0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #340 -: Ноември 29, 2010, 12:17:04 pm »
Чакамете с новини как е минал прегледа Бебка и какво е заключението на лекаря,драсни някой ред като можеш.А ти самата как се чувстваш,незабравяй че сме с теб :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #341 -: Ноември 30, 2010, 09:02:55 am »
Ани ами мила,от хистологията не се вижда реално да има някаква причина.Пуснах изследвания за антифосфолипиден синдром да не би да има нарушения в  кръвосъсирването,изследвания на щитовидната функция и  пролактин та ще видим те как ще са.Добре съм мила Ани ще се борим докрай  :)Обичам ви  :bighug: :bighug:

Вярвам!!!!
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #342 -: Декември 02, 2010, 09:20:00 am »
ще се борим докрай  :)
Ето това вече са приказки, БРАВО само така миличка, никакво отказване и тъгуване всичко ще се нареди  :D
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #343 -: Декември 02, 2010, 11:28:04 am »
Благодаря ти Женичка  :bighug: след тъгата идва нова надежда по-силна  :)

Вярвам!!!!
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #344 -: Декември 03, 2010, 11:48:32 am »
Хайде мила чакаме само хубави новини,дано всички резолтати са добри и да остане като факт хистологията а там гледам има някакво възпаление(децидуа)е не е страшно просто ще се пазиш следващия път повече. :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #345 -: Декември 03, 2010, 20:20:24 pm »
бебешорче дано рез-те са добри - аз не разбирам много ,но ще стискам палци всичко да е наред :crossfingers: :bighug:


*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #346 -: Декември 04, 2010, 09:12:33 am »
Бебе, и аз не разбирам много от тези резултати, но щом е установен проблема, ще го борим разбира се, няма отказване.
Ех, защо да е лесно, като може да е трудно ...
Стискам палци бързо-бързо да имате решение за лечение и най-вече хубави резултати след това!
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #347 -: Декември 04, 2010, 09:33:45 am »
bebeshori, не се притеснявай, не са толкова страшни резултатите. Най-често се прилага лечение с фраксипарин/клексан, аспирин или двете в комбинация....или се правят вливания. За всеки лечението е индивидуално, но много момичета с твоята диагноза(когато е открита и е приложено лечение) са успели да се преборят и да родят здрави бебчета.Най-важното е , че сте открили проблема и ще успеете. Тук можеш да прочетеш повече за антифосфолипидния синдром http://pregnancy.medical.bg/pregnant/infertility/antiphospholipid-syndrome/treatment.html.
От сърце ти пожелавам много скоро да сбъднеш мечтата си!Успех! :bighug: :goodluck:
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #348 -: Декември 05, 2010, 12:42:44 pm »
Благодаря момичета Ани,Снежи,Иванита, Violett   :bighug: :bighug:
Да Violett доста почетох по темата и виждам че не е много страшно.Сега другата седмица седмица ще пуснем още изследвания и почваме лечение.Малко ме е шубе как ще се боцкам сама  8O ама ще се науча какво ще правя  :lol: ще свикна къде ще ида  :)
Поне сме доволни че излезна проблема за нашето неизносване на бебчетата
 :bighug: :bighug: :bighug:

Вярвам!!!!
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #349 -: Декември 05, 2010, 12:47:38 pm »
Миличка не се притеснявай за боцкането - свиква се.
 А и като знаеш за какво го правиш.
Радвам се че вече сте открили проблема. Сега с правилната терапия ще успеете.
Аз също си слагам фраксипарин. При мен няма проблем със съсирваемостта на кръвта.
Изписан ми е защото имам няколко спонтанни аборта.
Няма да се плашиш Душе, не е чак толкова страшно. :hug2:
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #350 -: Декември 05, 2010, 17:32:27 pm »
Милото  Бебешори ,радвам се ,че сте открили проблема и сега смело напред за да го премаьнете .С теб съм и стискам  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: ,скоро да се оправи всичко .
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #351 -: Декември 05, 2010, 20:44:42 pm »
И аз се притеснявах много за боцкането, но наистина се свиква.Особено отначалото, когато не усещах болка, даже ми беше интересно и не изпитвах страх от инжекциите. С фраксито е малко неприятно накрая (след 3-4 месеца поставяне), защото се образуват едни бучки или синки, но не е болка за умиране хич. Това да е проблема.....ще се справиш. :wink:
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #352 -: Декември 05, 2010, 21:44:31 pm »
Мила Бебешори за това да станем родители какво ли не ще изтърпим,важното сега е че е открита причината,защото мен ме мотаха доста време докато открият двурогата ми матка и хетерозиготния носител 4G5G,който също е свързан със съсирването и по тази причина пия асперин протект,при нужда ще ми се бие и флаксипарин,надявам се на успешна бременност и те съветвам да не го мислиш толкова не е страшно,ще успееш мила един ден ще бъдеш най-готината майка,за всичко тръбва спокойствие и търпение,разбирасе и подходяща терапия в дадения случай. :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #353 -: Декември 06, 2010, 08:57:18 am »
Милата ми Фовчи  :bighug: и аз съм с теб мила и много се надявам скоро да ме зарадваш
Melody01 , Violett, Ани благодаря ви, много се успокоих,зора ще е първия път после ще е лесно  :)
Моля се за всички да успеем  :bighug:   

Вярвам!!!!
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #354 -: Декември 06, 2010, 11:36:28 am »
Бебче, разбира се, че ще успееш :P
Няма нищо лошо в това, че те е страх, важното е, че продължаваш пътя въпреки страха си :hug2:

.... С фраксито е малко неприятно накрая (след 3-4 месеца поставяне), защото се образуват едни бучки или синки, но не е болка за умиране хич... :wink:
и за това има лек - има едно кремче "Хепароид" - прави чудеса със синките и бучките :wink:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #355 -: Декември 06, 2010, 14:30:11 pm »
Успех мила Бибишорка!Най-важното е,че проблема е открит и че може да се излекува.А за страха не се бой,всичкото е до 1-ия път.И моето време наближава да хващам и аз иглата за 1-и път(дано не дойде все пак),но ако знам че от това ще се стигне до желаната цел-и по 3  :needleani: :needleani: :needleani: на един път да си бия-ръката ми няма да трепне,важното е резултат да има,и докторите да си вършат както трябва работата,а от нас каквото се иска ще го изтърпим   :D :bighug: :bighug: :bighug:
   
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #356 -: Декември 07, 2010, 09:02:36 am »
Оли благодаря за инфото за магическото кремче  :) максималното ще се възползвам от него  :) :bighug:
Зузи дано мила не се наложи ти да се боцкаш искренно се надявам на това  :crossfingers: :goodluck: но пък дори и това да се случи заедно ще го правим и ще се подкрепяме  :bighug:
Благодаря ви много милички !   

Вярвам!!!!
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #357 -: Декември 07, 2010, 10:02:14 am »
Бебешорче, гордея се с твоята сила. Колкото и да ни е тежко трябва да се борим за това което мечтаем. Но съм сигурна че въпреки трудностите всички ще успеем и ще гушнем накрая нашите  бебоци.

Желая ти успех :hug2: :bighug:


*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #358 -: Декември 07, 2010, 13:30:34 pm »
 Бебешори не се притеснявай мила - с правилната терапия ще успееш. :goodluck:
Важното е че сте открили причината. Следващата бременност ще бъде успешна - сигурна съм миличка. :hug2:
Що се отнася да фраксипарина аз също съм на такава терапия. При мен е изписан профилактично .
Трябва да го поставям всеки ден.
 Но да знаеш не е болка за умиране, като знаеш за какво го правиш забравяш всяко неразположение и болка.
Оли ще се опитам да намеря това кремче за което спомена. Аз имам няколко синини, бучки все още нямам.Но ми се ще да го пробвам.
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #359 -: Декември 08, 2010, 09:07:59 am »
Мила бебешорке,
колкото и да е неприятно, че има проблем, радвам се, че го открихте толкова скоро и сега само трявба да приложите лечение, за да е успешна следващата ви бременност..
И аз като Зузка, ако трябва 3 ще си бия на ден!!! Мечка страх, мене не!! :)
Само да се случи и нашето чудо, всичко бих направила..
Радвам се, че имате план за действие!!! Прегръщам те силно  :bighug: