0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
хахахаха
Той само изглежда висок...нещо от снимката е.
Аз като се изплющя на него, под натиска на моите кг се смъква почти до земята  :lol: :lol: :lol:
това не го вярвам Рая ,нооооо не са ти чак такима килограмите ,бе душо :bighug:
Иси ,правилно си видяла ,бях я сложила датата ,но я махнах да не би да ми е рано нооооо ако я сложите , :youwoman: :wink:Йоанче мерсаж за вирусите :shower:

*
Здравейте милички  :sunshine:
Немога да не се запиша в първата темичка на Мънки - имам усещането, че ще заразява с близнаци :wink:
При мен нещата са много напрегнати - много работа, приготовления за пътуването - тръгвам в събота :ywoohoo:
Райса, страхотна градинка :) много ги харесвам такива - леко организиран хаос.
Снежи, успех на прегледа днес. Дано резултатите да са по-добри отколкото очаквате :crossfingers: :crossfingers:
Момичета, нормално е да изтича с или без Pre-Seed, нали спермата се втечнява все пак. Но остава точно толкова, колкото е необходимо :wink:

Слънчева и усмихната седмица на всички ви :grouphug2:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Хайде хоп и аз в новата темичка!!!
Ей момичета няколко дни не съм ви чела и само хубави неща срещам! Saraapl много много се радвам за теб и ти желая едни прекрасни и безпроблемни 9 месеца и накрая едно пухкаво бебче! :bori_002:
 :bighug: :bighug: :bighug:
Много благодаря и за закусчицата на Петето!Поне днес ще хапна виртуално ,че  съм се захванала с пречистване и само едно неварено жито ям!!! :eat: :eat:

Мисля хубаво да се накисна във вирусчетата,пък дано този месец и при мен се получат нещата!Дано Маймунката ни е заразила като е пуснала темичката.
Тази седмица усилено почвам да преследвам любимия...не че бяга много много.

Желая хубава и ползотворна седмица на всички!!! и ви прегръщам силно!!! :bighug: :bighug: :bighug:

*
Здравейте и от мен. Дано темичката на Мънки е много успешна.
Лека и ползотворна седмица на всички. И малко вирусчета от мен :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Здравейте мадмоазели и от мен в най-чаканата темичка на Мунката. Да ни е честита и нека я изпълним с положителни тестове, положителни емоции и много слънчеви усмивки. Мунче страхотна си благодаря ти.Ха дано наистина заразяваш с близнаци . Искам, искам... даже един ден се смях на себе си- в църквата съм и се моля на Богородичка и й говоря" Моля те дари ни с детенце , е, може и с две ..." и се усетих и ми стана смешно колко съм нахална, но...

Пете,  добре се грижиш за килограмите ни.

Снежи успех мила и ще чакаме да се отчетеш нали знаеш.

Раиска мацата е страхотнаааааа.Моята кака я взе преди седмица и още поглеждам към мястото, на което й бяха купичките дали има нужда от нещо, ама...

Милички, на всички които са в очакване пожелавам горещо от сърце заветните две червени, на ловуващите като мен- дупе да ви е яко както се казва хихихихих
 Ама защо така в темата за срещата нещо ми е пустоо?  :(

Прегръщам Ви много силно приятелки. :bighug:



*
Благодаря, момичета, за палчетата.
На преглед съм довечера, днес ЛХ ми е 17, док. искаше да го види, като ориентир за ову или качество на фк или ... и аз не знам вече. Но вижда ми се много високо :ask:
Не съм правила тестове...

Ей, ама разкошни бебооооооци

Олееее, и вирусчета свежи, пльоооооос  :lol:

Бебо, как сте  :wink:
Здравейте Милички!

И аз да се запиша в прекрасната темичка на Мунчето,хайде маймунче зарази ни и всички останали които чакат чудото.
Благодарим и закусчицата на Петенцето тъкмо време за хапване,то покрай работата не съм разбрала как е станало почти след обяд.
Присъединявам се към начинанието на Шкембенцето в преследване на яйчицето,дано този месец не избяга,ще трябва да го хванем.

На Снежи и Маймунката дано всичко е наред на прегледите при Доки,много стискаме  :crossfingers: :crossfingers:
както и на всички очакващи да видят  :bfp: :bfp:
а на ловуващите като мен много късмет
и дано скоро всички се похвалим с  :bfp:

Успешна и положителна седмица на всички :grouphug:

Вярвам!!!!
*
Минавам да ви понагледам и какво да видя - добра новина! Маймунке  :cheerleader:, много се радвам за теб, стискам палци да изкараш една спокойна и приятна бременност и да гушнеш най-сладкото бебче!
А на всички останали пожелавам скоро да минете в бременния лагер :)
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
Номине благодаря ти мила,дай боже всички скоро да сме при теб в другата готина темичкааааа  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Здравейте и от мен! :D
Виждам че има хубави новини от вас. Муни, мерси за темичката. За сега няма нищо ново покрай мен освен че  :pleasantry:
На всички чакащи и ловуващи  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Лека и ползотворна седмичка.
 
Хей Бебо,мила защо нямаш лентичка тии,аз така как да разбера колко ти е пораснало коремчетоооо  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Здравейте момичета ; )Наминавам само да ви поздравя и да ви кажа, че всичките ви чакаме в другата тема. Пу пу  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:

Мънки, ти вече си при нас - видях те :)
Сарче, честито и тук! :)


Успешна седмица :)



*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Малеееееееее как щях да испусна купона,вируси се леят,бързо да се цопвам и аз.Пък за това ,че с Пре Сийд истича,имах предвид,че всичко излиза навън,а не както нормално да истече малко.Явно аз си го обяснявам,че просто идва доста и за това.Седя с вдигнати крака поне половин час,изтръпват чак ама не то си седи извън влагалището и туй то/едно обяснение му дръпнах,ама вие ме разбрахте нали/.Както и да е де,тоя мес.без него,пък и 6 мес.го ползвахме,файда няма.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Лелееееееее колко много бременелки се натрупали тук, как сте милички  :bighug: :bighug: :bighug: Благодаря за вирусчетата и аз се цопвам, че тези дни имам нужда от тях, въпреки че то станалото-станало. :D
Мноооооого си ви обичкам всичките
Снежи все забравям миличка - успех на прегледа, ама не съм спряла да стискам палци :wink:
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Честита нова темичка!

 Айде дано на Исето да й е много лека ръчичката и тук за завали един порой от  :bfp: , а всички ловуваще като мен да успеем да го хванем това яйце най- накрая.  :pleasantry:
07.10.2009
*
Мonkey- Коригирах сее веднага. Сега и аз съм с линийка. :bighug:
Ами Бебоооо мерсии,а честита ти лентичка мн е готинааааа ,така де да те знам аз хихихиихиих  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Оффффф, аз пак се издъних  :balk_145:

Нямам фоликули, нито един, и това след стимулация  :(
Направо мозъка ми стана на пихтия да го мисля, не мога да се освестя още.

*
Хей здравейте,много се радвам за маймункта,дано темата и зарази всички от списъка.
Да ви честитя вече 1 Юни,нали винаги си оставаме деца на мама и на тати,а нека догодина всички в гушнали бебче отпразнуваме празника подобаващо.
Аз днес бях на преглед,видяхме се с бебчето-риташе и махаше непрекъснато,и ще ви поръся и аз с малко вирусчета,ако позволите:

 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:


*
Добро утро! :D
Ставайте поспаланкииии :D
Честит първи юни на всиички, които се чувстват деца на родителите си :D
Снежи, мила, какво да кажа -  :( :bighug:
Ники, благодаря за вирусчетата  - пльооооооос :D
Бебо, честита лентичка :D
Стискам палци за всички в нужда :D
Хайде на кафенцееееее

Аз днес пак ще попътувам, но този път до Плевен, но като се върна ще ви нагледам :D
Лек и спорен ден!