0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ани, нямаш проблем мила. Ще ти спретна едни палачинки, когато кажеш. Имам някакви спомени, че си от Търново, така че аз съм наблизо - ще ти ги метна  :lol:  :balk_187:
Дени, и аз съм следващия път на 9-ти. Ако можеш не прави като мен, изчакай. И аз имам придърпвания и болки, но си мисля, че това би трябвало да е нормално. Все пак не са толкова силни.

Женииииии,  yahoo_17 :crossfingers:


*
Добро утро и от мен, щъркелчета  :sunshine:
Гледам още  :bfp1: има  :D
Галс, Mbluedep, честито и много щастливи оставащи бременни месеци :balk_16:

Аз съм безумно натоварена тези дни, но утре сътрин хващам самолета за БГ и това ме прави много щастлива въпреки стреса и нервите.
Пожелавам ви прекрасни събота и неделя, и много скоро ще видя някои от вас :P
Чакам тел. на лични  :balk_21:

ПП. Мънки, честито сърчице!!!
ППП. Иве, не го мисли, но ако те притеснява пусни си кръвен тест през 48 часа и ще те успокои :cuddle:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Ето така вече ми харесва- да има оживление а не като снощи ме оставихте сам самичка  :(  :P

Жении  :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :dance2:

Дени както казва моя доки- това е нормално, нали вътре има живо нещо, нали матката е жив орган, нормално е да се усеща, така че- спокойно милички бременелки

Целувам ви, виждате ли - пожелах да има слънце днес за вас и ето гоооо...


*
ЕЕЕЕЕЕЕ много пусто днес какво става, а тя Йолито писала преди мен  :wink:
Къде се изпокрихте всички
Оливче лек път миличка и тук да ти пожелая :D
Многобременни станахте и ни оставихте тука  :(  :) :) :) :)
*
аааааааа ето ме и мен...аз бях малко на шопинк,че отдавна не го бях правила, после на гости при мама и чак сега при вас
Анизии, веднага взимам вирусче :bubblebath: :hug2:
Оли, лек път мила  :D

*
Еееее, как къде смеее - тук, ама много работииим :wink:
Оли, лек път и от мен, мила!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Оливче мила много успех и приятен полет :) Аз да се похваля-имаме си бебо 3.5мм :) отговаряме на 5г.с. и 6дена :) НА 15.07 (трети месец) сме на преглед да се разглеждаме :) Нямам никакви оплаквания-не ме боли нищо,не ми се гади и докито каза браво с теб ще се виждаме рядко-няма да те тормозя :) естествено ще има даване на кръв( много ме е страх) но това е нормално и със сигурност ще го преживея  :D ами това е милички отиваме да си купуваме нов телевизор и камера че мъжлето искал да ми има " запечатан" коремааа  :D той май вече се оправи-не знаеше къде е тези дни :):) мъжееее ! лека вечер милички и до утре :):) целувам ви и много ви обичам
Честито мила прекрасни новини  :ballons:
Бебчо така ще слушка до края :sbabygirl:....много се радваме всички
е малко кръвчица ще вземат няма начин
Олив-лек полет мила

Жени - да ни поднесе хубави новини  :crossfingers: :bfp:

а после и всички останали след нея

Вярвам!!!!
*
Re: Юнска седмична тема препълнена с +++ тестче
« Отговор #208 -: Юни 04, 2010, 19:39:47 pm »
Сара, :bighug: радвам се за теб! Дано всичко е така леко докрая!
*
Браво Сари!Знаех си ....

*
Добър вечер от мен.
Сара, честито! Все така леко до края.
Успешна събота и неделя.

"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
rtfrtf,точно от това имам нужда ,че как ме мъска главатаааааа.,успешен уикенд момичета и от мен

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
 :D Браво Сари  :balk_46:

Олив - лек път мила  :)

Хубав уйкенд и от мен !
*
Сара браво ,много се радвам за тебе .Дано останалите месеци са все така безпроблемни . osi_9 :bighug:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро хубавици.Аз разбира се и днес отивам на бач,като чувам как хубаво пеят птичките,хич не ми се ходи на работа,че то в него склад грам слънчице не влиза,излизаме с колегите на рампата на припек.Както и да е пак започнах да се оплаквам.
Сара,радвам се за теб,дано до края всичко да е ок,пожелавам ти една незабравима среща с малкия човек.
Май е ред и кафе да забъркам а

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро.
Днес закуската от мен. Хапнете и се разсънете.
И  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
Маринка ме изпревари с кафето , но и хапването е важно.
*
Добро утро дами.Ей,супер сте какви трапези самоооооо  :D
Мари,много хубав Слънчо,дано ти донесе късмет мила...
Бебо веднага съм под вирусите :balk_183:

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро и от мен!
Маринка,Бебо благодаря ви милички за страхотните кафенца и закуска.
Аз също и днес съм на работа,но до 13ч. и след това най-накрая започва моята така дългоочаквана отпуска.Следобяд си хващам автобуса и си отивам при мама да се належа и да се наспя 10 дена. :balk_125: :balk_126:
Това също означава че няма да мога редовно да ви наглеждам и следя,но на 2 дена ще хвърлям по едно очо да чета хубавите новини.
Момичета приятен уикенд и който и да пусне темичката за понеделник-да бъде поне толкова успешна колкото тази!
  <br />
*
Добро утро!
Ей, Маринка, ти почиваш ли някога изобщо.
Веднага налитам на закуската. Бебо, много богата трапеза и за обед ще ми остане  :lol: И мааааалко кафенце пийвам.
И аз днес съм ангажирана, но по приятен повод. Ще бъда жури на един конкурс за детски рисунки. Чакам с нетърпение да видя малките художници  :D

Сара, много се радвам за теб.
Оли, лек път. Не мисля да пускам кръвен. Просто бях много нетърпелива и затова избързах. Но вярвам, че този път всичко ще е наред.
Жени  :crossfingers:

Весели почивни дни на всички!  :sunshine:


*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Добро утро и от мен! Иии веднага си взимам от кафенцето, че сутрин не мога без него.  :D
Сара, много се радвам за теб, дано цялата бременност ти е толкова лека!  preggo
Оли, лек път и от мен!
Жени,  :crossfingers: :bfp:
07.10.2009