0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Привет, момичета,

Малеееее, голям глад, направо ужас, не знам къде ще му излезе края ... добре че нашето ранобудно Пете е сложило трапезата, мерсииии!

Тити, хубав празник във вашето семейство  :ballons:

Днес чакаме отчети  :crossfingers:

Марина, аз напоследък поизчетох доста за зеления чай - със сигурност няма никакви отрицателни ефекти, дори се препоръчва доза 4-5 на ден, дават го и много полезен по време на бременност, абе направо вълшебен :)
Даже сега съм си направила

подслаждам го с мед, че ми е малко серт  :wink:
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
 :jump12: няма друга такава бурна седмица!

Браво маймункеее! Нали знаеш че ти стискам силно за предпремиерата  :lol: да видите твоите 2 бебока  :wink:

Момичета благодаря ви на ВСИЧКИ за хубавите пожелания и за това че се радвате и вълнувате заедно с нас!

Аз с нетърпение чакам да минат дните до 10ти когато ще ходя на УЗИ да видим бебоците на място ли са  :? Малко ме е страх... Най-много се плаша от извънматочна че моите тръби са много лоши  :?
*
kriska, ей какви са тези мисли бе.
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
kriska, ей какви са тези мисли бе.

Знам ли и аз  :? Тук там ме понаболява странно и такива филми с вкарвам в главата...
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Криси всички тук знаем, че само ние /щъркеловата банда/ можем да се вкарваме във филми, в каквито никой друг не умее, но миличка, просто бъди спокойна- ще видиш как всичко ще е наред. Прегръщам те силно  :bighug:


*
Няма начин ще те понаболява тук там,но и това ще мине.Така че само положителни мисли :D мисли как ще са двечки и как ще наредиш кошарите например :lol:,в какви цветове и т.н :)
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Няма начин ще те понаболява тук там,но и това ще мине.Така че само положителни мисли :D мисли как ще са двечки и как ще наредиш кошарите например :lol:,в какви цветове и т.н :)

 :balk_21: Дай Боже! А кошарите вече съм ги измислила  :lol:

Йоли  :bighug:
*
Благодаря за подкрепата и пожеланията, момичета!  :bighug:
Пожелавам на всички скоро да видят +++ резултат.
Пете, благодаря за закусчицата.
Тити, да е жива и здрава майка ти и куп внуци да изгледа :lol:.
Крис, не се вкарвай във филми. То кой ти го казва де, ама все пак можем само да си навредим  :hug2:
Маймунке:crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 за два бебока! Онзи сън май има нещо общо с резултатите  :wink:
На всички пожелавам успешен и щастлив ден и още много  :bfp:!
*
Крисенце недей така миличка, ами ще те боли, ама то това е сладка болка мила  :D :D :D всичко ще е наред.
Анииииииии къде изчезна бе душа, от тук нататък с Исето се редувате да пускате теми и това е  :wink:
А защо никой не пуска вирусчета, е не постоянно ама ей така от време на време с ани необходими  :wink: тя Радостчето сигурно няма да ни се кара, ако не прекаляваме.
А пък Исе честно ти казвам, ако в тая тема и аз имам + тест / в което не вярвам изобщо/ ще си хвана колата и идвам до Варна и почвам да те целувам , ама много ще те целувам да знаеш  :D :D :D :D :D
*
Прекрасни новини!! ЧЕстито на Дени, Ив, Криска, Галс - хайде, дано списъка продължи да се увеличава!! Желая ви леко бременеене и прекрасни бебоци!! Дано детския месец юни донесе най-чаканите новини на всички!!
Маймунски, чакаме отчет!!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
........Анииииииии къде изчезна бе душа, от тук нататък с Исето се редувате да пускате теми и това е  :wink:...............
А пък Исе честно ти казвам, ако в тая тема и аз имам + тест / в което не вярвам изобщо/ ще си хвана колата и идвам до Варна и почвам да те целувам , ама много ще те целувам да знаеш  :D :D :D :D :D
Веднага се поправям - тук съм с торбата вируси  :green_dust_1: :green_dust_1: Пък дано и твоето тестче да е положително  :goodluck: :bighug: И аз искам във Варнаааааа  :( бях обещала ама....не ми се отвори път, пък сега никой не иска да ме кара на далечни разстояния  :( ама ще дойда аз - на лято с ремаркето  :lol: :lol: :lol:
Честито Галс - лека бременност и сладурче пухкаво на финала!!!  :babyflips:
Криска, никакви филми!  osi_6 Само усмивки много.
Мункич  :goodluck: :bighug:
Стана много дълго ама......  :oops: няма да ми се сърдите  :bighug:
Ехеееее, .......леле бравос момичета етоооо..... Галс честито и на теб!
прекрасни оставащи 8 месеца и после гушкииии и цункиии с сладки бебочета
Хайде милички днес кой се скрие с новината ...... :lol:  бързо да се покаже
Да ви почерпя и аз днес милички моето момченце има рожден ден днес става на 10 годинки.Искаше сестричка за подарък...нооооо.....дано дойде с закъснение този месец

Ето милички почерпете се:



И чакаме мамунката да каже как са бебоците

Вярвам!!!!
*
Bebeshori, да ти е живо и здраво момченцето  ::cake:: и на 11-та си годинка да се радва на прекрасна сестричка!
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
и от мен Бебешори пожелания да ти е живо и здраво детенцето и скоро да стане баткооо

Хей момичета вижте това - хайдееееее http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=42574.0


*
Бебешори, да ти е живо и здраво момченцето. Много да те слушка и в най-скоро време да стане батко  :)  :ballons:  :party:
Тити, и на теб хубав празник ти пожелавам. Да е жива и здрава мама.  :occasion13:


Ами ето ме  :D
 Мили момичета ,благодаря ви за това че не сте спряли да ме мислите цял ден и да се молите за мен  :D
 Имаме си едно бебче,отговарящо на 5.5 г.с. голямо е 2 мм.  :lol: и имаше пулсациййй,така сладко тупкаще милото че аз просто в този момент незнаех какво става,просто чувството е неописуемо ,пожелавам го на всички ви  :lol: :lol: :lol:
 След две седмици съм пак на док. :wink:,вече нямам търпение  :oops:
А за темичките няма грижи ще се редуваме,ама аз мисля да минат и новите бременни ,я си представете има още по голяма късметлийка от мен  :wink: :wink: :wink: ,ноооо казвате и я имате,ама Ани ще помагааааа  :D :D :D


Оооооооооо и Жениии,да знаеш че ще си търся целувкитееее  :D :D :D
« Последна редакция: Юни 02, 2010, 16:52:41 pm от Мonkey :) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Имаме си едно бебче,отговарящо на 5.5 г.с. голямо е 2 мм.  :lol: и имаше пулсациййй,така сладко тупкаще милото че аз просто в този момент незнаех какво става,просто чувството е неописуемо ...

Мънки, от тук нататък ти предстоят само такива трепетни вълнения.
Целувки, миличка!
*
Цяяяяяяяяяял ден се навъртам да видя какво става с теб Исе, направо ми се насълзиха очите, това е най-хубавото нещо, което може да се случи на една жена, от тук нататък ти пожелавам само приятни моменти и усмивката да е винагина лицето ти  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Ще ги имаш Исе, само да е така  :D
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Миличко Мумунче чудесна новина. Вълнувам се за теб, щастлива съм. Браавоооо, я кажи сега какво искаш да бъде момченце или момиченце ?  :P
Пу да те поплюя против уроки. Ииии не се опитвай да се измъкваш от отговорност за темичките- вече нали взехме решение - ти ще ги пускаш  :wink:

Супееер, супеееер, ей от вчера насам не съм спряла да си танцувам, пея и съм все в приповдигнато настроение.Страхотни сте  :bighug: :cheerleader:



*
Хааа, Добра ви вечер! :D
Маймунчеее, честито сърчице, мила :D
Тити, Да ти е жива и здрава мама! :D
Бебешори, и на теб момченцето да ти е живо и здраво! :D
Крис, не се вкарвай във филми деее!!! Всичко е ОК  :D
Ани, благодаря за вирусчетата  :D
Прегръдки на всички! :wink:
Лека вечер!