0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте момичета,
Аз явно продължавам да изумявам докторите с моите изследвания и клинична картина:
- то не беше ревма фактор 4 пъти над нормата, който се срива до 0,2 в рамките на 20 дни;
- то не беше реакция на имунната система срещу кандида все едно имам активна инфекция, а МБ ми е абсолютно чиста;
- то не беше скъсена сакроилиачна става доказана с рентген и перфектни всякакви изследвания, т.е. хем уж имам артритно заболяване, хем не излиза от никакви изследвания (за сега съм уж с реактивен артрит, ама пусто не могат да разберат какъв е патогена - пак чисти изследвания);
- то не беше доказана алергия към пурегон, прегнил и т.н., т.е. и за стимулация не ставам - АГ-тата се страхуват да ми ги бият тези инжекции - страх ги е и са категорични да не ги ползвам.

Та моят въпрос е:
Кои са репродуктивните имунолози в БГ???
Моля посочете ми имена и ако може контакти.
Не съм пушила от 10/02/2014 (отказвам ги на сила)
*
Re: Кои са репродуктивените имунолози в БГ?
« Отговор #1 -: Юни 01, 2010, 11:36:05 am »
Magdalena78, всяка година през юни сдружение "Зачатие" организира Ден на репродуктивното здраве, в рамките на който най-добрите специалисти по репродуктивна медицина в България провеждат безплатни консултации. Сред тях са:

Проф. д-р Фани Мартинова
, д.м.н., клиничен имунолог, УМБАЛСМ "Н. И. Пирогов", www.pirogov.bg
Доц. д-р Даниела Балтаджиева, д.м., клиничен имунолог, ЦРЗ "Надежда", www.invitro-bg.com

Ако желаеш, можеш да се запишеш за безплатна консултация. Тази година събитието ще се проведе на 12.06. в гр. Пловдив. Повече информация можеш да намериш на този адрес:

http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=977&Itemid=31
« Последна редакция: Юни 01, 2010, 11:38:00 am от Елфи »
Re: Кои са репродуктивените имунолози в БГ?
« Отговор #2 -: Юни 01, 2010, 11:53:02 am »
Много ти благодаря, Елфи за изчерпателната информация!
Не съм пушила от 10/02/2014 (отказвам ги на сила)
Re: Кои са репродуктивените имунолози в БГ?
« Отговор #3 -: Юни 01, 2010, 16:14:01 pm »
Включвам се и аз - изпращам ти координати на доц. Конова от Клиничен институт за репродуктивна медицина Плевен. Може пък тя да ти помогне.
http://www.ivfpleven.com/index.php?l=81
Re: Кои са репродуктивените имунолози в БГ?
« Отговор #4 -: Юни 03, 2010, 10:38:10 am »
deni4e, благодаря ти. Аз ходих при Конова Септ 2008 година, след цветната снимка получих болки в кръста и тогава се започна обикалянето по травматолози, ревматолози и т.н. за болките ми в кръста в дясно. Тя не успя да се ориентира за моя случай, аз подробно и обясних симптомите. Тя ми пусна много изследвания (но не и такива за артритни заболявания, въпреки, че ги предлага и тях - проверено е това със завеждащия клиниката по ревматология във Варна - нали в Плевен ти дават цялата си графа със изследвания). Та Конова реши, че имам Хашимото и спермограмата на мъжът ми не е достатъчно добра. И двете неща се опровергаха с последващи изследвания. Просто загубих доста време да търся под вола теле покрай нея.
Така че, аз лично нямам добър опит с нея.
Не съм пушила от 10/02/2014 (отказвам ги на сила)
Re: Кои са репродуктивените имунолози в БГ?
« Отговор #5 -: Юни 03, 2010, 11:12:54 am »
проф. Станимир Кюркчиев
Re: Кои са репродуктивените имунолози в БГ?
« Отговор #6 -: Юни 03, 2010, 14:18:33 pm »
Много ти благодаря, plamen!
Не съм пушила от 10/02/2014 (отказвам ги на сила)
*
Re: Кои са репродуктивените имунолози в БГ?
« Отговор #7 -: Юни 03, 2010, 16:43:23 pm »
В клиниката на д-р Владимиров всяка седмица идва имуноложка д-р Викентиева . За повече информасия попитай в клиниката http://www.ivf.bg