичко е наред..


Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #913 -: Октомври 11, 2011, 08:52:02 am »
По-скоро, като гледам, май ще си имаме цветна бремелинка! Хе, хе цветна бременност! Бебче, ти ще си цветната ни бремелинка!  :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #914 -: Октомври 11, 2011, 09:13:53 am »
Бебешорка,много силно стискам палци това да е само зацапване и да е само днес!!!Моля се заедно с теб този път всичко да е наред и след 9 месеца да гушнеш сладък бебо!!!
Често срещано е да има зацапване в ранна бременност.Аз го имах до 3-я месец.Но ти най-добре се обади на Даскалов!
Прегръщам те силно! :bighug: :bighug: :bighug:
[/url]
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #915 -: Октомври 11, 2011, 13:10:52 pm »
Бебче,успокой се...моля те.Лягай и полежи...почини си  :flower:
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #916 -: Октомври 11, 2011, 14:17:17 pm »
Бебешорка, честито миличка, толкова се зарадвах като ти видях графиката!!!  :balk_46: Господ е с теб, всичко ще бъде наред! Ти сега трябва да си много спокойна, да знаеш, да си мислиш само хубави и положителни неща!!!  :balk_21:
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #917 -: Октомври 11, 2011, 17:59:16 pm »
 Бебке,дано всичко е наред слънчице :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Моля се от все сърце за теб. И аз се надявам това да е само леко зацапване ,което се среща много често в първите 3 месеца . Пиши ,когато можеш миличка,за да се успокоим .Гушкам те силно :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck:
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #918 -: Октомври 11, 2011, 20:29:17 pm »
Бебенце, постоянно те мисля....Като вляза и видя, че не си писала....незнам, много се притеснявам за теб! Дано всичко да е наред! Много се пази, лежи си повече, не мърдай много, много! Гушкам те!
Краси

Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #919 -: Октомври 11, 2011, 23:21:56 pm »
Милите ми муцунки и аз ви обичам милички  :youwoman:
Съжалявам много че съм ви разстревожила,нямах сили да пиша  :(и този път няма да се получи миличките ми  :( ЧХГ-то от вчера пада,още в петък не се беше покачило достатъчно,утре ще пуснем още едно,ако са все така зле нещата спираме лекарствата и си чакам  :witch:
Това е милички,при едни по лесно,при други по трудно,борбата при някой е жестока,но рано или късно ще се получи при всички, целувам ви милите ми и ви благодаря за подкрепата и обичта.

Вярвам!!!!