0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
 :lol: :lol: Йоли страшно ми хареса плана за седмицата ...
Моя е малко по-различен  :  първо малко  :bellydance: после  :cul2: и на финала  osi_19   :lol:

Криска 1ви Юни е прекрасен ден! Ще стискаме мнооого палци  :D и ще се случват много хубави неща  :D

Честит празник момичета!
И честита ни нова темичка .....дано има само хубави новини в нея

На чакащите само.... :bfp: .....
на ловуващите многооо....многооо  :crossfingers: :crossfingers:



Усмихнат ден на всички бъдещи мамита

Вярвам!!!!
Честита ни нова темичка - Ани благодаря ти! :hug2:
Честит празник на всички!!! Пете, късмет днес и когато се върнеш ни засипеш с хубави новини  :balk_46:. Маринка, стискам ти палци, шпионирах в графиката ти  yahoo_17. Мунче - с теб сме и аз лично чакам другата седмица ти да пуснеш новата темичка  :balk_50: yahoo_17 :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17. Желая на всички много усмихната и слънчева  :sunshine:седмица само с хубави новини.

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добър ден и от мен!Да се запиша и аз в новата успешна седмица.
Честит празник на всички преподаватели и учащи се- :balk_172:
Благодаря за кафенцето,вирусите и настроението в темата.
Много късмет и  :crossfingers: на всички нуждаещи се тази седмица,а те като гледам са доста.
Лек и ползотворен ден на всички!
  <br />
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
браво Шоколадче, благодарение на теб и аз я погледнах чак сега  :oops:

Маринка  :youwoman: :crossfingers: :bighug:


*
Честит 24 май. Желая много позитивна и слънчева темичка на всички щъркелчета. Стискам палци за положителни тестчета.
Отговарям и на въпроса на Снежи от предната тема-  Бебо 79, твоята бременност как се случи - след процедура или съвсем неасистирано, знам, че се подготвяхте за инвитро?
Получи се случайно- подадохме документи по Фонда на 11.03 и април забременях. Пожелавам го на всички. Дори ако може да не чакате толкова колкото нас.
Успех на всички
ииииииии вирусчета разбира се :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Честит светъл празник! :-)

Днес моят мъж има рожден ден, става на 33 годинки. Не можах да го зарадвам, но за имения ден след месец смятам да го направя :-)

Почерпете се за здраве:



*
Здравейте миличкииииии!!!!
Честит светъл български празник на буквите  :balk_172: :balk_173:
Аничка благодаря т за страхотната тема, която със сигурност ще бъде изпълнена с  :bfp:  :bfp:
Маринка страхотно се движиш, дано не се наложи да ползвате номерчето за фонда  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Иске писке направо ще ми хвръкне сърцето, нямам търпение да видя как ще се похвалиш , че си видяла  :bfp: и този път ще е за  9 месеца  :crossfingers: :cloud9: :cheerleader:
cdrandarova да ти е жив и здрав рожденика и другия месец да му поднесеш закъснелия подарък
Петенце  :goodluck: :goodluck: :goodluck: успех миличка при док. и да има само хубави новинки
Шоколадче, Йоли, Мони,Оли,и всички други, които изпуснах  :oops: :oops: :oops: успех в лова и накрая да се похвалите и вие с  :bfp:
Криска миличка бях се затъжила за теб стискам палци тези мъничета да им хареса в коремчето на мама  ии да си останат там 9 месеца  :goodluck: :crossfingers: :bighug:

Раиска успешна сесия миличка и да не направиш госпожицата много учена от малка  :D
Лек ден милички много ви стискам палци и успех във всяко начинание  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Ееееееееееееее, Мънки, Честито!  :cheerleader:
Хайде, пускай вирусчета. И в сряда - мнооооооооооого голяма стойност!!!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Мonkey - честитооооооооо. Предполагам как се чувстваш - трепериш ли?
 :bighug: :bighug: :cheerleader:
Мonkey - честитооооооооо. Предполагам как се чувстваш - трепериш ли?
 :bighug: :bighug: :cheerleader:
Като листттттт иххихиихихихихи,хем от страх дали всичко ще е наред,хем от вълнение.Аз да си призная две черти видях още на 8 ми ден,но бяха доста по бледи и непосмях да се хваля ,но днескаааа не издържах просто :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Божееееееее това е новината :D :cheerleader: :bighug: :dance2:  честито Исииии :D :D :D :D не мога да спра да го гледам тоя тест :D :D  супер,нямам думи :dance2:

*
Мале ,Маймунке ,пу-пу-пу.
Това е то Страхотна новина .
Сега ти пожелавам спокойна и лека бременност .
СУПЕР ,много се радвам . :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Ееее, Мънки, браво, браво, пу пу пу  :balk_46:
Супер новина, охаааа как само започва седмицатааааа


Ох ,Мънки ,и моето сърчице заподскача от кеф пу-пу ! Страхотно-почивай си миличка, и ти желая от сърце най-прекрасните 9 месеца пу-пу!!!
Благодаря ви милички :) Да се връща на всяка от вас :)
Аниииии стартирах ти темичката подобаващооо  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Браво на нашето момичееее Исеееее пиле шаренооо с тоя хубав тест и двете ще са мила
Ха сега да те наплюя да не ти е уроки
Пу Пу Пу
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Аниии темата започна отличноооо
Айде искаме ощеее  :bfp:
[/url]
*
Мънки, браво мила, заслужи си напълно това вълнение.
Лека и красива бременност и най-сладките маймунчета на финала.
Късмет, пу-пу-пу  yahoo_17

Бебо, знаех си, че чудесата се случват  :D

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
 :lol: :lol: :balk_146: :balk_146:
Ох, каквато съм ревлива...Браво Маймунке ! :bighug: :bighug: :bighug:
Голяма радост  :D топли сега бебчо/вците  :D

 :lol: пу пу!
« Последна редакция: Май 24, 2010, 18:41:29 pm от Raissa777 »