0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #580 -: Май 30, 2011, 12:22:47 pm »
Бебешори мила, обичам те! Бъди силна както само ти умееш. Съжалявам много за всичко, през което ти се налага да преминеш. Прегръщам те силно мила, мноого силно ! Ти си прекрасна и силна и борена жена и зная, че ще успееш! Обичам те много!


*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #581 -: Май 30, 2011, 15:56:52 pm »
 :( Бебешори просто не знам какво да ти напиша - живота понякога е толкова Нечестен!

Много се надявам скоро да събереш сили и въпреки всичко да продължиш тази неравна борба. Прегръщам те силно и се моля за теб. :bighug: :balk_21:
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #582 -: Май 31, 2011, 19:31:39 pm »
Миличките мии,обичам ви много,толкова много сили ми давате,благодаря че сте с мен и в този момент.
Ближа си раните но ще ми мине както казват "времето лекува"
Бебето нямаше пулс вероятно е било болничко миличкото и си казвам по добре сега отколкото по късно,тогава щеше да боли много повече.А и третия път ще ми е на късмет когато бог реши.
Маргарита възхищавам ти се,боже колко мъка има на този свят,пожелавам ти скоро да бъдеш майка.И мен годините ме притискат мила,два аборта за няма и година,дано успеем  yahoo_17
krasunka разплака ме миличка да знаеш,от думите ти виждам някаква надежда скрита надалеч и ще минем пътя който трябва да извървим.
Йоли,Фовче,Мими,Краси,Марая,Златен дъжд,Марги успех милички  yahoo_17 :goodluck:
А Герито така ме зарадва днес  :P всичко ще е наред миличка
Жени,Сари,Мони,Иванита,Мелодийка благодаря ви  :youwoman: целувки на бебчетата

Вярвам!!!!
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #583 -: Май 31, 2011, 20:31:04 pm »
Бебешорке мила, много ми е мъчно  :( Колко мъка ти се насъбра, не знам с какви думи мога да те успокоя?  :(
Много те прегръщам, надявам се да се изправиш на крака по-скоро и да сбъднеш мечтата си!! Всичко това, което ти се случва, е толкова нечестно, не знам просто, не знам...
Бъди силна!!  :bighug:

*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #584 -: Май 31, 2011, 21:00:10 pm »
Много те цулувам миличка,отново строи сила в поста ти, отново се изправяш и се изтупваш, аз зная че боли, а и за жалост много от нас знаят.
Когато си готова,когато Бог реши, ще се усмихне още веднъж щастието.
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #585 -: Май 31, 2011, 22:12:27 pm »
Бебка миличка и аз съжалявам много душичката ми!Просто до сега не можех да разбера какво се случва с теб,а и не исках да си помислям за най-лошото,а сега разбирам че и 2-то бебче си е отишло.Наистина съм в шок а за теб незнам.Наистина човек трябва да е много силен за да преживееш такъв кошмар,но и понякага си мисля,че започнахме да свикваме-дано не е така :( и да не се случва никога повече.Дано Бог те възнагри за цялата ти сила и упоритост следващият път с живо родено и здраво бебенце.Силно те прегръщам :bighug: :bighug: :bighug:
   
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #586 -: Май 31, 2011, 23:51:17 pm »
Бебешорка много съжалявам мила , не знам какво да ти кажа , защото на дали има думи които да се успокоят , но ти си силна и знам че ще намериш сили да се изправиш и да продължиш докато не постигнете целта да имате едно здраво бебче. :bighug:
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #587 -: Юни 01, 2011, 11:10:49 am »
:grouphug: :crossfingers: :bighug:
Един отбор, една съдба, една борба!
Всички сме заедно нали знаеш!
Краси

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #588 -: Юни 01, 2011, 15:15:21 pm »
Миличка, много съжалявам   

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #589 -: Юни 01, 2011, 19:01:53 pm »
Бебе, няма какво друго да кажа в такъв момент, освен - съжалявам :(.
Болката ти е голяма.
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #590 -: Юни 01, 2011, 21:51:21 pm »
Благодаря ви милички за подкрепата,колко сили ми вдъхвате ако знаете.....
Заедно ще спечелим рано или късно.
Гали ти спокойно я карай,какви са тия лоши мисли ще има  osi_6,мисли само хубави неща
предстоят ти само хубави моменти с бебоците  :P
Зузи верно миличка взехме да свикваме на болката колкото и тъжно да е,но аз найстина вярвам че този месец ще ни зарадваш с едно хубаво тестче  yahoo_17
Моля се за всички да успеем !
     

Вярвам!!!!
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #591 -: Юни 01, 2011, 22:04:56 pm »
Бебешриии...просто останах безмълвна като разбрах :( Наистина нямам думи,миличка.Много,ама много съжалявам за случилото се :bighug:
[/url]
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #592 -: Юни 01, 2011, 23:52:57 pm »
Скъпа Бебка,благодаря ти за милите думи.Възхищавам ти се,защото си страшно силна жена. Дори в най-трудния за теб момент имаш сили да дадеш кураж на другите.Нека Господ ти изпрати много скоро така очакваната от теб рожбичка ,миличка.Пожелавам ти цялото щастие на Земята.Много целувки и бързо възстановяване osi_9.
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #593 -: Юни 04, 2011, 10:34:40 am »
Когато Бог отнеме нещо от твоята хватка, той не те наказва, а просто изпразва ръката ти, за да получиш нещо по-добро.

Ти ще разбереш мила :) С теб сме...
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #594 -: Юни 04, 2011, 16:38:12 pm »
Бебешорче, не исках да отворя темичката ти и да разбера точно това :( Нямам думи да ти кажа колко много се надявах за това бебче и се радвах за теб!А сега....... Дано третият път да е за щастие !!!! Силно те прегръщам и знам, че ще успееш..просто животът е понякога несправедлив :(:((((((((


*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #595 -: Юли 04, 2011, 18:27:41 pm »
Бебешорче, нещо се изгуби. Как си мила?


Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #596 -: Юли 06, 2011, 20:32:57 pm »
Иванитка тук съм миличка  :bighug:
Напоследък не пиша много,само си ви чета признавам влизам на всякъде да видя какво се случва с вас толкова много си ви имам близки,обичкам си ви много всички  :bighug:
Другия месец ще направим една лапароскопия че тъй и не можахме да видим тръбите на какво положение са след първия аборт....и си чакаме
Прегръдки и целувки на  на всички,и много хубави новини чакам от вас  :bighug: :crossfingers: :balk_21:
 

Вярвам!!!!
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #597 -: Юли 06, 2011, 20:57:12 pm »
 Здравей Бебке.Радвам се че си добре миличка. Не се притеснявай за Лапарото. Аз лично съм правила .Не е нещо страшно,а и се възстановяваш много бързо.Дано веднага след нея да си забременееш  :crossfingers:и този път да се радваш на лека и спокойна бременност и да си гушнеш едно,а защо не и две бебенца. Заслужаваш го и ти го желая от все сърце. Много целувки и успех :goodluck: :bighug:.
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #598 -: Юли 06, 2011, 20:57:27 pm »
Да, четеш, четеш... Ама ние искаме да знаем, че си добре ;) За това се налага и да драскаш по някоя дума от време на време, пък било и само "добре съм"  :bighug:

*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #599 -: Юли 07, 2011, 11:28:34 am »
Радвам се че си добре мила , но пиши по честичко , не се притеснявай за лапарото ,ние ще стискаме палци след възстановяването да дойде времето на така дългоочакваното  preggo