0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните № 63
« Отговор #660 -: Юли 02, 2010, 08:18:14 am »
Линди ,няма място за притеснение,аз до скоро бях така ,изведнъж се сабуждах от ужасно гадене ,сеедно ще повърно ама неееее,не се шашкай бебо расте и така става то  :D,на мене ми помагаше газирана вода няколко глътки ако имам,друго солети ако имаш също става (ама понякога засилват ефекта,различное ) иии другото е чакам да отмине  :wink:
 Ако са киселини ,то и аз не съм имала много само веднъж ,ама усещането беше като изгаряне на хранопровода направо...... не вярвам да са киселини ;)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Тема на бременните № 63
« Отговор #661 -: Юли 02, 2010, 10:25:26 am »
Линдзи питай ме мене за повръщане и киселини  :lol:
Аз от както влезнах в 6та седмица се почна и става все по зле... Единственото което мога да ям е препечене филийка без нищо и макарани с малко сирене.
За гаденето също ми помага малко кола или спрайт.
По скоро внимавай какво ядеш вечер! Гледай да е по лека храна и то таква която да обира евентуални киселини (тестено).
*
Re: Тема на бременните № 63
« Отговор #662 -: Юли 02, 2010, 10:30:09 am »
Зравейте момичета !
Имам вести от ГБГ
Има си една малка принцеса Юлиана  3.56 кг  ,49 см И двете са добре !
Да им е жива и здрава рожбичката !
Не видях тема в Честито ?!
[/url]
*
Re: Тема на бременните № 63
« Отговор #663 -: Юли 02, 2010, 10:54:49 am »
Да се запиша и аз с днешна дата. Снощи и аз се будих от киселини и силна болка в левия бъбрек и кръста от ляво. Посетих някоко пъти тоалетната, въртях се няколко часа притеснена да не направя някоя бъбречна криза, че често се случва при бременни и после съм заспала. Киселините са ми скорошна придобивка, но са търпими и не толкова чести.
Днес вече съм ок, болката в бъбрека я няма, само кръста леко ме болва на моменти.
*
Re: Тема на бременните № 63
« Отговор #664 -: Юли 02, 2010, 11:03:06 am »
Ами, Вивка, пусни една темичка в честито :)

Браво на ГБГ, да и е жива и здрава малката принцеса!


*
Re: Тема на бременните № 63
« Отговор #665 -: Юли 02, 2010, 11:06:35 am »
Да се запиша и аз с днешна дата. Снощи и аз се будих от киселини и силна болка в левия бъбрек и кръста от ляво. Посетих някоко пъти тоалетната, въртях се няколко часа притеснена да не направя някоя бъбречна криза, че често се случва при бременни и после съм заспала. Киселините са ми скорошна придобивка, но са търпими и не толкова чести.
Днес вече съм ок, болката в бъбрека я няма, само кръста леко ме болва на моменти.
Лъкиии  абе момиче тва все едно, че аз съм го писала направо ме уби !
Снощи към 19.30 до към 20 ,30 ч  и аз бях така в ляво за 10 мин 5,6 пъти пишках ,само че аз май съм по-шашната и реших ,че може да е нещо с бебето и бегах на доктор !
Прегледа ме каза, че с бебето всичко е ок !
Но аз докато стигна до болницата вече ме беше отпуснало и като се прибрах ми помина!
Днес вече съм добре!
Пускам Рашко пускам!
[/url]
*
Re: Тема на бременните № 63
« Отговор #666 -: Юли 02, 2010, 11:20:04 am »
viviq,
да се надяваме, че занапред няма да имаме подобни проблемчета!
По-спокойно го давай и изчаквай малко, за да прецениш болката преди да хукнеш по лекари, че иначе само по лекарските кабинети трябва да висим :)
Re: Тема на бременните № 63
« Отговор #667 -: Юли 02, 2010, 11:48:26 am »
Здравейте мацки,

аз имам чувство, че нещо витае във въздуха. И аз тази нощ от 5ч все се въртя, то мре притиска, придърпва, наболява, ужас. Пишках 3-4 пъти.
Сутринта ходих да пусакм ПКК и да ви кажа, докато мъжо ме вози, все едно ми забиват нож в корема, едно лашкане. И все си имам едно неразположение в тумбака, дано е от малките дяволчета, че мислих вече към Токуда да заминавам.

Да ви кажа излезе ми 4Г/4Г и пише, че при високо рискови жени е 32%, при мен е 17% и да се прецени с док дали да бием Фракси или не. Вие какво мислите?

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
*
Re: Тема на бременните № 63
« Отговор #668 -: Юли 02, 2010, 12:02:08 pm »
Дано не ти се налага, че не е най-приятното изживяване. Два месеца след като го спрях си носех синки и буци, но ако се налага ще го биеш няма как.
Re: Тема на бременните № 63
« Отговор #669 -: Юли 02, 2010, 12:12:02 pm »
Николинка аз съм носител на генотип 4Г/4Г,и съм на аспирин/фраксипарин през ден ,но аз съм и с положителни АФА,както и с повишени ТЛА..иначе много се говори дали да се обръща внимание на тази мутация,някои лекари отричат лечение..

Аз пък от  няколко дни  усещам болка след уриниране,а преди 10-ина дни си бях пускала обикновенна и стерилна урина ,всико е наред,защо ме боли :ask: дано да е временно.
Днес е много горещо ,май ще си седя вкъщи на студеничко :)

*
Re: Тема на бременните № 63
« Отговор #670 -: Юли 02, 2010, 12:18:46 pm »
Момичета, червеното цвекло може ли да е от консерва? Преди съм си правила със сокоизтичквачката сок от цвекло и ябълка. За бременни не знам дали е удачно, като е сурово.

А иначе ми е лошо постоянно, гади ми се и повръщам по 1 - 2 пъти на ден. Една приятелка ми каза, че на нея и било лошо до раждането. Само не ми казвайте, че е така osi_15.






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Тема на бременните № 63
« Отговор #671 -: Юли 02, 2010, 12:34:54 pm »
Момичета, хайде и за мен да стиснете едни палци утре...... много ще съм ви благодарна  :bighug:
Re: Тема на бременните № 63
« Отговор #672 -: Юли 02, 2010, 12:42:29 pm »
Анизи, стискаме още от сега  :wink:
Леко да мине раждането и да бъде незабравима срещата с мъника ти!

Re: Тема на бременните № 63
« Отговор #673 -: Юли 02, 2010, 12:43:32 pm »
anizi  много силно стискам :crossfingers: :crossfingers:
Най-после ще се срещанеш с малкото съкровище,леко раждане  :bighug:

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Тема на бременните № 63
« Отговор #674 -: Юли 02, 2010, 12:57:30 pm »
Ани  :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: - стискам и на крачетата! Ще има кой да ни каже резулатата нали слънчице, че ще те чакаме с нетърпение да знаеш. Много положителна енергия от мене. :balk_5: :balk_5: :balk_5:
<br />[/url][img]http://ticker
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Тема на бременните № 63
« Отговор #675 -: Юли 02, 2010, 12:57:36 pm »
anizi  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


  
*
Re: Тема на бременните № 63
« Отговор #676 -: Юли 02, 2010, 12:57:59 pm »
Anizi :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :bighug:
Re: Тема на бременните № 63
« Отговор #677 -: Юли 02, 2010, 13:01:59 pm »
Аничка,нали знаеш че ще съм с тебе там  :D ,толкова те чаках да кажеш кога ще да е че си нямаш найдея малеее супер,леко да мине всичко и да не забравиж да ми звъннеш да се похвалиш ейййй  :D :D :D.
 Азь също цяла нощ не можах да спя спокойно,само се въртях,се не ми беше одобно,пишках 2 пъти и така ,даже очудващо за мне станах в 7 часа  8O ,а иначе ставам към 9-10 ч.
 Лек ден от мен за сега :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Тема на бременните № 63
« Отговор #678 -: Юли 02, 2010, 13:06:39 pm »
Ани стиснати палци утре и приятна среща с малкото съкровище.

Leila, мен д-р Савов това ме е посъветвал, да се консултирам с д-р Колева и ако тя прецени да слагам. Иначе бях всеки ден на Фракси, тя ми каза да започна през ден, ама аз изчаквах да видя резултата.

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Тема на бременните № 63
« Отговор #679 -: Юли 02, 2010, 13:27:46 pm »
Благодаря ви милички, много ви обичам  :bighug: :hug2: :bighug: