0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

МАЛЕ МЪНКИИИИ.....ЧЕСТИТО МНОГО СЕ РАДВАМ ....
ТОВА СЕ КАЗВА НОВИНА.........ПУ..ПУУ...ПУУ
ДАНО ПРЕХВАНЕМ ОТ ТЕБ ВСИЧКИ

ЗАНАЕХ СИ АЗ

ЛЕКА И МНОГО СЛАДИЧКА БРЕМЕННОСТ С НАЙ СЛАДКИТЕ БЕБЕШОРЧЕТА

Вярвам!!!!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Исееее знаеш как се чувствам и пак сърцето ми прескача и тупка също като твоето. Мисля, че е вече няма да се празнува така защото мисля за здравето на сватята си (и на снаха си) а минаваме на сокчета!
ЕЕЕЕЕ как се радвам, че на мен се падна честта за пускам темичкаааа :D :D :D
п.с.Стинкааа, мести ми Маймунчено в третия списък!
« Последна редакция: Май 24, 2010, 18:47:51 pm от anizi »
Ох ама сте сладурииии,само да видя аз сърчице или сърчица и започвам така да ви пудря с вирусиииииии  :D
 Аниии,малиии точно като тъща от сега ме почна,ама щом си казала слушам и изпълнявамм  :lol: :lol: :lol:

Райсчеее хванах ти цаката ,как да се появяваш по честооо  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Eаааа, каква чудесна новинаа - Ха да ти е Честито, Исенце! - Пупупуупп
И дано на финала да са двенки, като тези на снимчецата, дето сватята ти е приложила в началото на темичката! :D :D :D
Много сте изписали днес, но основното го схванах -  :D
Аз да ви кажа сега какво стана - Док. реши да изчакаме още 1мес. да пуснем контрол на СДИ теста и ако е по-добър от предния, то започваме на първи или втори ден от МЦ, т.е. около 02-03.07.2010г. :D
Дано, сега сме отново в лова, а и др. мес. ще е така  :D :D :D
Ще си чакаме, кво да се прави, а моят ще си пие билките  :wink:
Айде сега да ви изчета по-сериозно, че нещо май и за Маринка ми се мерна, ама..... :oops:
Петенце,дано всичко да ви върви по вода,още един месец нищо не е като се знае после какъв хууубав резолтат ще имате миличка  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Браво Маймунке, много се радвам. Ти си боец и си заслужаваш радостта. Желая ти леко бременеене.  :bhcontract:  yahoo_17
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Еееееееее Иска,изплю камъчето най-сетне.Айде най-официално ЧЕСТИТО,крещя го с пълно гърло да знаеш.Ама аз казах ли ви че Ани е нашето кадемче а?Аз честно казано си мислех,че тая хиена Искра ще ни изненада тая сутрин с тема,като видях че не я е пуснала чак се учедих,че трае и си мълчи,като я знам каква е припряна,ама ей на не издържа до утре де  :wink:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Маймунке едно голямо честито и от мен!Ще бъде всичко наред и ще имаш най-хубавите бебоци след нова година.Сега ги пази на топло и сигурно.Хайде наздраве  :drunk: за теб сокче за нас каквото и да е.
  <br />
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Маймунчееее  :lol: пу пу пу! Да не те урочаса никойййй!
Айде стискам много палци след 9 месеца да ни се похвалиш как ви гушнала мечтата си!
Прегръщам те  :D
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
МАМУНООООООО ЧЕСТИТОООООО Леле Боже Господи Благодаря тииии.Видя ли, знаех си!!! Пу, Пу, Пу мамунчице сладка. Пожелавам ти много лека бременност сладичката ми. Благодари на твоя Д-р Александров, и на Радина и на госпожата М, и от мое име защото така силно се вълнувам за теб Охххх нямам думички отивам да пия една бира за ваше здраве  :bighug: :bighug: :bighug: Целувам тееее Шалалал ла ла лалааааааааа
Нашата мумуна е бременннааааааааааааа
тири ри ри рам пам пам...изчезвам за сегаааа


*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Monkey това са супер новини.. :) леки и безпроблемни месеци сладуранке..Браво още веднъж.хайде сега всички след мамуната :):)
Маймункеее, честито и от мен. Прегръщам те силно. Желая ти най-красивата и лека бременност. Наслаждавай и се пълноценно. Хайде дано да повлечеш крак и на нас.
*
Здравейте момичета,много се радвам ,че седмицата започна толкова щастливо,браво Маймунке,честито и лека бременност ти желая.


*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Добро утро на всичкиииии,ей друго си е да имаш нет вкъщи юпииии.Само дето някой трябва да ми шушне как се сервират кафетата и закуските, че съм малко смотанка хихихихихи

Ей бременното Мунче, снощи обеща нещо - чакам да ме напудриш нищо, че ми е малко рано.Давай от сега за да стане номера  :bighug:

Днес е хубав ден и ще бъде мноого слънчев.
Да знаете, че е заради Мунката пу пу пу :wink:
« Последна редакция: Май 25, 2010, 06:47:49 am от ioly »


*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Добро слънчево утро! Днес кафето и закуската са от мен, моля заповядайте!  :D



Нека все така продължават хубавите новини в нашата темичка и не спирайте да се усмихвате  :D.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Чоки,мерси за кафенцето ,веднага си пийвам,че без кафе не мога.А денят наистина обещава да е чудесен,пък крайно време е вече да се стопля,да идва лятото,кеф.Айде лек и спорен ден от мен.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро, слънчица!
Чоки, мерси за кафето и закуската няма да откажа  :hungry:
Маринка и аз чакам с нетърпение вече лятото  :sunshine:
Лек и слънчев ден ви пожелавам и нека продължат хубавите новини!


Добро утро сладуранки :)
 Ама от сутринта ме разплакахте начи,благодаря ви за това че се радвате за мен,благодаря ви че бяхте смен и в радост и в неволя и че продължавате,благодаря ви че сте такива приказни приятелки Благодаряяя вииииии  :flower: :flower: :flower:
 Чоки мерси за трапезката ммм мн е хубава  :)
Мариии,ама нали знаеш че немога да трая бееее хаахахаха,а за темата си го помислих да си призная ,ама ме достраша (още си вярвах че ще издържа до утре  :wink: ),иначе щеше да е мннооогооо готино,но пък аз доказах на Ани че ни е кадемчееееее  :lol: :lol: :lol:
 За вирусчета има време ,все още ме е страх да си призная,много ще ръся обещавам нека само док да ми покаже едно или две тупкащи сърчица и ви мятамм  :wink:.

Момичетаа,сънувах че още някой се похвали с ++++ тест в наща тема ,в съня ми не видях образ,само видях как чета пост написах с син текст и прочето следното:Ето че дойде и моя ред да се похваля след маймунката че имам две чертичкиии.Сега който е веднага да си казваааа моляяяя  :D :D :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Ехаааааа ама ,че хубав сън Исе дано се сбъдне :crossfingers:Добро утро и от мен-Чоки как се издържа на такава закуска ,а? :DНаправо се размечтах :lol:Лек ден и нека само хубави новини имаме ....Аз си знам ,че Ани ни е на кадем :lol:Нещо ми се губи Йоани????Да не говорим за Соня,къде си бе Сонче...?
« Последна редакция: Май 25, 2010, 08:34:43 am от moniks_s »

*
Добро утро и от мен!
Чоки, Благодаря за трапезата, и аз като Маринка, без кафенце не мога, така че първо от него си вземам :wink:
Маймунче, ама много готин сън си засънувала, ха дано и да е реалност! :D
Лек и спорен ден!