0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добро утро милички ,ето че и аз се излюпих .
Чоки мерси мила за трапезата .
Маймунке ,още веднъж честито ,да си призная ,че и аз вчера си поплаках от радост. Ето само такива новини да се носят из темичките ни .А дано и сънят се сбъдне ,какво по -хубаво .
Лек ден на всички и много късмет
*
Добро утро. Лек и успешен ден!
Чоки, благодаря за кафенцето,  :D Успех днес!
Мънки, много хубав тоя сън, беееееееееее.
Да си признава веднага кой е!
 :sunshine: :sunshine: :sunshine:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро!Благодарско за кафето.Много ми е нужно.
Мънки понякога сънищата се збъдват.Дано да е така за всички щом няма точно определено име за коя се отнася!
До края на седмицата поне още няколко ++++++ теста да има.
Лек и приятен ден от мен!
  <br />
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро и от мен!
Честита ни темичка и както започна, така да продължи до края, само с +++++,без вещици.  :D
Мерси за кафенцето.
Мънки, то се видя, че от мен пророк не става, дано твоя сън да се сбъдне.  :D
Хубава и спорна седмица.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро и от мен. ЕЕЕ Чоки страхотна трапеза, 8O сега трябва да ходя да бъркам палачинки  :oops: няма да изкарам явно на ягоди с мляко....
Мункаааа  :bighug: Аз имам един образ в главата си визуализирала съм го даже и много ми се иска наистина този човек да е същия от съня ти и този сън наистина да се сбъдне, а ако и човека се похвали в моята тема  :ywoohoo:
Пък като се замисля искам и всички да са тези образи в съня на Маймунката и да се похвалят....ако може по-скоро  :bighug:
Хайде за целта да ръсна малко вирусчета  :green_dust_1:
Хубав, слънчев и усмихнат ден момичета!!!
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Добрю утрю и от мен !
 Прекрасен ден се задава  :D много да се усмихвате, ей  :lol:

Закуската изглежда много вкусничка , аз нищо че хапнах, пак ще поседна  :lol: :eat:

Стискам палци и чакам да видя кой ще се похвали с  :bfp::D  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:

( а пък аз ще работя още 3 дни...и после дома да чета за изпити...ще се пека на двора  :balk_177: хихихихи ! )
*
Ми да взема да се цопна малко под вирусите, а?  :surfinga: Dum spiro spero!
Е, оставям и за другите.
Благодаря, Ани и Рая.
Много късмет, момичета.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Привет, момичета!

Страхотно настроение в темичката  :lol:

Пете, колко му е, един месец - нищо работа, пък знаеш ли, може точно този месец да е твоят, като гледам вече колко момичета докато чакат за процедура и ... хоп  :bfp: дано, дано  :crossfingers:

А пък за сънищата, то и милото Гардже, дето вече стана Слънце, преди време сънува едни неща, дето полека-лека почнаха да се нареждат, така че Мънки, да видим кой ще се похвали  :wink:

Много слънчев ден на всички!
Честито Маймунке и от мен, :bighug: много,ама страшно много се радвам за теб и ти желая спокойна и безпроблемна бременност. Знаех си, че не може човек да страда толкова много и в крайна сметка да не бъде възнаграден.Аз чак днес вдигам глава от гадната хрема - умори ме 3-4 дена и затова чак днес видях хубавата вест.Успешна нова седмица и дай боже всички се похвалят с хубави новини съвсем скоро!
Мунче-е-е-е-е  :cheerleader:, ЧЕСТИТО-О-О, много се радвам, направо-о-о-о ще се побъркам.... Пу-пу-пу да не ти е уроки  :balk_104:. Много спокойно и щастливо бременеене ти желая. Много се радвам ей-й-й, че новина-а-а-а  :music22:.

*
Петенце,дано всичко да ви върви по вода,още един месец нищо не е като се знае после какъв хууубав резолтат ще имате миличка  :wink:
Пете, колко му е, един месец - нищо работа, пък знаеш ли, може точно този месец да е твоят, като гледам вече колко момичета докато чакат за процедура и ... хоп  :bfp: дано, дано  :crossfingers:
Ха, Дано  :D :D :D
Благодаря ви милички!
Хооооооп и аз под вирусите!  :D
*
Честито Мунке :). Радвам се, тоолкова положителна седмица, палци стискам за всички вас :).






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
Исе, честито миличка :D

Пожелавам ти много прекрасни мигове, да се насладиш с цялото си сърце на всички трепетни моменти, които те очакват, много радост и усмивки да те съпътстват през цялата бременност, която, също ти пожелавам да е много лека и безпроблемнна.

А финала се разбрахме, че ще е двоен :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Добро утро слънчица! :D
Исинка - Честито миличка, лека и безпроблемна бременност до края! :sleepingbabygirl: :sleepingbabyboy: :drunk:
Не съм ви забравила, чета ви винаги и всяка ваша радост и мъка е и моя! :bighug: :bighug: :bighug: Обичкам ви!
Лек и усмихнат ден момичета.
<br />[/url][img]http://ticker
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Опа и тук вируси се ръсят,да взема да се възползвам аз,че знам ли оня горе може да оцени труда ни тоя мес. :wink:.Пък и Искра може в съня си да не е разпознала добре цвета на буквите от поста,може да не е бил син ами оранжев,знам ли :lol:.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Последна майска темичка пълна само с усми
« Отговор #75 -: Май 25, 2010, 14:04:42 pm »
Колко е хубаво, когато има добри новиниии.
Честито Monkey  :youwoman: Толкова се радвам за теб!
Пожелавам ти най-леката и безпроблемна бременност с най-щастливия финал   :bori_007: :bori_002:
На всички останали пожелавам да последваме примера ти! Нека темата прелее от положителни тестчета и скоро никой да не остане в нея!
И дано този сън се сбъдне! Ще гледам за синия текст  с нетърпение (пък може и да е оранжев :)))) :balk_104:
*
Лелееееее Исеее нямам думи направо, знаех си аз, че ни готвиш тая изненада. Пиша набързо, само не се стърпях като прочетох, че си ги видяла тия 2 черти. Много те обичкам и много се вълнувам заедно с теб
Успех на всички и мноооооооого целувки :D :D :D :D :D :D :D
*
Ми да взема да се цопна в новата темичка и естествено под вирусите  :jump12:

Много, много се радвам за Маймунката!!!Честито,честито,пожелавам ти една много лека,безпроблемна и щастлива бременност! :dance2:
И дано всички нас да ни споходи това най-голямо щастие!!!



*
Честито Мънки! Стискам палци всичко да е наред, браво!

Спорна седмица, момичета! И повече ++ нека да има.


*
Исе - честита ти радост! Страшно много се радвам за тебе -  и чакаме два бебока да знаеш - обещела си  :lol: :lol: :lol: Пожелавам ти много хубави моменти в следващите оставащи има-няма осем месеца