0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Добро утрооо  :D


Снежи миличка ,мн ме е яд и мене ,ама недей да униваш  :bighug:
Никииии благодаря ти за думите,радвай се на бебока си ,аз с мойте ще се срещна в Петък :) и ще докладвам разбира се ;)
Лек ден на всички от менн  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Хахахах, Исеее, рано сутринта ми повдигна настроението - Благодаря за прекрасните усмивки :D
*
Добро утро момичета.Пете ти с тия трапези милааааа ще ме побъркаш каквато съм стръъвнаааааа :oops: :D :D.Благодаря ти.Уффффффф аз се опитвам да не пуша и ще се побъркам :? :? :?
Снежиииии и мен ме е яд ,но се случва...При мен също е учудващо ,че естествено си имам ову-а като приемам Кломид не е реагирам изобщо като другите:?Не го мисли ,успокой се
Исиииии, ще си заплюя бебо с жълтото :D :Dпу-пу -пу

Ей девойкииии,имайте късмета да ми оставите темичкате без нито едно ++++ че ,направооооо ще се побъркам  :? :( :( :( хайде деееее отбелязвайте се  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро!Благодарско и за хапването ,и за кафенцето и за бебетата.
Просто сте се погрижили за всичко.
Снежи съжалявам за проваления ти цикъл,но явно не при всички се отразява добре стимулацията.Както каза и Мони,а и аз имах имах един стимулиран цикъл през ноември когато имаше 1 фоликул и на 8 ден след спукването му дойде М.
Момичета лек и приятен ден ви желая.
  <br />
*
Доброооо утрооо!
Честит празник на всички дечица. Те са нашето най-голямо богатство.
Пете, мерси отново за прекрасната закуска  :)

Ей девойкииии,имайте късмета да ми оставите темичкате без нито едно ++++ че ,направооооо ще се побъркам  :? :( :( :( хайде деееее отбелязвайте се  :D
Амиииии... добре. Аз да се похваля. Имам си прекрасни две чертички. Много съм щастлива. Но и малко притеснена. Ох, дано този път всичко да е наред. Този месец почти го бях отписала, с този стрес, който преживях. Обаче някак си усещах, че има нещо. Сега чакам с нетърпение другата седмица, за да отида при моята докторка да видим точицата  :D


Ивввввввввввв лелеллееее миличка така се радваммм,ура ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа пу пу пу пу пу пу ,всичко ще е наред вярвай ххииххииихихиихих благодаря ти че ми отсрами темичката урааааааааааааааааааааааааааа  :D :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Дано, дано всичко да е наред.
А пък тестчето го правих в 2 часа през нощта хи хи хи. Събудих се, че ми се пишкаше и си викам - ааааа къде ще чакам до сутринта  :)- и така....
Вие сте първите на които казвам. Дори мъжът ми не знае. На него ще кажа на 10 юни - тогава ще празнуваме 10-тата си годишнина и това ще му е подаръка  :)


*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Ив, тихичко честито и от мен, на този хубав ден да видиш двете чертички, няма как да не е наред всичко.  :ballons: :goodluck:
Е хайде и аз да се включа, тази сутрин не издържах и си направих тест и познайте какво БРЕМЕННА съм!!! Имам си чудесни две чертички. Благодаря ти, Господи!!! Надявам се всичко да е наред и другата седмица като отида на доктор да ми каже, че плодното сакче е так където трябва да бъде. Стискайте палци.
Ив, честито миличка много се радвам, двете в това прекрасно начинание ще вървим заедно.
Поздрави и късмет на всички!
*
Е, Денииииииии, чудесно е, наистина. Ох, даже се разплаках....
Много, много се радвам. Тихичко честито и на теб!
Ей, Мънки, чудно късметлийска темичка си пуснала  :D


Eййй немога удрям гюбека и тва  :bellydance: ,лелеелелел Дениии мила много ама много се радвам,ама мнооогоооо,всичко и при теб ще е наред ихихххихихи,къде  била цаката ,заплашвам ви и почват да валят тестчета с ++++++++ ураааааа хайде кой е следващияяя  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
iv_z, Четито!
Е, това се казва подарък за годишнина, дано устискаш до тогава :)

Deni_15, Честито и на теб!

Момичета, предстоят ви много вълнуващи мигове, късмет и дано всичко е наред  :crossfingers: yahoo_17

Мънки  osi_9


*
Добро утро иот мен момичета .
Честит 01.06 ден на детето .
Петинка мерси за закуската .
Ив и Дени Честито ви  :bfp:.Лека и безпроблемна бременност .
Колкое хубаво още от сутринта да има такива прекрасни новини . :D :D.
Снежинка съжалявам миличка . :bighug:
На всички пожелавам много усмихнат ден и дано радостнните новини не свършват .

Маймунке ,ама ти наистина си голямо късметче  :lol: :lol: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 stork-boy stork-boy stork-boy
« Последна редакция: Юни 01, 2010, 11:37:04 am от foveri »
*
Здравейте момичета и Честит 01.06 Моето детенце има празник и да ви почерпя за нейно здраве, пък и за здравето на всички дечица, които са в процес на създаване, в процес на изграждане и изобщо за децатана България
Много се радвам за Ивчето и Дени тихичко честито и дано всичко бъде наред и много леки 9 месеца.
Исе видя ли миличка - късметлийка си, че и 2 момичета на 1 ден се похвалиха  :wink:
Снежи, миличка съжалявам, но горе главата и другия месец с нови сили
Лек ден момичета
Еха, страхотни новини :cheerleader:!!! Ивче, Дени тихичко честито. Желая ви лека, безпроблемна и много щастлива бременност! Честит празник на всички дечица, да са живи и здрави! Жени, благодаря за почерпката - хапнах си и си пийнах :balk_53:. Снежи  :hug2:.

Лек ден момичета!

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Оп в най-прекрасния ден - деня на детето и аз да се включа в поздравите за Deni_15 iv_z ! Честито милички, много се радвам, тихичко честито и ви пожелавам всичко да е по мед и масло!
Мункич:wink: аз ти казах че ще се въртим  :lol: :lol: :lol:
Сядам на масата, виртуално само защото съм на изследвания в 14 часа и сега само си пълня очите  :hungry:
Снежи, миличка съжалявам, наистина е ужасно гадно  :hug2:
Хубав ден момичета и дано все така да пълните темичката с хубави новини.
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Хайде и аз да се включа към честитките за новите ни бременилки.
Дени,Иве честито милички.Дано всичко върви както трябва докрай!
  <br />
*
Пете, мерси за закусчицата!Честит детски празник!
Ех, че хубави новинии  в късметлийската тема на Маймунката  :D :lol:
Ив, Дени, честито, милички! Пожелавам ви хубава бременност и всичко да е наред!
Снежи, не се отчайвай, и аз не реагирах на първите стимулации. Знам как се чувстваш,  :bighug:
Усмихнат ден, момичета, и стискам палци всички да се похвалим скоро. :kiss:
*
Нуждая се от вашите стиснати палци. Вчера бях на лекар и се видя сърдечната дейност, ах, добре, но имам болки. Започнах лекарства. Притеснена съм и стресирана.






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.