0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
 :D Тихичко Честито Чини  :D
Успех до самия прекрасен финал!

Аз се бях поуплашила, че темичката ще е без 2 чертички...

( леле момичета страшна жега е тук...потя се като кобила  :lol: )
*
Благодаря на всички за хубавите пожелания. :) Тъпкано да се връща на всички...
;)
*
Чин, честито!! Лека бременност и здраво бебче!! Май ти ще пускаш новата темичка утре  :wink:
chin, честито ! най-после някой да провлачи крак.. дано и ние скоро те последваме

П.С. Днес бях на плаж ( първа баня...)- много се опекох и хич не ми е до бебеправене :(....а то без действие..не става :lol:


*
Chin, честито!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Чин-чин за Чин! Лека бременност и от мен :lol: Чакаме още хубави новини - хайде момичета не се стискайте....Монка нещо ми се губиш..
*
Чин-чин за Чин! Лека бременност и от мен :lol:
И по този повод едно поздравче за всички http://www.youtube.com/watch?v=rrcS9PzWCQg :) Благодаря на всички.. :)
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Чин, честито и от мен! Много лека бременост и щастлив пухкав финал ти желая!!!
*
Добро утро поспаланки :)
Слагам кафето и закусата и отивам и аз да поспя, че утре съм на работа от 7 сутринта!!Хич не ми харесва да ставам рано... но айде, един ден в седмицата се преживява :)
Надявам се и малко слънце да се покаже, че тук валя цял ден :)
Прегръдки  :bighug:

*
Добро утро!
Ехаааа, прекрасна новина е имало вчера. Чин, честито и лека бременност!
Гальонди, супер закуска, хапвам си веднага.
Прекрасна неделя ви пожелавам и да стоите повече на сянка, че тази жегаааа.........


*
Re: Юнска усмихната седмица с много + тестове ! (0
« Отговор #130 -: Юни 13, 2010, 09:27:34 am »
Добро утро и от мен!
Гальонди, благодарско за маймунското кафе /тя е сега ще се надигне  :D/
Чин, чстито, мила и лека и безпроблемна бременност!
Маринка, дано сте си изкарали готино!
Така, така сега и аз да кажа нещо за ДРЗ-то - Бешеее страхотноооо :D
Имаше много двойки, които искаха да се консултират. Организаторите бяха се справили Страхотно :D Запознах се със семейството на Зачатие - много мили и приятни момичета и момчета. Благодаря ви, че ви има!
Също се запознах и с Оли  :D , малко към края, амааа се запознахме  :D  Олиии, прати по някоя снимка, че аз не съм снимала, то толкова апарати бяха около нас :D :D :D
Това е накратко, милички - Целувки на всички!
« Последна редакция: Юни 13, 2010, 10:00:14 am от petqst »
:lol: :lol: :lol: ей ме на надигнах сееее,ама мн ми се спеше бе хора аз жяла седмица ставам мн мн раноооооо  8O и сега голям кеф и още можеш ама викам аййдеее че надушвам кафенцето на Галитоооо  :lol: :lol: :lol:
 Пете браво радвам се е хубавос сте си изкарали,ще чакаме снимки ;)
 Аз ви казвам бай бай за сега мили дружки,ще се радвам ако има още някой плюс появилсе за финал на темичкатааа  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Добро утро момичета,
Гальонди, мерси много за кафенцето-- страхотно е :)
Аз пиша на бързичко, че след малко отивам на плаж.. ( два почивни дни--трябва да се възползвам)

Хубав ден на всички...и айде поне още 5-6 момичета се похвалят с двете чертички...ако не другата седмица със сигурност !


 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: на всички желая! Аз снощи видях най-накрая заветния положителен Ову тест :–) и чааак сега започваме да ловуваме.

И ние бяхме на ДРЗ вчера, нямам думи да кажа колко хубаво беше, че организацията беше прекрасна, че специалистите ни обърнаха внимание и ми изясниха толкова много въпроси. Оказа се, че съм доста заблудена по отношение на задължителния характер на някои изследвания и че алгоритъмът, който трябва да следваме, е далеч по-различен от този, изграден в глупавата ми кратуна. :lol:

Благодаря ви, "Зачатие"! :bighug:


*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Добро утро и от мен.Аз днес се доказах като голяма поспаланка, ама вчера такова ходене падна, че...Е, да се похваля - свършихме добра работа с мойто мило-избрахме си халките, чашите, бокала, капарирахме роклята и минахме и през механата да се позабавляваме малко. хайде отчетох се, а сега ви пожелавам прохладен ден


Добър ден момичета, гледам имаме си страхотна новина. Чин честито мила, лека и безпроблемна бременност и най-прекрасното бебче на финала.
Аз миналата седмица бях на гинеколог и той установи, че плодното сакче е в матката, отговаря на 5 г.с. и си има жълтучно мехурче. Много се зарадвах, но в следващия момент Док ми каза, че някъде в страни от плодия сак му се струвало че имало проблем с лигавицата. Изтръпнах, момичета не съм на себе си. Не ми изписа никакви лекарства само но-шпа за да се отпускала матката (не било нужно да пия утрогестан или подобни препарати). На преглед съм чак на 23/06 ако до тогава не се гътна от притеснение. Посъветвайте ме какво да правя дали да не отида на друг Док за да видя дали и той ще види проблемния участък или просто да си чакам прегледа на 23. Иначе като цяло нямам никакви оплаквания, освен че гърдите ми са много чувстителни и напрегнати (но това ме успокоява, защото е нормално при бременност). Прегръщам Ви. Чакам вашите съвети.
*
Малайййй, от бързина сутринта забравих да кажа, че и с Анмарчето се запознах  :oops:
Как си Ани? Знам, че ни четеш  :wink:
Радвам се , че най накрая се запознахме :D
Кдрандароваааа, защо не ни даде знак коя си???  :(
Щяхме да си поприказваме за малко! :wink:
Лек следобед, милички!
Петя :–), толкова хора имаше... нямаше как да разбера кой кой е, освен  някои от момичетата от сдружението, щото имаха тагове на тениските, ама аз и не съм се взирала много много. Пък и бях доста изморена към края, не бяхме спали въобще като хората, беше жега страшна... ти знаеш де :–)))


*
Здравейте милички, аз 2 дни /от петък вечер/ съм на вилата на басейнче, ох че хубавичко беше, но както се казва всичко хубаво си има края - чак другата седмица за рождения ден на малката.
Чини и тук честито миличка - леки оставащи месеци и да се пазиш  :wink:
Йоли  :bighug:
И на всички останали  :bighug: :goodluck: :goodluck:
Здравейте милички !
И аз сега се прибирам от вилата.

Йоли честито миличка за халкичките и роклята
Deni_15 не е лошо да те види и друг лекар вземи поне 3 мнения аз лично много съм си напатила докато попадна на този при който съм сега
Бременелките да се наговарят кой ще пуска темата утре че дано да е много положителна  :bfp:новата седмичка
Весела вечер на всички  :grouphug:


Вярвам!!!!