0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    tweet6777

  • *
  • 44
  • *** Na ni6to ne se u4udvai! ***
Anti-Mulerov i Inhibin B-kade v STARA ZAGORA
« -: Май 31, 2010, 18:09:58 pm »
Здравейте,моми4ета!
Знае ли някоя от вас къде в Ст.Загора със сигурност правят Анти-Мюлеров хормон и Инхибин Б?
Благодаря предварително
:)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Anti-Mulerov i Inhibin B-kade v STARA ZAGORA
« Отговор #1 -: Май 31, 2010, 20:08:34 pm »
Здравей, препоръчвам ти да изпратиш кръвна плазма с куриер в София за по-достоверен резултат
Аз не бих се доверила за тези изследвания на нашенски лаборатории
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    tweet6777

  • *
  • 44
  • *** Na ni6to ne se u4udvai! ***
Re: Anti-Mulerov i Inhibin B-kade v STARA ZAGORA
« Отговор #2 -: Юни 07, 2010, 09:45:43 am »
Здравейте отново!
Пак се вклю4вам тук ,за да дам инфо на заинтересуваните от Стара Загора.След многобройни обаждания във всевъзможни лаборатории и клиники в Стара,открих ,4е Анти-Мюлеров и Инхибин (както и множество други изследвания)правят Германо-Българския на Руски 56.Аз в Петък си направих Анти-Мюлеров там-платих 79 лв.Но работят и със ЗК(цамо 4е за А_М не се дават направления за подобни специфи4ни хормони).Та така-взеха ми кръв в Петък и след около 2 седмици ще си проверя резултата он лайн(те пращат серума за изследване в Германия).
Дано съм полезна и на други дами с това инфо.
П.С.Не работят през уикенда
Успешна седмица на вси4ки!
:)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Anti-Mulerov i Inhibin B-kade v STARA ZAGORA
« Отговор #3 -: Юни 07, 2010, 10:01:40 am »
това е лабораторията с най-фалшивите резултати в нашия град
съжалявам да ти го кажа, но си дала пари на вятъра
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    tweet6777

  • *
  • 44
  • *** Na ni6to ne se u4udvai! ***
Re: Anti-Mulerov i Inhibin B-kade v STARA ZAGORA
« Отговор #4 -: Юни 07, 2010, 10:30:12 am »
това е лабораторията с най-фалшивите резултати в нашия град
съжалявам да ти го кажа, но си дала пари на вятъра

Боже,сериозно ли?Ами това ми беше единствената опция(защото от Пловдивска клиника много закъсняха с инфото за дистанционно изследване)и аз отидох в Българо-Гермаснкия.А ти какъв опит имаш с тях?Сподели,моля те ,защо си недоволна?Мисля ,4е ще е от полза не само за мен.
Благодаря
:)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Anti-Mulerov i Inhibin B-kade v STARA ZAGORA
« Отговор #5 -: Юни 07, 2010, 10:44:49 am »
при тях например излезна, че имам повишени нива на пролактина,добре че направих изследване в Пловдив преди да почна да пия бромокриптин
после преди раждане ме пратиха със 120 хемоглобин, след нормално раждане беше паднал до 62, искаха да ме кръвопреливат, защото загубата се води, че е над 50%
отказах, защото се чувствах добре и се обслужвах сама, докторите са категорични, че резултата е бил лабораторна грешка, защото ако аз наистина съм била със 120 хемоглобин и е паднал толкова много нямаше да мога да ставам от леглото
за това- благодаря им на тази лаборатория, но никога няма да ги ползвам
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    tweet6777

  • *
  • 44
  • *** Na ni6to ne se u4udvai! ***
Re: Anti-Mulerov i Inhibin B-kade v STARA ZAGORA
« Отговор #6 -: Юни 07, 2010, 16:43:00 pm »
при тях например излезна, че имам повишени нива на пролактина,добре че направих изследване в Пловдив преди да почна да пия бромокриптин
после преди раждане ме пратиха със 120 хемоглобин, след нормално раждане беше паднал до 62, искаха да ме кръвопреливат, защото загубата се води, че е над 50%
отказах, защото се чувствах добре и се обслужвах сама, докторите са категорични, че резултата е бил лабораторна грешка, защото ако аз наистина съм била със 120 хемоглобин и е паднал толкова много нямаше да мога да ставам от леглото
за това- благодаря им на тази лаборатория, но никога няма да ги ползвам

Благодаря ти за споделеното.
Зву4и наистина доста стряскащо твоето преживяване.Съжалявам за гор4ивия ти опит в тази именно лаборатория.А на мен ,зна4и,само ми остава да се надявам и да се моля моят резултат да излезе верен и ,разбира се ,да е в нормите. :)
:)