0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте момичета!! Раиска, прекрасна тема, дано да се преизпълни с много положителни тестове!!! Желая ви успешна, слънчева и късметлийска седмичка!! И наръсвам заразни вируси  :D
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
хоооп цоооп под вирусчетата много са ми нужни  :lol:  :shower:
 
*
И аз и аз скачам Ди -мерси :balk_183: :D 
Петенцеее сори за гадината :?и дано по-скоро започнете процедурата :crossfingers:
« Последна редакция: Юни 07, 2010, 15:02:30 pm от moniks_s »

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Хайде и аз да се цопна в новата темичка. Дано да е на късмет на всички ни и да има само хубави новини. Пожелавам ви прекрасна седмица и много положителни тестчета.  :goodluck:
*
Здравейте, милички  :sunshine:
пиша ви от знойния Пловдив :P
Раиса, благодаря за темичката, дано и тя се напълни така, както и маиналата само с хубави ховини и положителни тестове /един от които да е моя :wink: /
Жени, :bighug:
Аз току-що се връщам от преглед, мина нормално, б.о. както се вика. Имам два листа с изследвания за правене, които няма да успея да направя сега. И така.
Не успявам да ви чета, пиша или дори да си меря БТ, защото имам едно малко човече, лепнато като гербова марка за мен :lol:
До скоро!




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Ехооооооооооо  8O 8O 8O тука бомба ли е паднала?????? Къде сте всички - правит бебета, ааааа  :D :D :D Правете, правете а пък аз ще стискам палци и ще държа здраво вещехурницата  :D
Оливче добре дошла на родна земя. Не писа какво стана при док.
Раши честити розови гащета душичка  :D
Хайде лека ви вечер и утре бъдете малко по-активни, че ми е скучно тука  :(
*

Добро утро на всички! Аз днес да сервирам закуската, да се отсрамя, че откога не съм се вясвала! На всички нови момичета, добре дошли дано скоро ни зарадвате с по един прекрасен  :bfp: Пожелавам ви един прекрасен слънчев ден!  :flower:
ПС Аз съм от чакашите да видят двете чертички, на 19ти :)

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,мацки.Галионди,благодаря за закуската,аз ще я пропусна и ще сложа кафенце,но да знаеш гладниците ей сега ще станат и ще я ометат :lol:.Пък за тия на вечната диета като мен,забърквам каЙвенцето
Лек ден от мен,милички,сигурно няма да има кога да ви нагледам пак през деня,но утре сутринта съм тук,надявам се да има някой друга добра новинка.
П.П.Ей Аничка,как си?Малко остана май а?Да знаеш как се вълнувам,сякаш че аз ще раждам :wink:.Оф няма хич време за скайпа ,да се набъбрим едно хубаво,пък и ти не дойде значи.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро! :D
Еха, Гали, ама ти сън не спиш да се отсрамиш  :wink:
Мерсаж!
Маринка, и на теб благодарности за кафето!Веднага ти правя компания. То аз без него и не мога да се събудя :wink:
Оли, Добре си ни дошла на родна земя, мила!
Лек и спорен ден!
*
Добро утро!
Галионди, Маринка, ей ама сте оправни домакини. Благодаря за закуската и кафенцето, че пак ми е трудно да отворя очички.
Спорен ден!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Добро утроо :) Благодаря Ви много момичета за тези вкусотийки. Аз днес рано се събудих, нищо че ми е почивен ден и с пускането на телевизора попаднах на ето този стар хит който ми навява много спомени и ми става едно лятно... http://www.youtube.com/watch?v=5AfTl5Vg73A  :) Поздравявам ви и ви пожелавам  хубав и успешен ден на всички.
*
Добро утро дами :D :balk_5:!Гали,супер закусчицааааааа ,Мари мерси за кафенцето веднага взимам и от двете :D
При мен няма нищо ново момичета,някой ако чака тази седмица :bfp1:,успех :crossfingers:Шокииии тези камъни са в твоята градинка мила... :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*
Добор утро милички .
Галионди  мерси за закуската и на Маринка за кафенцето .
Чин  мерси за поздрава  :D.
Лек ден на всички
*
Лелее, Чини, мерси много за песничката!!! Аз дори още я знам наизуст.. се оказа!! :)
Момичета кокичета, аз сега се засилвам към леглото да поспя. Лек ден още веднъж и много прегръдки!  :bighug:

*
Добро утро момичета, успех на всички - аз отивам да работяяя
Добро утро :)
 Мерси за закуската и кафенцето на Марии и Галетооо  :D
 Чни мн е готина песничката мерсиии  :D
На всички мн успех в ловуването,и казвам че май е време дас е отзове някой с ++++ вечеее  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Добро утро слънчогледчета  :sunshine:
Благодарим за закуската на Гали и за кафенцето на Марето
Поздравчето е чудно Чин
Денят е чудесен милички радвайте му се и хайде да изскача вече едно :bfp1:
Оливче дано всичко е наред с изследванията  :crossfingers:
много усмивки момичета и само хубави новини

Вярвам!!!!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро и от мен. Галидони благодаря за закуската и пу за мен праскови с грозде  8O :hungry:
Маринка  :bighug: оффф май наистина не остана. Така , че скоро сигурно ще се връщам в редиците на ловуващите  :lol:, че докато стане пак...... :oops: а дотогава вас да ви няма и да идвате да ме ръсите с вируси. А как ми се идва ако знаеш, милото така и не си донесе д...то че да намажа и аз. Пък сега вече малко май никой никъде не иска да ме вземе за дълго пътуване. Ако питаш мен тръгвам веднага даже сама ще се докарам, пък като родя по пътя голяма работа, тъкмо детето ще е пътник като мен  :lol: 8)
Хайде аз по обяд отивам доки да ме бодне  :( пък на вас хубав, слънчев и усмихнат ден!!! Естествено ще ръсна вирусчета, че скоро няма да мога  :green_dust_1: :green_dust_1:
Добро утро момичета, Галионди и Маринка, благодаря за закуската и кафенцето. Много слънчеви усмивки за всички вас. Прегръщам ви. Лек и успешен ден
*
Здравейте момичета!

Прекрасна закуска и кафе - благодаря!

Пете и останалите, мерси, че не ме забравяте! Много сте мили! Стискам ви палци много бързо да достигнете мечтата си! :) Усмихнат ден!