0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #300 -: Ноември 15, 2010, 09:51:33 am »
Миличка, незнам какво да кажа, освен да ти пожелая повече да не ти се случват такива неща, искрено се надявам оттук насетне животът ви да продължи в най-добрата посока за вас.. Прегръщам те силно и се надявам да бъдеш силна... :bighug: :bighug: :bighug:


Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #301 -: Ноември 15, 2010, 09:52:06 am »
Боже миличкаааа  :( :( :(.Толкова съжалявам ,незнам немога нищо да напиша съжалявам......
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #302 -: Ноември 15, 2010, 10:01:02 am »
 :( Ох, душичката ми тя - толкова много съжалявам . :(
Прегръщам те много силноооооооо.  :bighug: :cuddle: :balk_145:
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #303 -: Ноември 15, 2010, 10:05:10 am »
 osi_8 :balk_146:
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #304 -: Ноември 15, 2010, 10:19:28 am »
Леле Бебешорче,мила, много много съжалявам!Направо не знам какво да кажа.  :balk_159: 
Трябва да бъдеш силна сега. И да знаеш че всички тук сме с теб и те подкрепяме  :grouphug2: :bighug:


*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #305 -: Ноември 15, 2010, 10:32:50 am »
Нямам думи............................. :balk_144:  :bighug:
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #306 -: Ноември 15, 2010, 10:43:47 am »
Бебешори, много съжалявам за това което ти се е случило.Дано повече никога не ти се случи.Дано имаш сили да се пребориш с мъката.С теб съм... всички сме с теб...
 

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #307 -: Ноември 15, 2010, 11:08:57 am »
Нямам думи!Незнам какво да кажа,но знам един анекдот в който се разказва за един човек,който като му се случело нещо хубаво-плачел,а като му се случело нещо лошо се смеел и радвал.Попитали го защо и той казал че след хубавото идва лошо и затова плаче,а след лошото хубаво и затова се смее.
Мезнам колко е валидно това в този случай,защото ти имаше най-хубавото нещо,а сега след тази трагедия единатвеното по-хубаво което може да дойде е тройка близнаци.
Надявам се да преодолееш по-лесно тази дупка и вече само хубави новини да слушаме тук. :bighug: :bighug: :bighug:
  <br />
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #308 -: Ноември 15, 2010, 11:20:32 am »
Не мога данамеря думи миличка, само те прегръщам силно  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :balk_145: :balk_145: :balk_145:
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #309 -: Ноември 15, 2010, 12:14:14 pm »
Миличка думите са излишни... :bighug:
Ние сме с теб!

*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #310 -: Ноември 15, 2010, 12:22:31 pm »
Бебешори мила не мога да опиша какво чувствам в момента искренно ти се радвах и сега незнам какво да ти кажа затова мила ще ти разкажа моята история.Имам 6 сп.аборта и всеки път става още потрудно за преодоляване в такъв момент незнам как въобще да вървя с изправена глава,трудно е имам чувството че никой не ме разбира,каквито и думи да чуя не биха ме успокойли,нищо и никой не би могъл да ме отеши и винаги съм се чудела сама на себе си как продължавам,надеждата ми е че следващия път всичко ще е наред,но когато и това не става....опитвам се да мисля позитивно,защото лошите мисли само биха ме превърнали в емоционално болен човек.До 4аборт ми казваха че няма проблем проста така се било случило,и така се лутах по лекари докато не ми препоръчаха професор от Майчин дом,добре че го има тоя човек,установи ми двурога матка(малка матка),следователно тънка лигавица,при 4сп.аборт загубих МЦ,близо 2г се мъчихме с професора докато дойде време когато започна да ми идва оскъдно но по 3дни,в клиниката на Стаменов ми бяха казали въобще да не се надявам на дете без цикъл и инвитрото не би ми помогнало.Само този професор ме накара да вярвам че един ден това може да се превърне в реалност.Последваха още 2сп.аборта,но надеждата в мен не огасва,според професора вече не би трябвало да има проблеми,матката се е поразпънала и дано скоро мойта мечта се сбъдне,затова мила не губи надежда колкото и да ти е трудно,ако трябва смени лекаря,причина винаги има.Искренно ти съчувствам защото знам колко боли още повече когато си загубила близнаци,аз до сега 4 пъти губя.Винаги след аборт си взимам мента,глог и валериан ,затова ако искаш си вземи и ти на билкова основа са и не биха ти навредили.Прегръщам те силно и дано не съм те отекчила с моята история,опитах се да ти вдъхна малко надежда че един ден ще има за какво да се радваш и дори няма да си спомняш днешните изпитания на съдбата :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #311 -: Ноември 15, 2010, 13:44:52 pm »
Бебешорче,нямам думи душко,много те гушкам  :hug2: :balk_145:

*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #312 -: Ноември 15, 2010, 14:26:35 pm »
Еееех, милата ми тя!  :( Съжалявам  :( :balk_145:
Силни прегръдки и от мен :hug2: :hug2: :hug2:
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #313 -: Ноември 15, 2010, 14:48:31 pm »
Благодаря ви момичета че сте до мен
Този път не зная как ще продължа,иска ми се да е един лош сън но за съжаление не е  :balk_146:.Толкова бях свикнала с мисълта за тях,не се виждам просто без моите бебчета,няма по голяма болка нямааа.... :balk_145:
Ани възхищавам се на силата която притежаваш

Вярвам!!!!
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #314 -: Ноември 15, 2010, 14:52:34 pm »
Миличка толкова съжалявам за станалото.Каквото и да кажа мисля,че ще е излишно.Само знай че винаги ще сме до теб. :bighug:


*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #315 -: Ноември 15, 2010, 19:00:06 pm »
Мила,моя Бибешори така съжалявам за случилото се!!Искрено те прегръщам!
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #316 -: Ноември 15, 2010, 19:39:59 pm »
Милата ми Бибишори,къде са бебенцата миличка :balk_144:,как може такова нещастие :balk_145:,как може живота да е толкова несправедлив и гаден понякога.Днес едни се смеят,други плачат,защо трябваше точно на теб да се случи това не мога да си го обясня при това,че всичко беше наред :balk_144: :balk_145:.Толкова ми стана мрачен деня с тази лоша новина,колко пъти исках да пиша,но мъката и сълзите ми все напираха в мен.Няма утешителни думи миличка,просто няма,затова си поплачи,плачи и дано някой ден сълзите поне малко измият тази огромна насъбрала се мъка в теб.Зная,че след лошото винаги идва добро,зная колко е трудно и мъчително да го дочакаш,но дано при теб дойде много скоро миличка за да заличи тези лоши следи-само така може да се преодолее най-бързо мъката.Силно те прегръщам,всички много те обичаме и сме с теб :bighug:
   
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #317 -: Ноември 15, 2010, 20:11:18 pm »
Мила ... не мога с думи да опиша мъката която изпитвам.НЕ мога и да си представя как се чувстваш..Само се надявам искрено и силно да събереш сили и да продължите напред.
Приеми моите искрени съчувствия.. Прегръщам те силно и знай че сме с теб в мъка,в добро..
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #318 -: Ноември 16, 2010, 11:11:17 am »
Бебенцеее :balk_144: :balk_145:много съжалявам миличка...Знам какво преживяваш и искрено ти съчувствам..Но ти си силна жена и няма да се огънеш пред тези изпитания на съдбата и ще продължиш напред...Бъди силна и кураж момиче :bighug:
*
Re: Графиката на bebeshori
« Отговор #319 -: Ноември 16, 2010, 16:56:08 pm »
Бебче, чак сега разбирам за страданието ти :balk_144:
 :hug2: Дано намериш сили да продължиш :hug2:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho