0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #420 -: Януари 26, 2011, 17:47:31 pm »
Иииииииииии Бебишорка!Пак какви ги забърка!Успокой се и не се притеснявай миличка,всичко ще се оправи с лечение.Явно пътя ще е дълъг и коварен до заветната цел,но това е-трябва да го извървим.Браво,че не се предаваш,така трябва и да е.Дано се излекуваш мн.бързо,и бързо да забременееш.Успех :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
   
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #421 -: Януари 27, 2011, 18:30:16 pm »
 :balk_133:  Всичко ще се оправи бебенце ...


Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #422 -: Януари 27, 2011, 19:46:27 pm »
Милички благодаря ви  :youwoman: :youwoman: :youwoman:тези дни бях много депресирана и объркана но чакам понеделник срещата с доки да видим какво ще правим.
Каквото трябва ще направим,вече взех да си мисля и за инвитро само и само да стане бебчето сладко.

Вярвам!!!!
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #423 -: Януари 31, 2011, 16:10:48 pm »
Чакам те да пишеш мила Бебешори ...  :bighug:


Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #424 -: Януари 31, 2011, 17:34:06 pm »
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:


*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #425 -: Януари 31, 2011, 18:02:14 pm »
Бебешорке, разкажи за срещата с док..
И не се отчайвай, моля те! Ще дойде бебчо(или бебчовци)Не се вкарвай в разни филми с това ин-витро.. Аз вярвам, че твоите 2 чертички са някъде "зад ъгъла"  :bighug: :rainbow:

Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #426 -: Януари 31, 2011, 21:48:22 pm »
Ето ме милички  :bighug: :bighug:
прибрахме се много доволни от доктора  :)
ама аз съм една блейка  :lol: дето никъде я няма
Отиваме аз с нагласата за най лошото  :oops: едно ми е стегнато,притеснено ....
и нямам търпение да се започва разговора
и аз почвам докторе какво ще правим с тези резултати
оказа се че не са толкова зле резултатите,аз писах в седмичната темичка
токсоплазмоза преболедувана сегашна инфекция няма,хламидията по същия начин имало е възпаление в миналото сега няма  :)
Останах като втрещена чак не очаквах това  8O
Ще правим ЦС в неделя,дано и там всичко да е наред и почваме стимулация от следващия МЦ
Благодаря ви милички за подкрепата,много означава до мен
обичам ви всички и се моля всекидневно всички да осъществим мечтите си  :bighug: :bighug: :bighug:

Вярвам!!!!
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #427 -: Февруари 01, 2011, 09:41:18 am »
Страхотно мила Бебка, точно това исках да прочета. Това повече от добра новина..успех на ЦС, сигурна съм, че и там положението ще е окси :)След всичко това, през което си минала до тук в най-скоро време дано ти се случат  :bfp: :crossfingers: и една прекрасна бременност - от сърце ти ги желая!!! Успех мила!!!
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #428 -: Февруари 01, 2011, 12:35:21 pm »
Видя ли бе Бебенцето ми, ахх ама и ти си едно диване...  :lol:
Много, много, много се радвам от това, което е казал доки - юпииииии. Сега и ЦС ще е супер, то е ясно и ... скоро още една старозагорска пупа ще се разхожда из града  :wink:
Целувкам те !
До скоро Бебешорче  :bighug:


*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #429 -: Февруари 01, 2011, 21:06:00 pm »
Ама Йолито е права - голяма си шматка - уж разбрала нещо, но недоразбрала. Не ни шашкай так друг път  osi_6

сега очакваме една хубава цветна снимка и скорошни 2 чертички :wink: :D


*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #430 -: Февруари 02, 2011, 20:19:07 pm »
Наистина новината е страхотна Бебишорка!Успех ти желая на Ц.С. и да донесеш само хубави резултати :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
   
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #431 -: Февруари 02, 2011, 20:54:12 pm »
Ами така е милички такова едно "диване" съм  :lol:
ама много ме подведоха като се обадих да питам за резултатите
момичето с което разговарях по телефона ми каза
"ами резултатите не са никак добри-токсоплазмозата е положителна и хламидията също"
и аз какво да правя  :?
Йолчи ами аз пък си виждам как две старозагорски пупи се разхождат с големите тумбаци  :lol:хихихи , ама ще се сбъдне аз знам  :)
Благодаря ви милички че сте до мен за пореден път  :bighug:

Вярвам!!!!
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #432 -: Февруари 06, 2011, 19:47:09 pm »
Милички ето ме отново тук
объркана и отчаяна .....дано е за последно
Днес беше моята цветна снимка  :?
но не можа да се осъществи такава  :(
Сложиха ми абоката и ми вляха упойката,анистезиолога ми казва до 30 секунди ще заспиш
Само си спомням докито да ме попита за трите имена
Казвам се  Теменуга Георгиева Стоева ....друго не помня явно съм заспала на момента
Събуждам се и се осещам как докито все още си работи,вижда че съм будна и ми казва че не е успял да направи теста  :?
Шийката е много скъсена и не е успял да вкара катетъра  :( пробва още на няколко пъти но не успя.Каза ми че се е дължало на конизацията която са ми правили  :balk_150:
Усещах как сълзите ми напират,не можех да ги спра........
Заключението беше единствен шанс инсеминация но каза че и там ще е трудно  :(
Каза че цяло чудо е че съм забременяла изобщо с тази моя шийка  :(
С милото сега умуваме какво да правим
Та това е милички от мен не добри новини но продължаваме борбата   

Вярвам!!!!
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #433 -: Февруари 07, 2011, 12:28:30 pm »
Трябва да има някакво решение Бебишорка,щом един път е станало,ще стане и 2-и път!Четох,че при скъсена шийка при бременност се лежи мн. и се влива магнезий,как не са видели преди това за да не мърдаш от леглото като беше бременна незнам!А защо да е трудно с инсето,обясниха ли ти?
   
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #434 -: Февруари 07, 2011, 13:33:50 pm »
Трябва да има някакво решение Бебишорка,щом един път е станало,ще стане и 2-и път!Четох,че при скъсена шийка при бременност се лежи мн. и се влива магнезий,как не са видели преди това за да не мърдаш от леглото като беше бременна незнам!А защо да е трудно с инсето,обясниха ли ти?

Аз не съм много в час, но сигурно има някакво решение за скъсената шийка.
И с риск да спамя темата, някой може ли да ми обясни какво означава скъсена шийка и защо се "появява"?? :oops:

Миличка Бебка, не губи надежда, Зузка е права = щом един път е станало значи и втори ще стане  :bighug: :crossfingers:


*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #435 -: Февруари 07, 2011, 15:40:55 pm »
Бебче,  :bighug: не губи надежда!!! Казали са ти го вече веднъж е станало, а щом е станало веднъж няма начин да не стане пак!!! Мисли позитивно и не се предавай, ние сме с теб!
Убедена съм, че скоро ще чуем благата вест!!!  :grouphug:

Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #436 -: Февруари 07, 2011, 22:12:29 pm »


Аз не съм много в час, но сигурно има някакво решение за скъсената шийка.
И с риск да спамя темата, някой може ли да ми обясни какво означава скъсена шийка и защо се "появява"?? :oops:
Спокойно Иванитка моята скъсена шийка е след операция на шийката "конизация" наложи се тогава  да се оперира преди 2 години заради заболяване,при самата операция са я изрязали и сега е скъсена и цервикалния канал е много тесен именно за това не можа да се осъществи снимката.
Но днес разбрах че правят хирургична намеса "Дилатация на цервикален канал" та ще видим другата седмица накъде ще продължаваме
Зузи доктора се опасява че канала е тесен и ще е трудно вкарването  на катетъра за инсето но вярвам че ще се справим
Благодаря милички за опората  :bighug: :bighug: Зузи късмет на теб с 2 инсе  :goodluck: Адинка много цунки на бебката сладка  :D

Вярвам!!!!
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #437 -: Февруари 08, 2011, 12:07:38 pm »
Бебче миличка съжалявам , за това което ти се случва  :(, но аз доколкото с спомням ти нямаш проблем със забременяването, а с износването, ето на къде е проблема, както Зузка е писала и да тази инсеминация как ще се осъществи, като не са успели да ти вкарат катетър за снимката, а за инсето как ще стане. Аз съм объркана, пък за теб незнам миличка. Май не те успокоих много, но ти предлагам едно рамо да се облегнеш и да поплачеш, ама какво плачене, я се стегни всичко ще се оправи.
Целувки и  :goodluck: :bighug:
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #438 -: Февруари 08, 2011, 13:07:36 pm »
Бебешори аз мисля че с дилатация на церв. канал ще стане възможно вкарването на катетъра при инсеминация.
 Не се притеснявай миличка - изход винаги има. :hug2:
А и аз смятам като другите момичета - щом един път е станало по естествен начин значи пак може да стане. Също при забременяване може би ще се наложи серклаж - важното е този път бебко (бебките) да останат в теб до края.
Кураж миличка! :goodluck: osi_9
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #439 -: Февруари 08, 2011, 21:15:15 pm »
Бебе, да не би това да е причината за незадържането на бебетата, казаха ли ти? Ухххххх... страхотна си, толкова силна.Разбира се, че ще се намери решение.Ще чакам да пишеш как се развиват нещата.Целувам те много!