0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Фе,  osi_9 Аз от няколко месеца се подготвях, четох каква ли не информация и уж бях със силно изразени симптоми на О, винаги се усещах, имах и болки в яйчниците, и слуз, водя си календарче в сайта от 6 месеца, но като започнахме опитите, не мога да разбера кога е О, нямах и слуз този месец :o. Или се вманиачавам, или наистина както казват, стреса допринася малко или много. За това може би е добре да мерим Т, е ако се наложи няма как.
Успех на всички  :pleasantry:
*
То и аз доста информация съм изчела, като лекарско дете още от малка съм разучила дебелите книги  :D

Странното е, че миналия месец ми се стори, че усещам болка, бях сигурна, че е ову. После, реално като сметнах дължината на цикъла, не може да е било тогава, защото лутеалната фаза е константна в някакви граници. Просто нямам болки и ясно изразени признаци извън болката в първия ден, когато ми идва. А, също понякога ми излизат пъпки точно преди МЦ, понякога и към средата на цикъла.. ама те не са някакъв много ясен признак, та не знам. Направо почнах да се притеснявам дали изобщо има ову. Ако се отиде на обикновен АГ преглед, има ли шанс да видят?

Другото нещо е, че приятелят ми е изкарал заушка и то малко след пубертета- уж след това са правили контролни спермограми и т.н. и постепенно всички показатели са влезли в норма /ама ми е едно наум/.

Засега няма много да го мисля, все пак е втори месец на опити, като първия се оказва, че сме изпуснали дните около евентуалното ову, т.е. имаме няколко опита само но не в точните дни.


 

*
Здравейте момичета отдавна не съм писала, но виждам, че не сте ме забравили и сте ме сложили в ловуващи... на мен този цикъл ми подрани с около 5 дни и беше много странен от 1 до 3 ден съвсем слабо кафеникаво течение на 4 ден се изля като изведро  :oops: и на 5,6,7,8 пак така едва едва слабо и кафеникаво течение незнам какво става с моя МЦ.... :?
Сега съм в очакване на О и се надявам този месец да имаме резултат положителен разбира се  :D
Щях да пропусна Добре Дошли на всички нови щъркелчета пожелавам да не се задържате много и  osi_19 при бременелките с вързопчетата  stork-boy stork-girl :D Това пожелание разбирасе важи за абсолютно всички!!!!!!!
Честито на всички,които са видели вече своите две чертички и стискам палци на всички,които са в чакащи  :D :goodluck: :bfp:



*


Странното е, че миналия месец ми се стори, че усещам болка, бях сигурна, че е ову. После, реално като сметнах дължината на цикъла, не може да е било тогава, защото лутеалната фаза е константна в някакви граници. Просто нямам болки и ясно изразени признаци извън болката в първия ден, когато ми идва. А, също понякога ми излизат пъпки точно преди МЦ, понякога и към средата на цикъла.. ама те не са някакъв много ясен признак, та не знам. Направо почнах да се притеснявам дали изобщо има ову. Ако се отиде на обикновен АГ преглед, има ли шанс да видят?



Аз усещам признаците от както правим опити за бебе -може и преди това да ги е имало но не се съм се вглеждала толкова в тялото си!!
Само първите месеци мерих стриктно БТ и си правих тестове за Ову и тогава разбрах че единия месец О ми е на 16-17 ден а другия на 18-19(не че е строга закономерност).
Последния месец гледам мн да не се вглъбявам и меря БТ само като се сетя(ама като така или иначе си ставам всяка сутрин за работа...)и тестчета не съм си купила..карам го на усещане.Обаче вчера толкова мн ме болеше ДЯ,че има чувството че ще се откъсне и падне(простете за подробностите)и  като измерих БТ днес ми стана ясно че тогава е била Ову.Може разбира се и да греша...А ЦС за сега ми като по учебник.
Пак ще си говорим след 2 седмици какво съм усетила и кога!!!Успех!!!
« Последна редакция: Юни 09, 2010, 14:47:30 pm от shkembelina »

*
Добро утро.
Фе, приятно изкарване на моренцето.
Аз днес започвам отново, след малко ще ходя да ми надупчат шкембенцето.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Добро утро сладурки, хайде на кафе, топло е, пари...  :D Дано да ви убодри и да ви събуди, че като гледам много спите  :D



Аз днес започвам отново, след малко ще ходя да ми надупчат шкембенцето.

rtfrtf, желая ти огромен успех на този опит  :goodluck:

Лек ден момичета. Довечера като се върна искам да прочета много и то само хубави новини. Внимавайте какви ще ги вършите  :D
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро и от мен.Чоки,веднага се присъединявам за кафенце.Охо гледам тук вчера вируси са опрашвали сърчицата по графиката ми,мерси душичките ми,имам нужда.Тия дни крака не ми останаха бе,все вдигнати ги държа :lol:.Айде лек ден от мен,вече дойде и моето време,обожавам слънцето,обожавам лятото.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро и от мен !
Чоки благодаря за кафенцето,благодаря ,че дойде  да ни видиш нас със бебо - вече сме си в къщи ,дано да няма повече стресови ситуации - чакаме добри новини и от теб Чокинце и да се пазиш !
РТФ успех ти желая от сърце!
Хехехе Маринче внимавай с тез крака ама то така и трябва де ха дано да е очаквания финал !
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
« Последна редакция: Юни 10, 2010, 07:42:33 am от viviq »
[/url]
*
Re: Юнска усмихната седмица с много + тестове ! (0
« Отговор #68 -: Юни 10, 2010, 07:37:33 am »
Добро утро!
Ехаа, то много ранобудни имаме днес, бреей!!! :D
Чоки, мерсажза кафенцето, мила! Наистина ми е много сънлинво :wink:
Днес, ли ще е теста??? - Стискам палчета да е  +++++ Дай Боже! Дано!
Ртф, успешен стрт!
Лек и усмихнат ден!
« Последна редакция: Юни 10, 2010, 07:59:32 am от petqst »
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Юнска усмихната седмица с много + тестове ! (0
« Отговор #69 -: Юни 10, 2010, 08:07:13 am »
Лек ден и от мен момичета :) много усмивки и само хубави неща :) аз отива да поработя малко  :wink: до после..Мерси за кафенцето имам и аз нужда  :D
И от мен добро утро :)
Мердси за закуската и кафенцето и лек ден милички :)
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :babydust:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро и от мен, благодаря Маринка за кафенцето - оставям ти вирусите на Исето и Вивка  :D
РТФ успех този път миличкаа  :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:
Чоки и на теб и изобщо на всички  :crossfingers: :crossfingers:
Лек ден милички и спорен
*
Добро утро и от мен!
Чоки, благодаря за кафето!
А пък аз днес имам повод да почерпя.


Имаме годишнина от сватбата. Цели 10 години.
Аз иначе съм добре. Вече е установена бременността от гинеколог. Изписа ми куп лекарства. А другата седмица ще трябва да чуем сърчицето. Ох, дано този път да го чуем.
На всички много успех, стиснати паци от мен.
Лек и усмихнат ден ви желая.


*
Добро утро!
 iv_z , честита годишнина, да сте живи и здрави още дълги години, да се обичате и да се радвате на здраво бебче :D

Аз се събудих рано днес, че ще минават да отчитат газ и ток, даже си изпих и кафето...От сутринта е голяма жега, мирише на море :lol:
Чоки, имаш и моите стиснати палци, хайде време е за някой положителен тест. :lol:
*
ООО Ив честита ви годишнина и честита бременност - не се тревожи вярвай ще чуете сърчицето мила ,ние сме с теб !
[/url]
Добро утро!
Благодарско за кафенцето на Чоки
Чокенцеее много стискаме  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: ръце,крака
РТФ успех!!!!
iv_z ....честита ви радост и освен това бебешорче нека да има още много бебчета  :ballons:
Весел ден на всички!

Вярвам!!!!
*
Привет мили дами
Чоки мерси мила за кафенцето.
Ив ,Честита ви годишнина -много здравии много любов и разбирателство .
Лек и спорен ден на всички
*
И от мен стиснати палци за РТФ!
Честито на Ив за двойния повод за празнуване.

Аз днес вече съм отпуска-какво по-хубаво от това  :D Днес ще е ден за стягане на багажа плюс малко чистене из къщи. Хайде пък докато дойде време да се върна от морето, дано има само хубави новини  8)


 

*
Ив, Честита ви годешнина, мила! Да сте живи и здрави, дълъг семеен живот и здраво бебче на финала! :D
Фе, приятна почивка! Уффф, кк ти завиждаам :oops: :wink:
*
Ив честита ви точка и честита годишнина - много щастлив и дълъг семеен живот ви желая  :D