0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Браво Иси,честито сърчице...много се радвам   :D

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Маймунчето щяло да си има една малка маймунка .
Честито ви сърчице  :heartbeat:
*
Опа пак има хубави новини -Исе честито ти сърчице .
Бебешори да ти е жив и здрав рожденника .
Ани мерси и за вирусите .
*
Криска, Ив, Дени и Галс, честито, момичета!
И на Мънки честито сърчице,  :heartbeat:
Много хубави новини се събраха в темата. Все така да продължава,  :crossfingers:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Малеее, пропуснах да отговоря  :oops:
Благодаря ви момичета, аз вече се прибрах в Зарата! :D
Пете ...защо не си попълваш графиката ти а?
Амиииии  :oops:, нали съм на път и няма нищо за попълване  :D
Честито ти  :heartbeat: Исинка!
Благодаря Ви момичета!
Тук купона е в разгара си  :D, голяма лудост детски купон  :lol:
утре с милото ще правим основно почистване то се знае  :lol:
че днес е датата на ову лелеееее.......  :bellydance: :bed:
Вирусчета милички за всички дано да са на късмет  :pink_dust_1: :green_dust_1:
розовки и синички който каквито иска  :D
Петинка ти да не би да си от Зарата?! незнаех  :oops:
Може да пием кафенце някой ден когато си свободна с тия твои  пътувания
 
Целувки на всички и много  :bfp1: :bfp1: чакаме

Вярвам!!!!
Честито на всички бременни момичета, Криска, Ив, Галс, Дени - да не пропусна или объркам името на някое от вас!Искренно желая спокойна и безпроблемна бременност.Мънки, честито сърчице, поздравления и за пълната с ++++ темичка.Ако бях отворила темата в неделя сигурно нямаше да остане никой.Аз не мога да изчета написаното и положителните емоции, които валят от тук.От мен имате много вирусчета и дано да са на късмет на още момичета :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
*
Маймунке,честито сърчице и все хубави новинки покрай него  :lovedock:
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Исе, честито ти сърчице и хубавичко да се грижиш за бебешорчето  :D
07.10.2009
*
Аз се пльосвам под вирусите веднага! Ухааа. Засега само глад ме гони, ама това сигурно е от дивотия,  :D
Хайде, чакаме още хубави новини,  :balk_14:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
 :bighug: Маймункееее! Честито мила  :D От тук - все така хубави и радостни новини!

Тити и Бебешорче честити ви рожденници ! Да са ви живи и здрави и много да ви радват, а и вие тях  :D


Крис айде сега ! Не се излагай, всичко е наред  :bighug:

Пете мен ако питаш - трябва отпуска да си вземеш...с тези пътувания  :lol: или да го взимаш мъжо с теб! Тук таме ще се спирате по пътищата и ще гоните яйцето!  :lol:


Тити и Бебешори, честити Ви рожденици! Да са живи и здрави и много щастливи.
Маймунке, честито ти сърчице. Пожелавам на всички само хубави емоции.
Аз съм леко притеснена нещо ме понаболва ниско долу. Док каза да не се притеснявам и да пия нош-па, а на преглед съм чак на 9/06, до тогава ще изкукам. Стискайте палци всичко да е наред.
И аз да се запиша към отбора,макар и все още плахо.В петък правих тест,който бе положителем и вчера ходих на преглед.Затова чак сега пиша-в 5 г.с. съм :oops: Дано да съм потатрузила добре крачетата си,че повечко да се препънат yahoo_33
« Последна редакция: Юни 02, 2010, 21:51:46 pm от mbluedeep »




*
mbluedeep  :D как плахо ,то си е за едно голямо Честито :)и лека бременност ти желая.
mbluedeep  :D как плахо ,то си е за едно голямо Честито :)и лека бременност ти желая.

Мерси много!!! :D




*
И аз да се запиша към отбора,макар и все още плахо.В петък правих тест,който бе положителем и вчера ходих на преглед.Затова чак сега пиша-в 5 г.с. съм :oops: Дано да съм потатрузила добре крачетата си,че повечко да се препънат yahoo_33

Честито .Лела и безпроблемна бременост
Муни, честито ти сърчице,само радост от тук нататък и хубави емоции !mbluedeep ,честито ,лека и безпроблемна и с най красивия финал!Бебешори ,да е жив и здрав рожденника и дай Боже скоро да е батко!
*
mbluedeep, честито! Лека и безпроблемна бременност и на финал едно здраво сладурче  :babyflips:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,Иска и тук едно голямо ЧЕСТИТО,много съм щастлива,вълнувам се заедно с теб.А за темичката,няма отърване,душа,с Ани съм ви обявила за Кадемчета с главно К и толкоз,пускате темите и туй то.Ми аз тука няма да си векувам я :wink:.На Ани много мъничко й остава до дългоочакваната среща,ти си й наследника :wink:.Айде сега да забъркам каЙвето и да ходя да се трудя.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро момичета .
Маринка страхотно кафенце ,Благодаря за което ,че аз както съм се кукнала рано -рано имам нужда.
А за темичките те подкрепям с две ръце.Исето наистина ще е достоен наследник :lol: :lol: :lol:
Лек ден на всички и дано и днес има много положителни новини .  :bighug: :bighug: