0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Малееее, още не е съмнало а те вече лафа му ударили  :wink:
Добро утро и от мен, милички!
Маринка, както винаги кафенцето е перфектно  :D
Бебо, и от закуска не отказвам :wink:
Сари, браво мила, чудесни новинки си ни донесла! :D
Тити, приятна почивка при мама!
Жени, и аз се присъединявам към палците  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp:
Аз днес ще се отдам на почивка и шопинг, та каквото излезе  :D
Приятен ден! На всички  :bighug:
*
Добро утро  момичета сладки .
Маринка мерси за кафенцето ммммммм веднага си пийвамот него .
Бебо и на теб за закуската .
Тити приятна почивка при мама .
Лек и усмихнат ден на всички .
Добро утро и от нас  :D
Мариии Бебо мерси за трапеззата и кафенцето,чудесни са  :D
Сарииииииии е хайде честито ти тупкащо бебчее,това е супер новинка  :lol:
Тити отивай при мама да лежиш и почиваш ,чее ти само на работааа,ама то така неставаа  :),приятна почивка ти желая :)
 Хайде дано има похвалили се още ,че така се радвам на ++++ четатааа,а й така ми се иска Жени да ме нацелуваааааа  :lol: :lol: :lol:
 Лек ден от мен ,почивайте ползотворно ;)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Добро утро и от мен кукли фукли.

Маринка и Бебо са прекрасни домакини днес- мерсиииии.

Сарита честито сърчице миличка.

Женииииииииииииииииииииииииии къде сиииииии, ама хайде деееееее препишкай го тоз тест вечеее, ще ми спре сърцетоо ...

И аз като Маринката и Тити на бач, ама...туй то .

Хубав и прекрасен слънчев ден от мен, изпълнен с прекрасни емоции и поне още едно  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:


*
Тук съм момичета, ами не съм препишкала теск(т още , защото не сме в Русе, а трябваше да отидем в едно село близо до града да помагаме на кръстниците и затова , пък иначе с тая температура изобщо не се надявам да има нещо, въпреки че много странно за мен 3 поредни дни съм направо бетон с тия 37, ама обещавам тържествено, че до сряда ако няма М ще направя тест, защото последните ми графики стигат до 36-ти ден и затова, зная че ме разбирате защото не искам да се разочаров, ако е -, ък аз почти съм сигурна, че ще е. Мноооооого ви обичкам и съм ви благодарна за стиснатите палци и че ме мислите и се надявам , че ще ме разберете.
Аз също стискам палци на всички ви и ви  :bighug: :bighug:
Сари честито и тук сърчице миличка  :D
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Е момичета, имаме още няколко дена здраво стискане на палчета за Женичка

Мила направо ти се радвам на сдържаността и търпението.

Няма да е " - " ще видиш  :bighug: :crossfingers: :bfp: :babyflips:

За Петето и сладкото ни Шоколадче също много палчетаааааа

Мисля, че и следващата седмица ще е пълнааааааааааа

Целувам ви, на бременелките да се пазите, а на всички в лов - успех
« Последна редакция: Юни 05, 2010, 10:59:42 am от ioly »


*
Здравейте момичета! Събудих се в прекрасно настроение, такова хубаво слънце си имаме...Мисля да му ударя днес една разходка, а утре сме запланували пикник.
Жени, как издържаш, завиждам ти на спокойствието, хайде дано ти си следващата, продължаваме да стискаме палци, между другото и аз съм от Русе, но в момента не живея там :lol:
Сари, честито сърчице!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Ей много мерсим за поздравчетата :) Ами искам да ви пожелая остатъка от деня да е чудесен.Насладете се на хубаво време и до после :) целувки на всички кокичета :):)
Днес отново за пореден ден съм в страшно готино настроение :) бебо ми се отрази супер :):) летяяяяя
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,сладурки,хайде на неделното кафе
Аз пак рано рано се кукнах.През седмицата едвам се надигам в 6ч.,а единствения ми почивен ден,колкото и да се мъча не мога да спя,луда работа.Съкровището ми още спи и да не му преча се изнизах,пък и кафенцето с вас да си пийна,нищо че вие спинкате.Ами приятен неделен ден ви желая,пък утре сутринта чакам новата темичка от Искра :wink:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Добро утро и от мен !  :)

Маринка, както винаги много раднобудна, Благодаря за кафето  :). Веднага сядам да го пийна, защото сега се излюпвам и едва гледам...а имам толкова да чета, че чудо е!

Докато закусвате, аз ще ви наръся малко  :wink:
 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Добро утро и от мен!
И аз веднага си взимам от кафенцето и се нареждам първа под вирусчетата на Раиска  :D

Лек неделен ден на вички!
07.10.2009
*
Добро утро на всички сладуранки
Маринка благодарско за кафенцето .
Раиска и на тебе за вирусчетата веднага се цопвам ,както му е реда :lol: :a_cat_06:.
Лек и много усмихнат ден на всички .

П.П - И аз съм за очакващи на 15.06
« Последна редакция: Юни 06, 2010, 10:13:35 am от foveri »
*
Добро утро!
Маринка, мерси за кафенцето и закуската  :D
Хапвам, пиивам и се започва едно шетане, че миналата седмица нали пътувах, та сега ще ми се отели вола  :D
Раиска, веднага и аз се цопвам под вирусчетата - Благодаря!
Приятен ден, милички!
*
Добро утро!Много благодаря за хубавата закуска и кайвето :D Маринка,
Рая душо златна благодаря[  за розовите вируси :balk_183:/
може да ме сложите в очакващи  :bfp1:на 18.06която сладурка ще ни пуска темата утреfont]

*
Добро утро!
Маринка, благодаря за кафенцето и любимите ми цветя си сложила,  :D, едвам съм отворила очи. И вчера едвам се събудих. Оф, ако ме зависи от мен, сигурно ще спя до обяд всеки ден,  :balk_126:
Раиса, благодаря за вирусчетата,  :surfinga: Успех на изпита!
Успешна неделя, момичета и още по-късметлийска новата седмица.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Добро утро и от мен ;)
Мариии ,абе жена дремни малко беее,малеее тцтцтццтцт  :lol: ,не че ми е лошо така като стана и да ми е сервирана трапезата  :D мерси за което ;)

 За темичката ,незнам дали ще мога аз,защото ние с мъжа ми сме в една стая с компа и ако не стане ,няма как да стана да му тропам,обикновенно излиза към 8 часа,нооо на вас ви е късно,така че ,ако аз не съм пуснала нека някоя друга дама се заемеее плсссс,едва ли ще се справя секи път да съм аз,Аниии ако и ти неможеш някоя от новите бременни дами да се притече на помощщщ  :lol: :lol: :lol:

А ето малко и от мойте вирусчета  :babydust: :pink_dust_1: :green_dust_1::babydust: :pink_dust_1: :green_dust_1::babydust: :pink_dust_1: :green_dust_1::babydust: :pink_dust_1: :green_dust_1::babydust: :pink_dust_1: :green_dust_1::babydust: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Добро утро и от мен !
Амаааа.....много сте ранобудни беееее......аз днес съм се помързелувала  доста  :balk_126:
Веднага си пийвам от кафенцето на Маринка мммммм и закусчицата е прекрасна
и хоооппп.....цопппп под сладките вирусчета на Райсчето  :bubblebath:
И аз като Мони съм в очакващите на 18/06
Весел неделен ден на всички !!!

Вярвам!!!!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро и от мен  :hello: . Сядам на кафенце с вас веднага. Благодарско на Маринката. Първо за новата темичка - не знам дали ще успея да я пусна, защото би трябвало днес да си прибера милото от болницата след операция и  :? ... не знам ще спи ли, ще будува ли, ще му помагам ли нещо..... аз също колко ще спя, ще спя ли изобщо....ако мога ще пусна, ама ако не хайде някоя от новите бременни да се потруди, моля виии!!! А ние ще минем да наръсим темичката с вируси.
Хубав ден и ще се мъча да ви наглеждам днес и дано да има поне още една хубава новина за тази седмица!
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Добро утрооо. Аз станах доста раничко надникнах и като видях, че няма никой и пак полегнах.Е, за малко, че милото ме "нагъна" рано рано, ама той и така ме "заплаши" снощи за следващите два дена.

Маринка ще те обявя съвсем смело за най-ранобудната домакиня на света. Винаги масата е сложена и изглежда прекрасно   :wink:

Раиската веднага се пльосвам под твоите розови вируси, щото мнооого искам принцеска. Шшшшшшт тихо да не чуе милото, че му отиде таекуондиста, и ...  хихихихиххихихих

Мунче ние сме търпеливи бе душко, глей как пак бяга от тоговорност.

Ние сме май в разгара на лова, така че съм във втория списък и за следващата седмица- мале голямо ловуване тоз месец ама... не се сърдим де  :lol:

Хайде изчезвам, че ще ходим на гости малко у кака и като се върна дано има хубави новини ако някой не се е сдържал и си е пуснал тест   Жени, Чоки, Петя  :wink:  :D :P


*
Раиса да се заема със серозната задача и да пуска новата тема :).






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.