0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...

Маринка
ама добре го забърка туй кайве- мисиииии, ще го пийна с кеф щото нещо още съм само с едно отворено очо хихихихихихихии

mbluedeep честита бременност, хайде така така провлачи краченце, че колко сме много туук дето ще те следвамееее...  :wink:

аз май ще съм с ановулаторен този път, но... няма да се спираме нали ставали и чудеса и ...

Прекрасен ден щъркелчета


*
Добро утро от  "госпожата" :D!Маринка кафенцето е върха и с тоя слънчо в това дъждовно времееее супер :Dблагодаря.Права си няма да се векува тук ,затова вече си имаме топ10 на пускащите теми :D :D :D/някой да не се обиди,ей.../
Йолиии,чакай бе душо има време къде го отписа тоя цикъл

mbluedeepчестито мила,спокойни  :cloud9:

*
Добро утро!
Маринка, благодаря за кафенцето. И аз като Йоли едвам си отварям очите.
mbluedeep, честито и на теб!
Успешен ден, момичета!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Добро утро и от мен, милички! :D
Маринка, кафенцето е невероятно! Благодаря ти, че и на мен все още ми е сънливо  :wink:
Петинка ти да не би да си от Зарата?! незнаех  :oops:
Може да пием кафенце някой ден когато си свободна с тия твои  пътувания
Немаш никакви грижи, само да се уговорим и други ще дойдат, но това в друга тема :wink:
Пете мен ако питаш - трябва отпуска да си вземеш...с тези пътувания  :lol: или да го взимаш мъжо с теб! Тук таме ще се спирате по пътищата и ще гоните яйцето!  :lol:
То за мен едно на ръка, аз пътувам по-рядко, но мъжо всеки ден и понякога дори и не се виждаме  :wink:
mbluedeep честито и от мен!
Момичета, лек и спорен ден!
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро и от мен!
И моите очи не виждат днес.Ще им трябва повече от едно кафе,но то пък това на Маринка толкова хубаво,че може и едно да свърши работа.
Mbluеdeep честито и лека бременност.
Лек и прекрасен ден момичета!
  <br />
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Mbluеdeep честито мила :) Лек ден на всички и много успешен ..до скоро :) Мари мерси за кафето :):)
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро, настанявам се и аз на слънчевото кафенце, нищо че не пия  :oops: ама не мога да не седна с вас на масата и нося даже малко закуска, че пак съм гладна
Моникс, добро утро на "госпожата" и честито. Прекрасен семеен живот пълен само с любов и тупкащи детски крачета ти пожелавам!
Mbluеdeep честити две чертички. Лека и безпроблемна бременност!
Мънкич честито ти сърчице. Много да го топлиш и да си ми го гледкаш снахата  :bighug:
Хайде и днес някой да вади положителния тест от задния джоб  :lol:
*
Моникс, добро утро на "госпожата" и честито.
Ехаааа, това съм го пропуснала :oops: - Честито, Мони! :D
Дълъг и щастлив семеен живот, мила! :D
Добро утро кандидат биберончетаааа  :lol: :lol: :lol:
Марии,ама тоя слънчо е мн готин ,суперррр,а кафетоо ммммммммм веднага сяда м да си го пийкам с вас  :D
Мониии е ха Честито  :D ,мн щастие,секс и бебета ви желая в съвместния ви животт  :lol: :lol: :lol:
mbluedeep - ами хайде Честито да ти е растящото коремчее,да имаш леки оставащи месеци и мн щастлив и пухкав финал ;)
 Аз снощи се по изкорах малко,е явно от прегледа ми зацата леко,ама не кръв ами едно такова ,като сив прашец или сиво кафяво еднооо,та ми се сфи малко сърчицето,но повече не се е повтаряло та вече съм спокойнааааа  :D :D :D дано не се повтаря чее,ще луднааа   8O :wink:

За темичките ,няма грижи,редуваме се с Аничка докато може тяяя :wink: ,после ще я наследяяя ам че как,няма грижиииии  :lol: :lol: :lol:
 Ще съм безкрайно щастлива,ако никой не остане в тази темичка,ами всички отлетим на юг към топлата ременна темааа  :D

Хайде лек ден от мен :)

п.п.Радостинчеее,премести ми моляте те ,хората в третото списъчеее  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро!
Прекрасно слънчице, Маринка. Аз започвам с него, защото от кафенцето взе нещо да ми се гади.
Такаааа, започвам подред -
Исе, честито сърчице. Само прекрасни и щастливи мигове занапред.
На "госпожата" Мони - много, много любов и сбъдване на мечтите.
Mbluеdeep, честито и лека бременност.
На всички хубав, слънчев и късметлийски ден ви пожелавам  :) :sunshine: :bighug:


*
Добро утро и от мен мои слънчица,
ехааа Мони  :married: честито миличка - много семейно щастие, разбирателство и компромиси и от двете страни  :wink:
mbluedeep честито и лека бременност миличка  :D
Исе слава Богу, че всичко е наред миличка, няма да се шашкаш да не разстроиш бебочето :D
Маринка благодаря ти за страхотното кафенце - 2 изпих и пак съм  :balk_126:
Хайде лек ви ден и безоблачен, днес кой ще се хвали  :wink: :D
*
Добро и от мен! Аз още си пийвам кафето, че нещо не ми се ставаше тази сутрин от леглото и си четох книжката, чак сега дойде време за кафе!
Честито бременност на mbluedeep и честито сърчице на  Мonkey :) ! Наситина темата се пълни ли пълни :D Ох, какво по-хубаво от това.
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Мони  :D  :bighug: :married: Честито Госпожа!

Благодарско за кафето и закуската, нещо цял ден глад мен гони  :lol:

Слънчев ден прекрасни !
*
Такаа мили дами,подписа е на 16.07 :lol:,сутринта като се нарекох "госпожата"го казах защото учениците ми казват така ,чакайте да си призная  :oops:,че ...е недоразумение ама пожеланията Ви ми харесаха много и нали сме си задружни от една клика :lol: :lol: :lol:извинявайте ,че ви подведох неволно.Но си запазвам поздравите  и пожеланията :grouphug:

*
Такаа мили дами,подписа е на 16.07 :lol:,сутринта като се нарекох "госпожата"го казах защото учениците ми казват така.....
Хахаха, а аз си помислих след поста на Ани, че съм пропуснала церемонията  :D :D :D
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Ей Монииииич   :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Бебешори аз пък понеже съм заралийска снаха, и мен ме пишете с Петето в кюпа  :P

Мунчееее няма да се шашкаш миличка.

Аз пък днес съм със страхотно настроение защото от сутринта кръста направо ме побърква от болка и аз си мисля, че О наближава. Лелелееее ква съм мазохистка , голям кеф ей така като нещо ме боли и все си мисля, че е някакъв хубав признак. Луда жена кво да ви обяснявам.

Ивеее край мила, дотук с кафетата.
Графиката ти напълно попълнена ли е, защото ако е така ми даваш много надежда, че се правят бебенца и с отрицателни тестове за О  :P
 


*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Момичета ,рядко влизах в тази темичка ,но сега направо ме грабнахте  с настроението тук!!!
Тази тема е толкова слънчева ,весела ,жизнерадостна  , готина  и емоционална ,че ви прегръщам много силно и желая на бременеещите  щастливи месеци ,а  на всички останали да ги последваме!!![/color]
Маймунче ,страхотно настроение си създала :wink:
« Последна редакция: Юни 03, 2010, 14:11:44 pm от nimika »


*
Ей, Мони, нищо де.  :lol:  Ние да си кажем нашите пожелания пък те ще си важат и за 16-ти.

Йоли, имах 5 теста и когато свършиха ме хвана яд, че не съм уцелила момента, кога да ги почна, ядосах се и се зарекох, че няма да давам повече парички. А пък овуто сигурно се е изместило, но така и не разбрах напред ли, назад ли. Че и сърчица този месец нямахме много, пък виж какви работи стават  :lol:


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Ауууу какъв срам  :oops: :oops: :oops: ама понеже за сватба говореше и аз реших, че сме пропуснали датата .... :oops: :oops: :oops: извинявам се!!!
*
ей ,Анизииии какъв срам бе душо тъкмо да свиквам с честитките,а и се развеселих поне  ми вдигнахте настроениетоКак ще пропуснете датата нали ще си кажа "без бой"аз си казвам всичко сама :bighug: :jump12: