0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #320 -: Ноември 16, 2010, 17:20:47 pm »
Благодаря ви още веднъж милички мои приятелки !
Мила моя Зузинка ако знаеш само докато четях това което си написала ми трябваше много време сълзите все напираха
Болката един ден ще спре всички ще гушнем своите бебчета
Благодаря ви че ви има,и аз ви обичам

Вярвам!!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #321 -: Ноември 16, 2010, 19:37:14 pm »
Много съжалявам  :(

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #322 -: Ноември 17, 2010, 10:35:51 am »
Много съжалявам, мила :(  дано по-бързо се възстановиш  :bighug: :bighug: :bighug:
07.10.2009
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #323 -: Ноември 17, 2010, 11:19:57 am »
Bebeshori, чак сега разбрах за случилото се. Искам да ти кажа само, че всички тук сме зад теб! От все сърце ти желая това да е последния път в живота ти, в който сълзите  НЕ са от радост! Ти си силна, знам че ще намериш сили и сега да стъпиш отново на краката си. Колкото и трудно да е вдигни глава и гледай напред!
Изпращам ти хиляди  :bighug:

*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #324 -: Ноември 17, 2010, 11:31:16 am »
Как си Бебка?Пооспокой ли се поне малко,бори се ние сме до теб!Колкото по бързо излезеш от преживяното толкова по бързо ще се въстанови организма ти и аз ти пожелавам да преживееш една спокойна,лека и безпроблемна бременност,заслужаваш това щастие,пожелавам ти го от сърце! :bighug: :balk_602: :balk_24:
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #325 -: Ноември 17, 2010, 12:20:49 pm »
Аз и вчера писах, но се изтри, исках да ти кажа и тук, че много съжалявам за случилото се и ти пожелавам да намериш сили и да продължиш по пътя към сбъдването на мечтата ти! Прегръщам те.


 

Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #326 -: Ноември 17, 2010, 12:25:44 pm »
Благодаря ви сладки шкембенца и щъркеланки! Трудно ще е но ще трябва да се изправя,и аз не знам как но ще трябва да го направя
Ани мила ти знаеш по добре от мен че е трудно,много трудно....
Нямам покой защо се случи и дали след два неуспеха има някаква причина ?!
Пратих вчера мъжо да направи спермограма така и не можахме да направим тъкмо се беше решил и аз взех че забременях.Ще изследваме всичко което трябва,дано изскочи проблема отнякъде та да знаем какво да лекуваме

Вярвам!!!!
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #327 -: Ноември 17, 2010, 12:45:20 pm »
Мила Бебешори напълно те разбирам и знам че ще се справите,но моя съвет е да пуснеш едни хормони,една имунология,предполагам че ще иследват ембрионите генетично,ако ли не пуснете с мъжа ти и една генетика.Мисля си че е нещо незначително но и важно,според мен наистина може да е прогестерона тъй като са ти го изписали,най вероятно за жълтото тяло,но ако той наистина ти е под нормата трябва да пиеш дофастон или утрогестан но в продължение на няколко месеца за да може да се натрупа,и чак тогава бременност .
тъй че мила успех. :P :bighug: :bighug: :bighug:
Лесно мама се нестава,да сложно е,но си заслужава
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #328 -: Ноември 17, 2010, 18:32:21 pm »
Мила Бебешори, дръж се моля те, ти ще бъдеш отново майка, сигурна съм
Целувки и много  :bighug:
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #329 -: Ноември 17, 2010, 19:36:22 pm »
Лиони  :bighug:надявам се мила,  чакам нещо хубаво да се случи при теб  :)
Имаме резултатите от спермограмата но струва ми се нещо няма да е наред там
Скоро ще разберем  :?
Ани изследвала съм всички хормони всички са в норма,прогестерона дори е почти в границата на максималната норма.Сега чакаме да излезне генетичното изследване на ембриончетата и тогава ще я мислим

Вярвам!!!!
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #330 -: Ноември 17, 2010, 22:07:32 pm »
Милата ми Бебешори!! Още не мога да повярвам, че ти се случва този кошмар!!! От 2 дена само чета тук и не знам какво да ти напиша.. Думите някак си ми се губят, а и никакви думи не могат да утешат тази болка!!!   :hug2:
Ще чакам да разкажеш, когато си готова, какво се случи и какво е мнението на докторите за неуспеха..

Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #331 -: Ноември 18, 2010, 13:16:51 pm »
Галчее  :bighug: :bighug:
ще разкажа миличка...скоро
Стиснала съм палците за всички ви  :bighug: и се моля да се сипят само хубави новини

Вярвам!!!!
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #332 -: Ноември 20, 2010, 14:17:24 pm »
Дошичко,не смея да питам как си!?Знам ,че е много тежко и гадно това което преживяваш.Моля те и те съветвам да се опиташ да станеш и да утърсеш от всичко лошо,да се опиташ да погледнеш напред и да не се предаваш.Всичко ще се оправи и ще си дойде на мястото.ЦЕЛУВАМ ТЕ И СИЛНО ТЕ ПРИГРЪЩАМ :bighug:
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #333 -: Ноември 21, 2010, 18:53:36 pm »
Благодаря ти Тити че мислиш за мен  :bighug:
Зная мила зная ....
Засега не искам да мисля нищо казват времето лекува

Вярвам!!!!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #334 -: Ноември 22, 2010, 13:49:03 pm »
Бебе....  :bighug: :bighug: :bighug: :( :( :( думите в такъв момент не помагат.... затова само те прегръщам!!!
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #335 -: Ноември 22, 2010, 14:51:43 pm »
Много често мисля за теб,Бебешори,но просто нямам думи какво да кажа.Знам,че болката е прекалено голяма,а думите са безсилни.Прегръщам те силно,Бебешори  :bighug:
[/url]
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #336 -: Ноември 22, 2010, 20:45:36 pm »
 :bighug: :balk_21: :bighug:
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #337 -: Ноември 23, 2010, 08:57:02 am »
Анизка,Льонка  :bighug:
Краси аз също мисля за вас непрестанно и всички сте ми голяма опора и това е много много за мен,по рядко пиша но редовно си ви чета
Мечтите някой ден ще се сбъднат  :bighug: :bighug:


Вярвам!!!!
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #338 -: Ноември 26, 2010, 16:33:46 pm »
Мъчно ми е за теб Бебка! :grouphug2:
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #339 -: Ноември 26, 2010, 20:43:44 pm »
Мъчно ми е за теб Бебка! :grouphug2:
:bighug: :bighug: Титинка недей миличка тъгува  :cuddle: ще се справим всички сигурна съм  :) дано този месец е твоя и да има на всички момичета коледни подаръчета  :bori_023:,е и аз се надявам да си го получа макар и на по късен етап  :balk_21:

Вярвам!!!!