0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

 osi_5 Малееееее момичета браво на вас само хубави новини  :cheerleader: това е голям рекорд. Муни, много са ти заразни вирусчетата  :bubblebath: :D
Криска,Ив, Дени и Галс,ЧЕСТИТО леки и безпроблемни  :cloud9:
 
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Мацкиииии надушвам петата щастливка.Пу пу пу Жени, тези болки в зрънцата мила...пу пу пу

Петенце мила и твоята графика ми харесва .Стискам палчетааа и отивам да гоним и ние яйчицетоо.Целувам ви .Еххх днес ще спя като къпана заради вас е, да знаете.


*
Хахахах, Дано Йолиии! :D
Макар, че много не се надявам, нооооо щом казваш!!! :wink:
*
Ехааааааааааа, този 1-ви юни наистина ще влезе в историята :)

Галс, тихичко Честито, лека и красива бременност и най-сладкото бебенце на финала:)  :crossfingers: yahoo_17 ylinfant

Еххх днес ще спя като къпана заради вас е, да знаете.
Еххх, може и от друго да е  :wink:
*
Малеееееее Иси егати фурора направи твоята тема,вече си само ти :bellydance: :bellydance: :bellydance:ех момичета ако знаете ,че с вашето щастие давате надежда на всички останали...Целувам ви и много се кефя да знаете...Галс,браво момиче/на друтгите честитих вече :lol: :lol: :lol:/Много съм щастлива :lol: :lol: :lol:Муно стискам палци и чакам новини от прегледа :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:а това е за всичкииииии :bighug: :babyflips:

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
 osi_13 osi_13 osi_13
Лелееееее.... Мен един ден ме няма и тук фурор  :lol: :lol: :lol:
Страхотен празник ни спретнахте момичета! Голяма радост, чак се насълзявам  :bighug:

Криска сърцето ще изкочи...ушите - пищат :lol: Браво Мила  :bighug:
Ив  :balk_21: Галс Дени Честито на всички !
Пожелавам ви много леки идни месеци и здравички бебоци около термин !  :D

Маймунче големи вълнения, ще чакаме с нетърпение, та - колкото може по-бързо да доложиш колко са ни бебковците  :D

Снежи много е трудно човек да преглътне болката си и да се зарадва на чуждото щестие. Чест ти прави мила.
Здраве да е, явно това не е била твоята стимулация  :bighug: Не се натъжавай много. Крачка по крачка - път към успеха  :balk_21:
*
Благодаря за топлото посрещане! Аз май се записах в най-късметлийската тема, само положителни тестчета чета 8O Страхотни новини, а дано и така да продължим! Галс, честито и на теб, всичко най-най ти желая и скоро да гушкаш здраво бебче. И аз се мятам към спалнята на лов :pleasantry: Лека вечер!
Ама какво направихте вие, красавици? Какво е това чудо? Да са ви честити на всички супер прекрасните новини, след 8-ина месеца чакаме минимум 4 прекрасни бебока :-))))
А до края на седмицата има дни, улов, заразен с чудни вируси :-))))

Ехааа, ама страхотни новини са това, да знаете :-)
Целувам ви всичките.

А на Monkey, силно стиснати палчета за утре - всичко е тип-топ, сигурна съм.
Snegina, горе главата! :-) Ама много горе!

P.S.: Напред към най-успешния лов за яйца скоро :-)))


*
Re: Юнска седмична тема препълнена с +++ тестче
« Отговор #108 -: Юни 02, 2010, 05:46:17 am »
Добро утро, милички!
Аз днес съм мнооого ранобудна :D
Пак съм на път, но този път в трите части от северо-източна, през западна, та накрая в южна Б-я :D :D :D :D :D
Дано като се прибера и седна да ви чета само хубави новини да прочета :wink:
След вчерашният късметлийски ден, дано и днешният да прихване и да е същият :wink:
А сега да сложа закуската, че да не останете гладни като станете:

Мунчеее, стискам палци за двечки  :wink:
Лек и усмихнат ден!
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Добро утро- вижте колко е слънчево навън.

Пете прекрасна закуска и кафенце. Мерсииии
Лек път и ...защо не си попълваш графиката ти а?

Хайде муцунки и днес да има дъжд от положителни тестчета.
Аз пък съм на замръзване нещо, ама... квот такова.

Исе ще очаквам с нетърпение да разказваш след доки и вече със сигурност да знаем за бебоците.

Прекрасен ден милички и до скоро .




*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,сладки мои.Леле ,леле,какви хубави новини има тук,един ден не съм влизала и то гледай колко много съм испуснала.ЧЕСТИТО на всички ви,желая само хубави преживявания и безпроблемна бременност.Радвам се за вас ,момичета.
Иска,ръчичката ти е какво да говоря,просто СУПЕР.Пък не знам как може да си помислиш,че няма да пиша в темата ти,бе душа,просто вчера нямаше никакво време.Ама да ти кажа,няма отърване от тук нататък,ще пускаш темата не ами и пушек се вдига,че ей на аз изпратих вещицата и отново съм на ринга,нали Юни е моя мес.я.Обещай ми ей тука пред цялата Щъркелова банда,че ще пускаш темата и скоро всички ще сме в темата на бременните.Хайде имам честната ти маймунска дума нали :wink:
Оф то голямо писане писах май,ама още нещо искам да питам.Кажете си мнението,дали зеления чай е по-добре да се пие от кафето,всъщност ясно че е по-добре,мисълта ми е дали е безвреден.Айде лек ден от мен.
П.П.Оле Петенце,извинявай,от бърборене забравих да благодаря за трапезата,мерси миличка.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро!
Пете, страхотна си, каква трапеза само си сложилааааа  :hungry:
Гледам и че ++++ са станали четири - Честито Галс  и леки :cloud9:
Фоли, :welcome_1:

На Мънки много стиснати палчета за днес. Ще чакаме страхотните новини да продължат. Още веднъж  ти благодаря  :bighug: за страхотната темичка, която ни донесе толкова радост и то точно в деня на детето. Целувкииииии.

Лек и усмихнат ден на всички. Прегръщам ви и благодаря за подкрепата. И това щастие, което изпитах вчера да ви се връща тъпкано в най-скоро време :D  :bighug:


*
Добро утро и от мен!Вече се улавям как с поглед търся следващата бременелка :lol: :lol: :lol:Пете,както винаги супер закуска си ни предложила :D  Иси,късмет днес :crossfingers: yahoo_17
 :grouphug:Лек ден засега от мен
« Последна редакция: Юни 02, 2010, 07:53:49 am от moniks_s »

*
Добро утро .
Пети мерси за страхотната закуска и ти пожелавам лек път .
Исе очакваме с нетърпение да се върнеш от прегледа и да пишеш.
Фоли  :welcome_1: и по скоро да се омиташ от темичката ,дано ти донесе късмет ,късметлийската темичка на Исето .
Лек ден на всички .
 :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Юни 02, 2010, 09:42:41 am от foveri »
*
Ехаааааа  :D още едно +++ тестче ,Галс честито и на теб. Браво момичета само така ,а бе много убодряващо е да се събудиш с хубави вести.
Чакам и една дама днес да се похвали с две тупкащи сърчеца :) :) :)само да не забрави пак :wink:
 :bighug: и на чакащите :crossfingers:
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Здравейте куклички.Добро утро.
Пете благодаря ти.Чудесна закуска.Желая ти лек и приятен път из Бг.
Фоли  :welcome_1: при нас.Ще се чувстваш приятно и удобно тук,но е желателно по-бързо да ни напуснеш.Има и по хубави теми,въпреки,че и нашата вчера беше фантастична.
Ива,Криска,Галс,Дени  :youwoman:.
Момичета аз днес да ви почерпя малко със сладичко(да ми простят тези на диети),защото мойта мама има рожден ден.Да ми е жива и здрава.




  <br />
Добро утро сладуранки,
виждам, че хубавите новини продължават -СУПЕР!!! Честито Галс. Много се радвам за теб. Стискам палци всичко да е наред. Желая ти лека и безпроблема бременност.
Фоли, добре дошла и да не се задържаш дълго тук.
На всички желая страхотен и слънчев ден!
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Тити да ти е жива и здрава и много да я слушкаш  :P

Женичка хич даже не се скатавай- пишиии нещоооо


*
Very Happy Какво направихте бе хора!!! Голямо щастие! Четворно щастие!  :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:


 :ballons: :ballons:Честито Криска,Ив, Дени и Галс.:ballons:  Лека бременност и прекрасни   :babbycarrage: Дори не мога да си представя какво щастие сте изпитали вчера като сте видяли  :bfp:
Исенце, другата седмица пак да пуснеш темичката и по-другата също,и по-по- другата пак и така....
На Фоли  :welcome: и дано скоро да си тръгнеш от тази тема..

Закуската отново е прекрасна-Пете страхотна трапеза пак си спретнала!!!


Хубав ден мили момичета!! и дано днес има още похвалили се с 2 чертички!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


*
Лелееееееееее  mf_bounce8 mf_bounce8 mf_bounce8 направо ще откача от радост, Галс честито и на теб миличка леле наистина страхотни новини  :D леки оставащи месеци и всичко ще е наред момичета  :crossfingers:
Исенце успех на прегледа днес и си чакаме новинките - колко бебоци топлиш  :D
Фоли добре дошла миличка и не се задържай много
Йоли не пропускаш мила, но нямам големи надежди за тоя месец, но пък нищо не се знае, я гледай каква БТ изкарах днес  :D , пък твоето измръзване не е толкова хатално, можеби предстои Ову.
Петенце лек път миличка и благодаря за страхотната трапеза
Тити да е жива и здрава майка ти миличка
Маринка според мен няма как да ти навреди зеления чай, но все пак прочети на опаковката какво точно съдържа и дали натеб ще ти понесе :wink:
Ох, ще пропусна сигурно някоя, но мноооооооого ви обичкам