0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #540 -: Април 26, 2011, 20:58:27 pm »
Ах ама каква новина съм изпуснала,Бебешорчеееееееееееееееееееее Честито миличкаааа,съжалявам че трябва да махнеш едното бобче,но щом е за доброто на другото нека така да бъде :).Желая ти всичко да мине както трябва,да имаш една лека ,спокоина и прекрасна бременност и на финала красиво и здраво бебче :).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #541 -: Април 26, 2011, 21:19:04 pm »
Честито мила плодно сакче :) Дано всичко е наред-ВЯРВАМ че ще е наред..Щом се налага за доброто на едното бебче махнете другото.Иначе за близнаците-то беше ясно с това ЧХГ :) Успех мила и ти пожелавам най-спокойната бременност на света :) Целувам те силно
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #542 -: Април 26, 2011, 21:27:24 pm »
Честито сакче мила и да си расте със здраве , една безпроблемна бременност да имаш и най здравото и сладко бебе на финала.
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #543 -: Април 26, 2011, 22:27:29 pm »
Бебешорке, хем хубави, хем не толкова хубави новини... Не знам какво да те посъветвам, Предполагам, че решението не е лесно..Как се избира кое бобче да остане?? Охх, много ми е мъчно...
Невероятно е просто, че пак са се захванали близнаци :) Ти си моята близнашка мама, кой каквото ще да казва!  :flower:
Надявам се всичко да се развие добре и да се стигне до щастлив финал!  :bori_021:

Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #544 -: Април 26, 2011, 22:35:36 pm »
Каквото и да стане, важното е накрая резултата да е в ръцете ти, живо и здраво бебче!!! Късмет, много късмет, всичко да е наред! :goodluck:
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #545 -: Април 27, 2011, 09:22:28 am »
Честито плодно сакче и от мен бебешорче.  :)И пак близнаци - брей, как ги правите тези работи с мъжа ти? :wink: Вярвам че този път всичко ще бъде наред и ще родиш най-сладкото бебче на света  :crossfingers: :crossfingers: Сигурно ти е невероятно трудно да вземеш такова решение, но както казват момичета ако е за доброто на другото - така да е. Пожелавам ти най-спокойната бременност на света  :bighug: :hug2:


*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #546 -: Април 27, 2011, 09:37:36 am »
Миличка, много ми се иска да съм до теб и да те гушкам, незнаеш само колко ми е и хубаво и мъчно...... Дано сте живи и здрави и вземете най-доброто решение
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #547 -: Април 27, 2011, 12:19:08 pm »
Бебешорче дано не се стигне до там да взимаш таково трудно решение  :bighug: :bighug: :bighug:


Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #548 -: Април 30, 2011, 23:53:23 pm »
Отдавна не съм писала, но надниквам от време на време и искрено ме радват такива новини :)

Нека каже някой, че не стават чудеса. Винаги съм вярвала, че ако силно желаеш нещо, то ще се случи и че има невидими сили, които помагат! От сърце ти желая да задържиш и двете бебченца и вярвам, че това ще е така. ЧЕСТИТО! :bighug:
« Последна редакция: Април 30, 2011, 23:55:15 pm от tiheri »
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #549 -: Май 03, 2011, 11:35:02 am »
Как си мила ми Бибешори. :bighug:Виждам,че графиката ти става все по-хубава.Много се радвам,че си видяла двете точици и се надявам силно да не се налага този труден избор.Защо не се посъветваш с друг лекър??
КЪСМТ И НЕЗАБРАВЯЙ С ТЕБ СМЕ!!!
 :grouphug2:
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #550 -: Май 04, 2011, 10:02:52 am »
Миличка много късмет утре утре на прегледа, ще чакам новини с нетърпение, ДАНО ДОК. ВИ ЗАРАДВА
СИЛНО ТЕ ПРЕГРЪЩАМ
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #551 -: Май 05, 2011, 02:05:13 am »
Миличка много късмет утре утре на прегледа, ще чакам новини с нетърпение, ДАНО ДОК. ВИ ЗАРАДВА
СИЛНО ТЕ ПРЕГРЪЩАМ
И от мен също много успех и хубави новини утре Бебишорка :crossfingers:
   
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #552 -: Май 07, 2011, 05:59:56 am »
Бебешорке, миличка! Как мина прегледа?
Аз чакам и се надявам да сте чули само хубави новини!!!
Дано успеете да си задържите и двата бебока, моля се за теб!
Целувки :hug2:

Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #553 -: Май 07, 2011, 22:41:38 pm »
Благодаря муцунки че ме следите 
след поредното премеждие ето ме тука.
Не се наложи да вземам решение то само дойде,едното бебче се махна.
Така и не съм ходила на преглед при моя док,наложи се спешно да постъпя в болница след кървенето.Иначе чухме сърчицето на бебето добре е за сега.
Според лекарите  това е често срещано при многоплодна бременност едното да се резорбира.
Гушкам ви всички и ви благодаря за опората и подкрепата  :youwoman: 

Вярвам!!!!
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #554 -: Май 08, 2011, 00:00:22 am »
Милата ми Бебешорка! Колко изстрада само  :(
Дано това бебче е с теб до финала и да си го родиш живо и здраво!! Този път всичко трябва да е наред! Най-страшното мина!
Много те прегръщам и съм до теб - с много положителна енергия!! :bighug:

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #555 -: Май 08, 2011, 00:38:50 am »
Оттук нататък само най-хубави неща предстоят :) Целувам те силно и вярвам че всичко ще е наред с бебко/бебка  :D
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #556 -: Май 08, 2011, 07:49:35 am »
Бебче, това ти бяха премеждията, КРАЙ! От тук на сетне ще имаш една лека и спокойна бременност със щастлив финал!  :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #557 -: Май 08, 2011, 15:05:44 pm »
 :bighug: :bighug:
всяко зло за добро миличка, не се наложи да правите избор, но сега вече всичко ще е наред това бебче ще е силно и здраво. Много силно те прегръщам
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #558 -: Май 08, 2011, 15:35:14 pm »
Бебешорка съжалявам ,че се стигна до това.Хубавото поне е че не се наложи избора да бъде ваш,защото това наистина щеше да е много трудно.Важното вече е бебчето да е добре и всичко да се развие до самия финал. :bighug: :bighug:


Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #559 -: Май 08, 2011, 19:23:16 pm »
Дано от тук нататък да няма повече препятствия да е всичко по вода
Красиfile:///