0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ееее, ама аз не съм от Софетооооо  :oops:
Дано да се съберете! :D
А аз утре ще пиина кафенце със Снижи, а може и с Анито:D :D :D
*
Добро утро и от мен! Ох,то май стана добър ден вече  :lol:
На Маринка и Мони благодарско за кафенцето и закуската.  :)
Сари, страхотна новина. Браво, много се радвам. Стана супер седмица с такива приятни новини.
Слънчев и усмихнат ден от мен  :sunshine: :balk_104:


*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Добър ден от мен  :D

Усмихнат ден желя на всички а на ловуващите - веселбички  :lol:
 :pink_dust_1: :pink_dust_1:

изкарах акъла на мъжо  :lol: поисках си хамак, да си чета на двора за изпитите...е, купи ми, сложи го и аз при първия си опит да се покатеря така се превъртях, че се озовах на 4 крака на земята :lol: Но! Вече се научих да се качвам.
(само се извъртях, не съм се ударила или нещо подобно, но мъжо си изкара акъла и каза че ще се качвам само в негово присъствие и с помощ...)

Много ми харесва колко е весело и жизнерадостно тук...аз поснимах от двора какво се случва с цветлетата  :D само по някое време трябва да ги кача, да ви зарадвам мъничко.
Продължавам да си чета досадните закони, а после като се върна - да има радости още! :D
*
опааааа пак под розовите на сладката Рая  :shower:
па -внимателно бе душо...направо ти завиждам брагородно на мен ми липсва двора у дома :(сега в тая панелка :lol:

Хохохохохххох Райсичка,я си признай ти сега ,това е някакъв номер май и си искала да се похвалиш на мъжа че го можеш,ахаххахаххах найстина внимавай ,но да си призная си те представих и се разсмях доста ,голям си бонбон хахахахахаха и утре да не увиснеш оплетена на него  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Здравейте момичета !
Виждам страхотни новини - Сара честито и от мен!
Райс и аз бих се притеснила като твойто мъжле ама сега ми е забавно !
И все пак внимавай с тези хамаци и въжета  :D
Лек ден на всички !
[/url]
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
 :D Ние днес сме труженици! Чистим плочките с пароструйка - бая работа си е.
И понеже всички щъкат навън - специално за Маймуната , като виден любител на котки, снимах Маца .  :D
:D Ние днес сме труженици! Чистим плочките с пароструйка - бая работа си е.
И понеже всички щъкат навън - специално за Маймуната , като виден любител на котки, снимах Маца .  :D

  :bighug: :bighug: :bighug: само кажи като качиш снимчици та да ходя да зяпам с кеф  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Райса :P, случват се такива неща. Преди няколко дни се подхлъзнах пред банята и заех особена стойка :wink:.






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Смарайди ти ще дойдеш камикадзе като мен  :lol:

Маймунке, аз дома съм с нет на м-тел, мобилна пишка такава, и нещо хич не иска да ми качи снимките...пак ще пробвам, ама  :( пфу! толкова се старах днес...
А Маца ще ти хареса, само аз не харесвам котки  :lol: но си имам причина - алергична съм.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,мацките.Марина-кукуто пак се пръкна в 6 ч.
Ние днес пак се каним да идем да "наскубем" както казват рибарите,малко попчета на морето,ако разбира се не завали де,че май нещо се мръщи времето.Пък и новия МОЛ трябва да се разгледа,как инъче.От мен приятен неделен ден.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро!
Маринка, мерси за кафето и закусчицата. И за моренцето...
Е, хайде, успешно скубане на попчета.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Добро утро, Маринка царица си. Я, колко хубава закуска, лакомства и кафенце си ни поднесла. И този хубав изгрев - като го видиш само и ти отваря душата.
"Нека да е лятоооооооо, само да е лятооооооооо"   :music22:

Пожелавам на всички една прекрасна неделя изпълнена с много емоции, радост и усмивки. Забавлявайте се!
*
Добро утро и от мен!
Маринкааа, пак си кукнала рано рано, сигурно нямаш търпение за попчетата, ааа :wink: Успех!
Благодаря за прекрасният изглед, кафенцето и закуската. :D
Чоки, мила, кога ще е тестчето, аа не казваш нищо, но ние ти стискаме палци , да знаеш! :wink:
Момичета, сега ще си изпия кафенцето с вас от Зарата,а довечера ще ви пиша от севера, ще съм при мама - :D :D :D
Пожелавам ви приятен ден, милички!
Добро утро момичета .:)
Е ето и аз станах най накрая  :wink:,Мари много мерсаж да тези лакомства  :lol: :lol: :lol:
 Хммммм попчета ааааа,значи довечера сме у вас на попчетаа  :lol: :lol: :lol:
Райс нищо мила не се притеснявай ;)
Петеее как ти завидях благородно на това,че ще си си при мама и на мен ми е домъчняло за моята мамаааа  :( :D :D :D,ноооооо за моя РД тя ще дойдее  :lol: :lol: :lol:

Лек ден мадмоазелки :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро и от мен!И аз съм много благодарна за всичко което е сервирала Маринка.
Пия си кафето и бегом на работа и днес.
На всички останали пожелавам разтоварващ ден!
  <br />
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
леле... Маринка :) супер е подредена масата. Мерси много.приятен и слънчев ден от мен милички. :)
*
Re: Последна майска темичка пълна само с усми
« Отговор #197 -: Май 30, 2010, 09:52:08 am »
Здревейте и от мен. Мерси за кафенцети и закуската на ранобудната Маринка  :coke: :coffee:
Аз днес ще се отдам на домакинска работа, ноооо ня ма как :ironing: Все някой трябва да я свърши :wink:.
Лек и успешен ден на всички!
Чакам с нетърпение новата темичка, защото за мен ще е важна :balk_112:
*
Маймунче, то при мама винаги е хубаво  :D
Айде, лек ви ден, милички. Довечера ще ви нагледам.
ПП: Снежи ще ти звънна! :D
Олеееее колко ще е хубава моята темичкааааа,хайдеее мадмоазелкиии стягайте се с +++ тестчетааааа за следващата темичкааааа,още довечера след 12 ще я пусна чееее ,да не ме освиркате иначе иххиихихиххиихихих  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...