0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #560 -: Май 08, 2011, 23:34:07 pm »
 :bighug: :bighug: :bighug:Всичко ще е наред Бебишорка,това бебче ще успее.Можем да го приемем и така,че другото е било по-слабо и си е отишло за да даде шанс на това бебче да живее.По-добре е,че не се стигна до там да избирате-така природата сама си е свършила работата-представи си,че бяхте махнали това което не трябва!Леко бременеене миличка,много спокойствие и ще те наглеждам постоянно  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
   
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #561 -: Май 08, 2011, 23:42:35 pm »
Хубавото ако можем да го наречем така е че не се наложи вие да решавате , а просто е останало бебчето ,което ще си износиш до край и ще се роди здраво и силно.Сега само почивай и позитивно мислене . :bighug:
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #562 -: Май 09, 2011, 12:20:56 pm »
От все сърце ти желая истенски безпроблемни оставащи месеца! :balk_102:
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #563 -: Май 09, 2011, 12:26:34 pm »
Благодаря ви сладурки  :bighug:
Много оптимистично съм настроена и вярвам че вече няма да има пречки,
дано бог е всички нас  yahoo_17 yahoo_17

Вярвам!!!!
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #564 -: Май 09, 2011, 23:45:13 pm »
Бебешори разбира се че вече няма да има пречки - настрой се за една лека, щастлива и безпроблемна бременност . :D
Прегръщам те силноооо  :bighug:
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #565 -: Май 10, 2011, 02:17:45 am »
Бебешори, най-леката и безпроблемна бременност ти пожелавам!! Вярвам, че всичко ще е наред!! Няма да има пречки :) Стига толкова вече! Време е за радост!! Мнооооого радост!!
Прегръщам те  :bighug:

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #566 -: Май 14, 2011, 11:44:44 am »
Честито миличка :) Само най-хубавото оттук нататък :) Всичко ще е наред с бебко и ако удържиш кълки до 25.12 ще е едно Коледно бебче :):)
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #567 -: Май 21, 2011, 15:29:34 pm »
Бебешорке, къде си, миличка?? Като се загубиш така и много се притеснявам...  :oops:

*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #568 -: Май 29, 2011, 13:52:19 pm »
как си миличка?


*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #569 -: Май 29, 2011, 18:11:22 pm »
Бебешорке, къде си, миличка?? Като се загубиш така и много се притеснявам...  :oops:
има защо Гале, но нека Бебка си сподели
Много те гушкам миличка, много ми е мъчно и аз плача с теб
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #570 -: Май 29, 2011, 19:08:24 pm »
Здравей мила Бебка.Аз не пиша много често,но редовно ви чета.Присъединявам се към всички момичета и искам да можех да отнема болката ти,но уви ,безсилна съм :(. Аз също съм минавала по този път  не веднъж и знам колко е тежко. Каквото и да ти кажа ,за да те успокоя,ще е малко. Не се предавай миличка.Сигурно си много по-млада от мен  и бъдещето е пред теб. Аз не се отказвам ,макар че наближавам 40-те.Бъди силна. Ние сме с теб. Гушкам те силно.
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #571 -: Май 29, 2011, 19:47:07 pm »
:balk_144:уффффф ,миличка :bighug:

*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #572 -: Май 29, 2011, 21:39:13 pm »
Милата ми бебешорка, просто не знам какво да кажа, как да те утеша. Много ми е мъчно за теб. Бъди силна, и въпреки болката не се предавай  :bighug: :bighug: :balk_144: :balk_145: :balk_145:


*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #573 -: Май 30, 2011, 08:14:46 am »
Бебешори мила ужасно съжалявам ,просто ми е трудно да кажа каквото и да е . :( :( :( :(
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #574 -: Май 30, 2011, 08:19:47 am »
уфффффффффффф много ми е тъжно, всеки път като чета в форума , че някой е успял да стигне до заветната цел събирам кураж и надежда и за себе си и когато стане така :( ....
Успех от тук нататък дано скоро мечтата ти се сбъдне  :bfp:  :bighug:  :crossfingers:
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #575 -: Май 30, 2011, 09:03:02 am »
Бебешори,  :bighug: :bighug: :balk_144: :balk_145:!
Незнам какво друго да кажа!
Намерих zachatie преди една година, бях пълна с увереност, че всичко ще се подреди бързо и лесно, но уви! Изминаха 12 месеца пълни с разочарование, сълзи и напразни мечти! Всеки ден проклинам съдбата си и се питам "Защо на мен?", но когато чета за мъката на другите и когато виждам с какво се сблъскват семействата в тази жестока борба да си имат бебече си казвам " Не се отчайвай, има още много път да извървиш!" Сили ми дават хората тук! Защото са силни и смели жени и не се отказват лесно!
Ти се една от тях!
Не те познавам, но си те представям, усмихната, позитивна и ведра жена! Когато чета написаното от теб винаги се усмихвам, защото според мен си пълна с енергия и оптимизъм!
Пожелавам ти успех знам, че няма да се откажеш и след известно време ще вдигнеш глава и ще продължиш битката!

Прегръщам те!
Краси

Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #576 -: Май 30, 2011, 09:56:09 am »
Бебешори, мила много съжалявам.Не знам какво да кажа, не исках това да се случи...  :bighug: :bighug: :bighug:
 

*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #577 -: Май 30, 2011, 10:22:58 am »
Бебешори, страшно съжалявам! Не знам какво да кажа просто... Толкова ми е мъчно.
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #578 -: Май 30, 2011, 11:28:05 am »
Бебешори, 
Не те познавам, но си те представям, усмихната, позитивна и ведра жена! Когато чета написаното от теб винаги се усмихвам, защото според мен си пълна с енергия и оптимизъм!

Такава е.От краткотрайните ни срещи мога само да потвърдя написаното.
Миличка съжалявам за това,което преживяваш,но ти си силна и борбена и знам,че няма да се предадеш. :bighug: :bighug: :bighug:


*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #579 -: Май 30, 2011, 11:37:08 am »
Миличка... А като видя че поста ми за честито е на същата страница..Обичам те миличка и те прегръщам силно!  :balk_133: