0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
... даваш много надежда, че се правят бебенца и с отрицателни тестове за О  :P

Стават такива работи, м-да ....
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
уххх ще си покаже  :(

Хееей ама вие къде изчезнахте бе муцунки? Каква е тази пустош? Тъкмо ни похвалиха. Да не се засрамихте ей ?  :oops: :lol: :lol: :lol:


*
Добро утро!
Хайде на закаускаааааааа

Ама къде сте изчезнали снощи всички? Аз си признавам без бой - като стане 8,30 - 9,00 така ми се доспива, че докато си сложа главата на възглавницата и съм отнесла.

Хайде сега закусчица хапнете и на прекрасен ден с много усмивки се насладете!  :bighug:


*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Добро утро и от мен  :smiley_abxb:

Ив закуската изглежда мноого примамлива и хич даже няма да се въздържам ако ще и 100 кила да стана ммммммммм благодаря.

Абе ей, муцунки вярно, че ще изпразваме темата ама...снощи ми беше едно такова самотно...

Хайдееее, ставайте поспаланкииииии


*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Добро утро поспаланки, уморихте се от многото емоции в тия дни  :D.
Ив, благодаря ти за кафето и закуската, хапвам, пийвам и започвам да се приготвям за работа.
ПЕТЪК е! Гардже....!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Иви,мерси за трапезата,пийвам кафенце и отивам да се трудя.Пък за сънливостта,какво да ви кажа ако не съм такъв фен на сериалите,сигурно в 20ч. с кокошките щях да заспивам :lol:,ама тъй подремвайки искарвам до 22ч..Е ако реша в спалнята да гледам със сигурност проспивам филма де.Тъй де,от мен лек ден,май днес ще е слънчево даже.Пуууууу омръзна ми от дъждове и гадно време вече.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро и от мен!
Ив, мерсаж за прекрасната трапеза :D И аз се присъединявам към вас :D
А за сънливостта и аз съм като Маринка, ако не са сериалитеееее :wink: :D
Лек и слънчев петъчен ден! :D
ПЕТЪК е! Гардже....!
  Губи ни се тя, osi_10 амаааа ще я хванем нейде :wink:
*
Добро утро момичета!Ма много сте ранобудни,ей не че аз съм поспалана де :D
Ив,ма много ни изкушаваш с тези вкусотии ..-лек ден от мен  до по-късно :wink:

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро и от мен.
Ив супер е че си ни дала да похапнем.Има и кафенце-браво!
Аз не съм от ранобудните.Ако не е тази работа сигурно до обяд ще спя.Но и вечер преди 12 аз никога немога да легна.
Лек и приятен петък на всички.
  <br />
Ами добро утро и от мен. :D
Ив мерси за кафенцето мила,и за закусчецата ммммм ямиииии  :lol: :lol: :lol:
Ами да си кажа и аз,преди седях и до към 1-2 през ноща будна,и ставах към 7.30,а сега първо че следобед ако легна заспива  :oops: ,ами вечер по късно от 10 рядко изкарвам,отнасям плувката от раз,а сутрин ставам с мъжа ,че да не го будя  :D :D :D,абееее лудница е ама хич не ми пукааа  :D
 Лек ден милички :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро и от мен .
Ив пак си станала рано и си ни приготвила супер закуска и кафенце -Благодаря ти !!!!
Лек и усмихнат  ден на всички . :bighug:
*
Добро утро сладурки. Аз днес съм много сънлива, затов аняма да откажа едно кафе, пък на тая страхотната закуска може ли да се устои и както съм  :hungry:
Лек ден милички и чакам някоя днес да се похвали  :wink:
*
Ох, поне ме успокоихте, че не съм само аз такава кокошчица да си лягам толкова рано  :lol:

Пък аз да ви кажа каква съм нетърпеливка. Тази сутрин ходих на доктор. Видя се нещо /някакво образувание/, но естествено докторката каза другата седмица да отида пак. Направо не мога да се трая, как можах толкова да избързам, ама...... :BangHead:


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро, слънчеви момичета. Я сега доброволно iv_z да идва да забърка едни палачинки тук при мен, че като ги гледам тези нейните от трапезката направоооо  8O 8O 8O  :lol: Споко мила - ще се види няма къде да отиде....
Женя .....  :wink: и аз чакам "някоя" да се похвали даже като гледам една графика  :wink: .......
Хайде като за петък едни вируси да ръсна  :green_dust_1:
Хооооппп и аз под вирусчетата на Ани
Добро утро сладкишчета!
Ивв закусчицата е прекрасна
търпение миличка ще се види бебочето дай му една седмичка да порасне малко на топличко

Цитат
Бебешори аз пък понеже съм заралийска снаха, и мен ме пишете с Петето в кюпа  Razz
Йоленце - ще си спретнем едно бременелско парти :lol:
набираме и още желаещи :D
Хайдееее май някой трябва да се покаже с :bfp:

Много весел ден на всички  :grouphug:

Вярвам!!!!
*
Аниииииии   :D ами утре ще си видя БТ как е и ако е висока, веднага препиквам един тест, аз съм обещала на Исето да ходя да я целувам, ако има за какво де, пък и иначе.На моята половиннка снощи му разказах, че ако съм бременна ще трябва да ходим до Варна да целувам :D , а той вика - готово бе, ама ти има ли вероятност да си бременна?  8O 8O 8O - Не, викам му , от къде да има вероятност :lol: :lol:
*
Здравейте момичета,
Срахотна закусчица е забъркала Ив, мерси, миличка.
Аз също се присъединявам към поспаланките.
Лек и усмихнат ден, милички!
Жени, :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Здравейте мили момичета, въпреки че на вън времето е мрачно, аз съм радостна, защото моето момченце и прието в училището, което искахме и на есен ще е първолак. Толкова бях стрестната сутринта преди да видя списъците с приетите деца, че нямах време да закуся и сега като видях Ив каква закуска е спретнала и се нахвърлям веднага.
Ив, да ти кажа че и аз вече едва се сдържам да не се обадя на моя Док и да си изтегля прегледа за по-ранна дата, че до 9/06 ще изкукам, а и се притеснявам ужасно, защото отвреме на време, но за съжаление всеки ден имам едни придърпвания и дискомфорт ниско в корема. Много ме е страх с първата си бременност нищо подобно нямаше. За сега това от мен. Моля стискайте ми палци всичко да е наред. Лек и усмихнат ден
 
*
Ох, аз докато се наканя то станало Добър ден!
Гледам тук закуска има, хм страхотни сте!
Аз да попитам, как мога да се запиша на първа страница към ловуващите за този месец или седмица, предполагам, че Мънки трябва да ме включи :oops:
Женя, имаш и моите стиснати палци, така като гледам графиката ти, май ще имаме нови поводи за радост :crossfingers:
Дени, и за теб мила :crossfingers:
Мила Фолей,това за момента може само нашия модератор Радодтинка да го направи,но тя нещо отцъства напоследък,та чак с новата тема ще се пооправи списъчето да е реално ;)

Жении чакам те с нетърпение милаааа  :lol: :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...