0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


Бихме дали всичко за едно биещо сърчице,
 протягаме надалеч и двете си ръце.
 Искаме да сграбчим нашето дете,
 да гледаме как щастливо то расте!

http://www.youtube.com/watch?v=VCUlC3l7PcQ


ОЧАКВАЩИ ДА ВИДЯТ  :bfp1:  


Петяст - 08.06  :crossfingers:
Chocolateel - 08.06  :crossfingers:  
Чоки - 14.06  :crossfingers:
Foveri - 15.06  :crossfingers:
Moniks - 18.06 :crossfingers:
Power - 19.06 :crossfingers:
 


ЛОВУВАЩИ  :eggsperm:
Джинка :eggsperm:
ollivia :eggsperm:
Бжи  :eggsperm:
Маринка    :eggsperm:
Йоли :eggsperm:
Cdrandarova :eggsperm:
Галионди  :eggsperm:



ВИДЯЛИ +++ за месец Юни  :cloud9: :babyflips:      
Криска
Ив З
Дени 15
Галс
mbluedeep



 Такаааа,ето че дойде и моето време да пусна темичка  :D.Сега първо искам да я полея подобаващо както аз си знам  :wink:  :drunk: :drunk: :drunk: :bellydance:
 Айдеее (пийнете си подобаващо) то нали е вируално можете и от сутринта да започнете хахаххахаа.
 Нека моята темичка бъде изпълнена само с усмихнато новини и сълзи от радост,да няма тъга и разочарование  :goodluck: :goodluck: :goodluck:.

А сега ето малко вирусчета изпратени с любовв  :pink_dust_1: :green_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :green_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :green_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :green_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :green_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :green_dust_1: :babydust: попътен вятър момичета ,много ви обичкам иииииии гледайте да се представите добре ;).
« Последна редакция: Юни 06, 2010, 18:01:33 pm от radosttinka »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Юнска седмична тема препълнена с +++ тестче
« Отговор #1 -: Май 31, 2010, 07:01:58 am »
Eхааа, Добро утро!
Да ни е честита новата темичка, за което благодаря на Исето! :D
Дано да е мноооого късметлииска и пълна само с ++++++++ :D
Лека и спорна седмица на всички! :D

Заповядайте на закуска :D
Хоп, цоп под вирусите първааааааа!
*
Добро утроооо!   :sunshine:
Да ни е честита новата темичка на Исето! Да се напълни с много ++++
Мерси за богатата трапеза, Пете.
Много усмихнат ден ви пожелавам. :D

п.п. И аз съм за утре в списъчето на очакващите. Трябваше да ми дойде вчера. Така, че ....реших да си направя тестчето и аз на 1 юни.


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,миличките ми приятелки.Честита да ни е новата тема,за което благодаря на Исето,дано да ти е лека ръчичката и Юни да е нашия мес.,да ходим вече да си бъбрим в темата на бременните,че някои тук корени пуснахме.Айде Иска,ръси вируси,че аз изпращам оная гад и съм в джаза.Тоя мес.никакъв Пре Сийд,файда няма,напротив при мен всичко барабар с гела излиза навън.Всички се хвалят че благодарение на гелчето не им изтичало,при мен не е тъй.Както и да е,лека и успешна седмица ви желая.
П.П.Радостинче,пак ти изгубих следите,пак ме караш да се притеснявам ей.Няма те ни в скайпа ,ни тука.Всичко наред ли е?

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро момичета!
Да ни е честита новата много късметлийска темичка.Да се виждат само ++++++ тестове.
Мънки ти си ни почерпила както подобава,а аз също както подобава ще си взема от всичко.И биричка нищо че е сутрин,и вируси,защото знам че имаш в двойно количество,нищо че сега все още не ми трябват,но ще ги вкарам в употреба когато ще ми трябват.
Петя от теб взимам от всичко на тази трапеза.Станала съм ужасен чревоугодник.Яде ми се всичко и по много.
Приятен ден на всички.Усмихвайте се повече!
  <br />
*
Добро утро и от мен :)
Ехаа, каква вкусна трапеза..както съм на диета, направо си затворих очите да не гледам, че може да ми поддаде волята :)
Благодаря на Муни за темичката, дано я напълним само с тестчета с  по 2 чертички!
Марина, аз също си мисля, че каквото има да си изтича(семенната течност например) ще си изтече.. Особено ако слагам пре-сийд както е по указание.. много ми се вижда!
При мен също си изтича!  :ask:
Лека и спорна седмица на всички, за мен лова започва от утре, дано да е усешен!

 :pleasantry:

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Исе чудна темичка :):) айде дано е на късмет и всичко да се напълни с  :bfp:
Благодаря и за закуската :) Отивам на работа ситичка :) Лек ден милички и до следобед.Стискайте ми палчета за доки да ми дадат час за тези дни и най-вече да е всичко наред..засега сме супер но все пак.. удряйте ми по едно рамо :) целувам Ви
*
Добро утро!Честита ни темичка и благодаря на Иси,пиййвам си виртуално :drunk: и си взимам дозата с вирусиии...Пете ,трапезата е супер ,а пред мен удома само кафе :oops: :D...
]Дано имаме само хубави новини и таз седмица Иви ,Сари и всички които имат нуждааа yahoo_17:bfp: :bfp: :bfp: :goodluck:

момичета на мен спря да ми изтича ,като легна след това по корем иначе и при мен всичко "изтичаше"после :x
« Последна редакция: Май 31, 2010, 08:12:57 am от moniks_s »

Хиххихиххихихи радвам се че ви харесва,ама аз май не съм добреее,Мони абе преди  алко май видях дата 18.06 да казваш че тогава не чакаш лелята ,а сега я нямааа  osi_15 osi_15 osi_15
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Здрявейте сладуранки .
Благодаря за прекрасната темичка на Исето ,сигурна съм в това ,че ще е късметлийска . :drunk: :drunk:
Веднага ще се помакисна в тези сладки вирусчета  :a_cat_06: :a_cat_06: ,че точно в тези дни сме на лов :lol: :lol: :lol: :lol:.
Пети и на тебе благодарности за страхотната закуска..
На всички пожелавам успешна и усмихната седмица.
Дано цялата е изпълнена само с щастливи нивини .
Късмет на ловуващи и НЕочакващи .
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Май 31, 2010, 09:16:03 am от foveri »
*
Мънки, благодарско аз хубавата темичка - с тези две зайчета отпред няма как да не е късметлийска! Много любов и насторение ви пожелавам да има тази седмица и поводи за големи усмивки  :lol: :lol: :lol:   :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Исенце много хубава темичка си пуснала  :wink:

Успех момичета и дано темичката на маймунката се напълни с вашите положителни тестове!
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
хоу хоу хоу!
Добър ден и от мен  :D

Това ми е последен работен ден и щастието струи от мен  :lol: Не се знае обаче, дали след 3 дни четене на учебници и стоене само дома със свекървата...няма да ми се прииска да се върна в офисчето ми милото  :lol:

Прекрасна нова темичка! И тъй като аз бира мноооого обичам и пия, веднага се включвам  :drunk:
Много радости да ни донесе новата седмица !
 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:

Аз да се похваля - след дълги борби успях!  :lol: Дори не забравих апарата, а го взех с мен...
Та.. новият хамак ( същият от който паднах  :lol: )


И Маца :


Качила съм всичко в снимка.бг, а иначе който влиза в градинката и животните може там да ни види  :D барабар с Максимушка .
« Последна редакция: Май 31, 2010, 09:59:33 am от Raissa777 »
Добро утро момичета! Маймунке, благодаря за хубавата темичка, вярвам че ще е късметлийска. Благодаря на Петето за закусчицата. Аз едва ще устискам до 2.06. Стискайте ми палци.
Лек и усмихнат ден на всички.
*
Здравейте, момичета!
Маймунке, чудесна темичка, дано се напълни с +++ тестчета! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Мерси и за хапването на Петето!
Пожелавам ви успешен и усмихнат ден с много късмет! :kiss:
*
Мънки,
Благодарим за темичката. Ох, не мога да им се нагледам на тези бебоци, приказни са ...
Пете, страхотна закусчица, вземам от всичко, че от тези хормони - голям глаааааад, да ви кажа и биричка бих пийнала и то съвсем не виртуално :lol:

Момичета, да си пожелаем много положителна седмица - само +++++++++ тестчета и хубави новини. Мънки, и на теб  :crossfingers: за прегледа.

Раиса, много високо тоз хамак, даже  се чудя как се качваш  :wink:
*
Здравейте момичета,Исенце благодаря ти за страхотната тема, Пете на теб благодаря за трапезата
Пожелавам ви само страхотни новини да сервирате и да четете  :D Успех на ловуващите, на чакащите, да видят + тест , а на тези в процедура да е много успешна.
Аз снощи писах в предната тема, ама някъде се е изтрило, че нета вкъщи беше отврат.
Йоли радвам се за вас - за венчавката, много е хубаво това, пък и брака де  :D :wink:
Хайде оставям ви и много ви целувам
Добро утро! Исе, благодаря ти за страхотната темичка  :balk_104:! Аз докато успея да се включа и тя закуската сигурно е свършила  :balk_600:, но както винаги Петето се беше погрижила да е страхотна! Снежи, успех днес на прегледа  yahoo_17.
Много усмихната и успешна седмица на всички ловуващи и чакащи +!!!

*
Добрп утро и от мен !
Исе страхотно си се справила мила много хубава темичка и с много настроение !
Нека да се напълни с много +++++
Спорна седмица на всички
[/url]
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Той само изглежда висок...нещо от снимката е.
Аз като се изплющя на него, под натиска на моите кг се смъква почти до земята  :lol: :lol: :lol: