0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    tweet6777

  • *
  • 44
  • *** Na ni6to ne se u4udvai! ***
Здравейте,моми4ета!
Имам запазен 4ас за първи4ен при Владимиров на 16 юни в 12.30,но ми се налага да го изтегля с около 1 седмица по-късно.Моля ви,посъветвайте ме какво се прави в такива слу4аи?Аз ли си осигурявям замяната с друга пациентка или какво?Как се постъпва в подобни ситуации?
Благодаря ви предварително за всякакви съвети
:)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
обади се в клиниката - само там могат да те посъветват.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    tweet6777

  • *
  • 44
  • *** Na ni6to ne se u4udvai! ***
Момо4ета,пак съм аз.Здравейте отново!
От4аяна съм!Както снощи ве4е писах,наистина ми се налага да да отложа с няколко дни първи4ния си преглед при Владимиров.Но преди малко звънях в клиниката и от там ми казаха ,4е не може и ,4е нямали възможност да се занимават с такива неща!Ама как е възможно това?Какво им пре4и да уредят подобни неудобства на пациентките си(а едва ли им се слу4ва да ги молят за подобни неща толкова 4есто)Какво толкова невъзможно има да уредят подобен проблем?Много ми е мъ4но и не знам как да постъпя...
Какво да правя?
Благодаря ви предварително за мнения и съвети
Желая на вси4ки ви успешна и усмихната седмица
:)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
явно не си даваш сметка за ситуацията със свободните часове в клиниките... те са ти казали, че не може, защото най-вероятно няма свободни часове за след 1 седмица, както искаш ти. вероятно знаеш, че там се чака за първичен преглед по няколко месеца. затова не могат да "ти уредят неудобството".

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    tweet6777

  • *
  • 44
  • *** Na ni6to ne se u4udvai! ***
Аз отли4но знам ,4е нямат свободни 4асове.Но молбата ми беше за някаква промяна ,или замяна с друга пациентка.Какво толкова невъзможно би могло да има с това?Те дори не ми предложиха да опитат да направят нещо,а направо ми отказаха.Не би ли трябвало да работят в услуга на пациентите си в крайна сметка?Мъ4ни4ко ми е ,4е е така...
:)
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Клиниката е претоварена (както и други успешни клиники) и е напълно вероятно да нямат свободни часове с които да те заменят!
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
tweet6777, мисля, че трябва да прочетеш малко форума и да видиш за какво претоварване става дума в клиниките по стерилитет. Не вярвам да са ти казали наистина, че "не се занимават с такива неща", защото на жените на рецепцията точно това им е работата. Напълно е възможно е да са нямали никаква възможност да ти сменят часа.

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
tweet6777 клиниките не работят само с един пациент, повечето момичета имат часове съобразени с процедури и изследвания, изискващ точно определен ден за преглед
първичния преглед е просто информационен и не е обвързан със срокове, ако не можеш да го ползваш,  просто си пишеш друг час
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    tweet6777

  • *
  • 44
  • *** Na ni6to ne se u4udvai! ***
Заи,4ета форума обстойно,знам ,4е са натоварени.И ми казаха наистина то4но така ,4е не се занимават с такива неща.Ами нали работата им е то4но с такива неща да се занимават-да са в услуга на пациента.Пак казвам ,4е ми е мъ4но :(
:)
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
tweet6777,  разбирам те  и съжалявам  за случилото се.

Вариант е ,ако тук  се появи някое  момиче ,с което да размените часовете си -доколкото знам в тази клиника е възможно.
Предполагам причнината ти е основателна  ,така че защо не опиташ отново  да се свържеш с Клиниката и да обясниш причините .Ако няма час за след седмица ,поне опитай за по нататък- за след месец например.
Успех.


*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Заи,4ета форума обстойно,знам ,4е са натоварени.И ми казаха наистина то4но така ,4е не се занимават с такива неща.Ами нали работата им е то4но с такива неща да се занимават-да са в услуга на пациента.Пак казвам ,4е ми е мъ4но :(

Тогава пробвай да се смениш с друго момиче или отиди на място да говориш с тях, ако имаш възможност. Или пробвай да го презапишеш за повече от една седмица напред.

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
имай предвид, че д-р Владимиров излиза в отпуск от 25-ти юни и ще отсъства чак до началото на септември, най-вероятно.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Заи,4ета форума обстойно,знам ,4е са натоварени.И ми казаха наистина то4но така ,4е не се занимават с такива неща.Ами нали работата им е то4но с такива неща да се занимават-да са в услуга на пациента.Пак казвам ,4е ми е мъ4но :(

пак не разбираш... работата им е да лекуват пациентите, а не да им организират размени на часовете!

я си представи, че ти си имаш записан отдавна час, който си чакаш старателно и изведнъж ти звънят от клиниката и ти казват "Моля ви се, отстъпете си часа на jam, защото тя си има ангажименти, пък вие вземете нейния час!" първата ти реакция ще бъде - откъде накъде мен ще притесняват заради чужд човек. второ, може да не можеш да си смениш часа. и какво трябва да прави регистраторката на клиниката? да звъни наред на целия списък с пациенти, за да намери някой, който да е съгласен да се смени с теб? като ти го опиша така подробно, не си ли даваш сметка, че е невъзможно. ако отидеш в клиниката и постоиш малко до регистратурата, ще видиш колко постоянно и непрекъснато са ангажирани с реална работа тия жени.

мисля, че си с неправилни очаквания. дори и в козметичен салон ще ти откажат да ти уреждат размяна на часове с друга клиентка, а ти искаш това от силно натоварено медицинско заведение...

пиша толкова подробно, за да се опиташ да разбереш защо не е възможно онова, което искаш.
ако не ти е супер невъзможно, бих те посъветвала да си отидеш на часа. или си запиши нов час за есента - така и така докторът ще излиза в отпуск.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    tweet6777

  • *
  • 44
  • *** Na ni6to ne se u4udvai! ***
Заи,4ета форума обстойно,знам ,4е са натоварени.И ми казаха наистина то4но така ,4е не се занимават с такива неща.Ами нали работата им е то4но с такива неща да се занимават-да са в услуга на пациента.Пак казвам ,4е ми е мъ4но :(

пак не разбираш... работата им е да лекуват пациентите, а не да им организират размени на часовете!

я си представи, че ти си имаш записан отдавна час, който си чакаш старателно и изведнъж ти звънят от клиниката и ти казват "Моля ви се, отстъпете си часа на jam, защото тя си има ангажименти, пък вие вземете нейния час!" първата ти реакция ще бъде - откъде накъде мен ще притесняват заради чужд човек. второ, може да не можеш да си смениш часа. и какво трябва да прави регистраторката на клиниката? да звъни наред на целия списък с пациенти, за да намери някой, който да е съгласен да се смени с теб? като ти го опиша така подробно, не си ли даваш сметка, че е невъзможно. ако отидеш в клиниката и постоиш малко до регистратурата, ще видиш колко постоянно и непрекъснато са ангажирани с реална работа тия жени.

мисля, че си с неправилни очаквания. дори и в козметичен салон ще ти откажат да ти уреждат размяна на часове с друга клиентка, а ти искаш това от силно натоварено медицинско заведение...

пиша толкова подробно, за да се опиташ да разбереш защо не е възможно онова, което искаш.
ако не ти е супер невъзможно, бих те посъветвала да си отидеш на часа. или си запиши нов час за есента - така и така докторът ще излиза в отпуск.
Благодаря,Джам,за споделеното от теб,а също и за инфото,4е докторът излиза в отпуск.
Ами,всъщност,Джам,на мен и това ми се е слу4вало ве4е-да ми се обадят от другата престижна софийска клиника и да ми съобщят направо ,4е ми изместват запазения ве4е 4ас за един месец по-късно.Без извинение или дори логи4но обяснение(било техни4ески проблем??!?)И аз ,какво-казах смирено"добре".Е,ето -излиза ,4е ние приемаме техните промени(защото жени като нас са в безизходица и нямат много избор и те го знаят),а от отсрещната страна няма дори опит и желание за разбиране и съдействие.А все пак,както ве4е казах,на регистратурата не им ли е това работата?Или тяхната дума е закон?Толкова ли грешно разсъждавам като се опитам да си помогна?И ние като пациенти нали имаме някакви права или греша?
 
:)
*
tweet6777, мисля, че ако беше посветила на регистратурата в клиниката и половината от времето и усилията, хвърлени в питане и убеждаване в тази тема, повече полза щеше да има.

По-добре ли ще ти е, ако няколко човека се съгласят с теб? Доколкото разбирам, час искаш да пренасрочваш. Клиниката е мястото за питане и убеждаване.
*

    tweet6777

  • *
  • 44
  • *** Na ni6to ne se u4udvai! ***
tweet6777, мисля, че ако беше посветила на регистратурата в клиниката и половината от времето и усилията, хвърлени в питане и убеждаване в тази тема, повече полза щеше да има.

По-добре ли ще ти е, ако няколко човека се съгласят с теб? Доколкото разбирам, час искаш да пренасрочваш. Клиниката е мястото за питане и убеждаване.
Всъщност си адски права!!!Ето ,4е ме нахъсваш да не губя пове4е време и емоции тук,ами да взема пак да пробвам в клиниката.Пък каквото стане!Нищо не губя да им звънна пак!
Благодаря ти ,моми4е!
:)
*
Аз бих те посъветвала ако можеш да отидеш на място.Най-вероятно не си от София, но аз бих отишла на място, аз също не съм от София.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
доколкото виждам си българка, така че ще те помоля да ползваш съответните символи за букви, да не ги заменяш с цифрички
адски неприятно впечатление прави, а и много хора не четат написаните текстове по този начин
пък не се знае, така може да прочете някое момиче, с което ще си смениш часа
поздрави, МАрия
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    tweet6777

  • *
  • 44
  • *** Na ni6to ne se u4udvai! ***
Аз бих те посъветвала ако можеш да отидеш на място.Най-вероятно не си от София, но аз бих отишла на място, аз също не съм от София.
Ами да,аз всъщност съм на около 3 4аса и половина от София.И се надявах да успея да го уредя по телефона,но уви...
:)
*

    tweet6777

  • *
  • 44
  • *** Na ni6to ne se u4udvai! ***
О,извинявам се много!
Нямях представа ,че имало знак за "Ч"!Мислих ,че се използува 4.
Е ,току-що го намерих,ще го използувам ,разбира се.Понеже съм филолог по образование,аз също съм защитник на грамотното  писане.
Поздрав
:)