0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #740 -: Септември 13, 2011, 16:13:29 pm »
 Бебче, температурата ти не се понижава,което си е  супер :balk_46:,защото все повече се надявам наистина да ни зарадваш  preggo.Много късмет сладка. С теб сме :balk_104:
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #741 -: Септември 13, 2011, 22:23:34 pm »
Не мога да повярвам,а и не искам! С тази БТ не може да е дошла лелката...
Бебенце,прегръщам те миличка и чакам с теб !


*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #742 -: Септември 13, 2011, 22:32:52 pm »
Хей , едно зацапване не значи нищо ! Стискам ти палци !
Вярвам ,че утре ще ни зарадваш с добра новина !
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #743 -: Септември 13, 2011, 22:37:24 pm »
 Бебчо,ти шегуваш ли се :ask: ? Не е за вярване,извинявай.Направо си бях почти сигурна че има бебче.Жалко.Много съжалявам миличка :balk_144:.Не знам какво да кажа. Много те гушкам сладуранке.Горе главата, следващият месец вече ще е твой. Много вярвам :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104: .
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #744 -: Септември 13, 2011, 22:48:21 pm »
Милички зная че много ме мислите и аз много ви мисля всички  :bighug: :bighug:
Незная какво става милички днес тъкмо се наканих да ходя да ми вземат кръв,взех че видях че има кафеникаво на превръзката и се отказах  osi_15,помислих че е дошла лелката и после го отбелязах като менструация ама това беше за цял ден.
Утре ако е все така отивам на боц  :needleani: и ще се чуя с док да го питам какво става с тоя моя цикъл този месец.То в чудо се видях направо  :balk_160:
Цунки на всички  :cuddle:

Вярвам!!!!
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #745 -: Септември 13, 2011, 22:52:59 pm »
Бебчо,тогава не го отбелязвай като менструално течение,а като неменструално. Поне докъто доки не види какво става. Дай Боже всичко да е наред и все пак да ни зарадваш,слънчице,аз още се надявам :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Много цунки :bighug: :balk_104:
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #746 -: Септември 13, 2011, 22:53:44 pm »
Това вече са по-добри новини миличка...стискам палци Бебка,да пишеш утре!
Дано всичко е наред!!!! :youwoman:


Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #747 -: Септември 13, 2011, 23:10:37 pm »
Стискам ти палци за утре!



Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #748 -: Септември 14, 2011, 07:55:08 am »
Миличка, дано всичко да бъде наред! Така се надявам на ни зарадваш с две хубави чертички :bfp: Трябва да повлечете крак, няма как да е!Успех, мила :balk_104: :bighug:
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #749 -: Септември 14, 2011, 14:08:22 pm »
Не милички няма да е този месец,дойде през ноща с гръм и трясък  :x
Този месец ще пропуснем,мъжо заминава за цял месец командировка.
Мисля да пусна този месец хормони че скоро не съм правила.
Ще си наблюдавам вас мили мои,дано на всички е успешен месеца
И чакам с нетърпение вече резултатите на чакащите Фовчето,Крис,   Tsvety_t,krasunka.
Цунки и гушки на всички   :bighug: :bighug:  
Благодаря ви за подкрепата  :youwoman:

Вярвам!!!!
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #750 -: Септември 14, 2011, 15:11:50 pm »
Еее, много, много съжалявам, Бебе  :balk_144: Така се надявах да те подмине гадната :witch: Рядко ми е трудно да намирам думи, но сега наистина не знам какво да кажа, освен че ти желая всичко да се нареди в най-скоро време! :bighug:
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #751 -: Септември 14, 2011, 15:58:55 pm »
Съжалявам Бебче!Сега си почини и като се върне мъжлето със много  :heartbeat: любов и късмет  :crossfingers:!
 :bighug: :hug2: :balk_21:
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #752 -: Септември 14, 2011, 16:19:08 pm »
Бебка,мила ,много съжалявам ,но съм сигуна ,че при теб чудото няма да се забави дълго. Много цунки и за теб .
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #753 -: Септември 14, 2011, 16:31:58 pm »
Бебче,съжалявам слънчице. Да наистина ще е добре да си изследваш хормоните. Може все още да не са влезли в ред. Не се притеснявай миличка. Ще видиш ,че много скоро ще имаш бебенце. Сигурна съм :bighug: :bighug: :bighug:.
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #754 -: Септември 14, 2011, 19:04:45 pm »
Ех, душичка. Много хубава беше графиката. Нищо. Другият месец ще е твоят, няма начин



*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #755 -: Септември 14, 2011, 19:51:37 pm »
 :balk_144: не исках да пиша нищо цял ден..не знаех какво да напиша по-скоро..
Ами , много те прегръщам и знам ,че всичко ще е наред и скоро ще бъдеш най-щастливата! Много силно ти го пожелавам и ще чакам  :bfp: от теб много скоро!
Целувам те


Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #756 -: Септември 15, 2011, 18:59:11 pm »
Благодаря ви сладурки  :bighug: :bighug:
Днес си взех хормоните,пуснах ги в темичката за хормонални изследвания,успях да разбера само че тестостерона ми е над нормата,дано Денис или някое друго момиче ги изкоментира.Тъкмо оправя едното то излезе друго  :(

Вярвам!!!!
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #757 -: Септември 15, 2011, 19:07:45 pm »
Бебка, и естрадиолът не трябва да е толкова висок(въпреки, че е в референтните стойности). Но не помня защо :oops:.
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #758 -: Септември 15, 2011, 19:29:22 pm »
И аз съм с високичък тестостерон...но комбинирано с високо LH,Dhea-s.
Нищо не казаха за тестостерона..не знам защо.
Ще ги обсъждаш ли с док ?


Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #759 -: Септември 15, 2011, 22:10:31 pm »
Герче благодаря ти миличка,доколкото разбрах от прочетеното високия естрадиол може да се дължи на задържан фоликул.
Жолинка незная миличка предполагам ще трябва да го обсъдя с док,но ще трябва да му сервирам че съм си самоназначила сама тези изследвания  :)странното е че при последните такива естрадиола също е висок но той нищо не ми каза за него да има проблем.

Вярвам!!!!