0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте сладурки  :bighug: :ballons:

И аз съм тук и ви чета, макар че нямам какво да напиша по темата поне до към края на месеца  :wink:


 

здравейте и от мен!
Днес времето е прекрасно и  :sunshine: Много обичам природата, зарежда ме с енергия и позитивизъм:

Желая ви много  :bfp: :crossfingers:
« Последна редакция: Юни 08, 2010, 11:59:39 am от tina799 »
 
*
Здравейте и от мен, момичета!
Минавам да ви пожелая слънчев и усмихнат ден!
Успех на ловуващите и много +++ за чакащите!
*
Здравейте сладурки! Много хубави моменти ви пожелавам тази седмица - настроение и купон да е в душата както е слънцето навън! Любе, не провисвай нос че ще те  osi_6 Стискам ти палци да е успешна процедурата - положителната нагласа е много важна, няма защо да ти го напомням - ти си знаеш  :bighug: Много късмет на всички копнеещи да видят двете чертички. :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Мерси уоаnna, за куража и се пльосвам веднага под вирусите!
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Хайде и аз под вирусите  :D Имам нужда да ме опръскат  :babydust:
В тези дни нямам много време да ви чета и да пиша, но си мисля за вас.
Лека вечер на всички и спокойни сънища!  :balk_126:
*
Хей, поспаланки, добро утро! Как сте днес?


Лек и спорен ден!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,благодаря за кафенцето.Миличка,много ми е труден никът ти,та за това не се обръщам с него,за това си миличка :wink:.
Ние с мъжо упорито гоним яйцето,че да видим какви ще я свършим,уж юни мес.е нашия,тъй съм го решила.Айде лек ден от мен и днес е сряда пък още нямаме положителен тест,хайде дано втората половина на седмицата да завалят радостните новини.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро и от мен... :) Благодаря за кафето. Аз днес се изумявам малко от моята БТ, за мен е доста висока. Измерих 20мин по-рано, както в предходните дни, не съм ставала, защо е такава, не знам? Е... ако си остане такава, няма да и се разсърдя....
*
Добро утро, милички! :D
Ртф, мерсаж за кафенцата! :D Много ми е сънливо днес и затова ще си взема от всички :lol:
Маринка, само така , мила, слагай сърчицата! :D
Лек и спорен ден!
*
добор утро сладуранки .
rtfrtf благодаря за кафенцето ,определено имам нужда  :wink:
Маринка успех в ловуването .
Чин не се притеснявай за Бт много си е добре ,дано си остане наистина такава  osi_9
ЛЕк ден на всички
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро! rtfrtf мерси за кафенцето ама аз съм и гладна, така че от мен закуската - заповядайте

Маринка  :bighug: слагай сърчица и от мен малко помощ  :green_dust_1: :green_dust_1:
Чин......хубава температура..... 8) :wink: ха дано така да си стои  :crossfingers:
Хубав и усмихнат ден на всички!
*
Добро утро!
РТФ, благодарско за кафенцето.
Ани, страхотни сандвичи  :)

Лек и успешен ден ви пожелавам!   :)


Добро утро и от менн,аз днесак малко насила станах  8O егаси съня егаси чудото немога да се надигна лелелеллее  :D :D :D
 Рт - мерси за кафенцето мила :).
Мариии яко сърчица искам ,щом си казала че е вашия месец ,значи ще е вашияя ето и от мен малко помощ  :pink_dust_1: :green_dust_1: :babydust:
 Чин ама викоса ще е бе,нали съм ти казвала че при щъркелите бебета се разнасят хихихиихххх явно и твоето пътува сега   :lol: :crossfingers:
 Аниииии,ах ти Анииии тея санювчетаааа такива са ми сладички ,че направооо ще ги изламкам на един дъх  :D :D :D страхоптни сааа,един ден ще гледам от тях и ше правя на детето  :wink:
 Е хайде лек ден и от мен ,че днеска яко бачкане ме чака  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро и от мен!Засега няма нищо ново ,но се надявам при вас да откривам само хубави новини...Лек ден момичета :goodluck:
« Последна редакция: Юни 09, 2010, 11:29:28 am от moniks_s »

*
Добро  утро  момичета!!!
Страхотно кафенце-RTfRTF благодаря!!!
А сандвичите не искам дори и да ги коментирам че пак съм на диета и скришом поглеждам към тях-anizi аплодисменти!

Ние тези дни поработихме добре и силно се надявам да са станали нещата!!!Но как ли ще издържа 2 седмици за да разбера...не знам! :ask:

Хубав ден на всички и дано още днес някой да ни изненада!!!

*
Здравейте муцункиииииии Ани благодаря за сандвичите и на теб РТФ за кафенцето
Чини  :D , а и на всички останали  :crossfingers: и аз другата седмица ще се включвам в лова  :D
*
Здравейте, здравейте и от мен. Аз много рано се надигнах тази сутрин, та си пуснах едно филмче за добро утро, сега вече е време за кафе, и виртуално разбира се :D
Чин, стискам палци да има нещо, да се похвалиш.
shkembelina, с теб сме долу горе по едно и също време като гледам графиката, само че аз за сега съм на самотек, може от другия месец да меря Т.
Хубав ден и дано някой се похвали  :lol:
Добро утро на всички !
мерсаж за кафенцето на rtfrtf
а за закуската на Ани нямам просто думи само като я гледам и огладнявам още повече... :D
Чоки я недей така щом няма М има надежда  :crossfingers:
и за Чини много много  :crossfingers: :crossfingers: :bfp:
Успех на всички ловуващи и очакващи :bfp:

Вярвам!!!!
*
Здравейте и от мен!

Шкембелина и Фоли, предполагам че и аз съм около вашето време- при мен даже се очертават малко повече от две седмици /като сложа и евентуално закъснение/.

И аз този месец не меря БТ. При мен сложното е, че досега понеже не съм и следяла, не съм успявала да хвана кога имам овулация- т.е. нямам нито зацапвания, нито някакви особени болки, дори и слузта ми е трудна да определя.. отделно от това не ме и болят гърдите преди цикъл- просто стават малко по-напрегнати и ги усещам по-големи и толкоз. Направо се чудя и мая как някои жени усещат ову-то, че даже и от коя страна е.. аз явно нямам такъв късмет. Но пък ако и този месец не стане, ще пробвам да меря БТ поне  :)

Хайде, хубав слънчев ден на всички- аз от утре съм отпуска  и в петък на моренце :)