0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Криска!!
Много се радвам!!Честито и пожелавам ти една успешна и безпроблемна бременност!! :bighug: :bighug:

За теб специално много  :bighug: и  :balk_21:
*
Ееееей, сладурки такива  :dance2:
Иве, Дени, Криска честито Бебешко Щастие! :balk_16:
Спокойствие, силна храна и много положителни емоции :triplets:
Мънки, би всякакви рекорди! Браво миличка, назначена си на постоянен договор :P
Снежи :cuddle: Има ли някакво обяснение от лекарското тяло?




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Момичета, може ли да се запиша сред вас, приемате ли нови попълнения? Ние вече съвсем сериозно сме се захванали и искам да споделям с някого, а може да си донесем късмет взаимно!
Честито на новите бременлинки, желая ви прекрасни 9 месеца и здрави бебчета :wink:
На всички успех и много положителни тестчета :bfp1:
*
Еееехаааааа  :D страхотни новини.
Криска ,Ив и Дени Честито момичета и ви желая по един здрав бебок на финал :)Пу пу пу ,да ви заплюя и темичката също ,Маймунче браво лека ръка мила имаш дано донесеш много късмет и на другите момичета.
*
 :bighug:, радвам се за вас, момичета. Прегръщам и целувам. Късмет на всички и още нови бременни до края на седмицата.
Foley, с теб сме :).






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
[b] Фолииииии[/b] :welcome3:,Криска ,Ив и Дени вече поименно да ви честитя preggo :cloud9:Лека и безпроблемна :D![/color]

*
Олив,
Нямам обяснение, пък и аз си глътнах граматиката и не успях нищо да питам.
Сега си блъскам главата тук сама  :ask:

foley, Добре дошла!
Успешен лов и бързичко да се омиташ от тук  :wink:
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Фоли :welcome_1: и както тук пожелаваме - да не се задържаш много в тази тема. Тя и без това е в процес на опразване и закриване. Дано, дано, дано  :crossfingers:

Снежи, и от тук нататък какво следва...?


Малееееее
БРАВО...БРАВОООО....БРАВОООО МОМИЧЕТА

ЧЕСТИТА РАДОСТ СЛАДКИ
ИВЕ, ДЕНИ, КРИСКА

ПУУУ....ПУУУУ
Много се радвам  :party:
Много лека и сладка и бременост и на финала сладко пухкаво бебоче а може и по двечки  :bori_007: :bori_004:

Само така Маймунче започваш да заразяваш.....дай боже всички да ни заразиш
Фоли  :welcome_1: мила , дано не се задържаш тук а всички да идем в бременелските темички

Снежи
всичко ще е наред мила вярвай в това

Вярвам!!!!
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Ехеееееее какво става тук бе? Само хубави новини има. :cheerleader:

Криска, Иви и Дени честито момичета! Лека и безпроблемна бременност на всички ви и успешен финал разбира се!  :bori_018:

Фоли,  :welcome_1: и скоро в другата темичка  :wink:
07.10.2009
*
Маймунке, понеже бебоците от тази сутрин са 4, а +++ тестчета до момента са 3, нека и аз да прибавя едно. :D
Видях ги, момичета- двете чертички след 2 години опити, страшно съм развълнувана.
Пожелавам на всички да го изпитат.
Дано всичко е наред! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Боже, Боже  :D Какво направихте бе хора!!! Голямо щастие! Четворно щастие!  :D :D :D :D
Не мога да повярвам на очите си - за 1 ден 4 бременелки.

Честито Криска,Ив, Дени и Галс.  :ballons: Лека бременност и прекрасни  :cloud9:
Исе, другата седмица пак да пуснеш темичката защото си и на къдем.
Ще ти подшушна кога трябва да си правя тестчето  :balk_47:
Еееееееееее Галсчеее,лелелелее малеее,ама чак аз се изненадвам бе хораааа,ахахахахха лелеле супер суперррр,много леки оставащи месеци ти желая мила,и приказно бебче на финала урааааааааааааа  :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :bighug: :bighug: :goodluck: :goodluck: :cloud9: :cloud9: :cloud9: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips:

 Хайдееее коя е следващата късметлийкаааааа,който разбира тук се спирааааа ехаааааааа :))))

Имахме и новодола мадама ,добре дошла и бързо да вадиш тестчето с две хубави чертичкииии :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Галс, Честито и на теб и лека бременност!

Исееее, кво направи ти би, душа? Никой няма да остане в темата   :lol: , айде следващите 100 години само ти ще пускаш темичките  :lol: ,и да знаеш, че чакаме 04.06 за доклад  :wink:
07.10.2009
Оооооооооо аз забравих да кажа ,че си изместих прегледа за утреее  :oops: :oops: :oops: ,ами нямам търпение хора и така......така че стискайте палчетааа  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Ах ,немога дъх да си поема момичета леле колко хубава темичка се заформи! Исе късметче си ни ти !!! Честито милички  ,Криска ,Ив ,Дени и Галс,да ви е лека и безпроблемна до края с хубав финал! Ама се развълнувах ох колко ми е веселооооо-супер е да четеш хубави и ведри постове! Фоли ,дано скоро те сполети и теб това щастие и да не се задържаш дълго тук! Снежи ,гушкам те ,много неприятно наистина! Ах Муни писали сме по едно и също време -стискам много силно да знаеш и ще си чакаме отчета!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Оооооооооо аз забравих да кажа ,че си изместих прегледа за утреее  :oops: :oops: :oops: ,ами нямам търпение хора и така......така че стискайте палчетааа  :D

имаш ги миличка :) ние с теб ръка за ръка сме а  :wink:. Моя преглед е в петък.. дано всичко е наред.Честито на всички бременелки.Доста сте се потрудили предния месец и ето резултатите :) Супер започва темата с положителна енергия-нищо по-хубаво от това :) Браво Иска златна ръчичка имаш :):)
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Лелеееее Галс честито и на теб.Лелеееееее супер стееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее



*
Eхеееее Мънки кво направи бе душо - то след тебе като се отприщи вълната....та няма спиране  mf_bounce8 mf_bounce8 :lol: :lol: :lol: Не е случайно това да знаете - в деня на детето толкова много положителни емоции! Страшно се развълнувах да знаете! Честито на всички ви - Криска, Ивче, Глас и Дени  :party: :smiley_abxb: :party: :smiley_abxb: mf_bounce8
*
Лелеееее, ама много хубави новини днес, брейййй :D
Криска, Иве, Дени и Галс, желая ви едни изпълнени само с прекрасни изживявания оставащи месеци! Честитоооооо :D
Маймун, пупупуу, пускаш темите от сега нататък :D
Купонът е четворен, аз се присъединявааааам :D :D :D
Стискам палци за всички останали в темичката, а и за тези които са на прегледи! :D :D :D :D :D
Лека вечер!