0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Сара, поздравления и от мен, желая лека и спокойна бременност и хубаво и здраво бебче накрая!
*
Добър вечер от мен. То така май напоследък успявам да се включа.
Сара, честити две черти!
Спокойна нощ от мен. А утре е ден за доспиване,  :balk_126:
Криска, ще ти скъсам ушите! И други момичета са писали, че не са били в най-добрата си кондиция, а после -  preggo
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Бях сигурна, че днес някой ще се похвали!

Сара, страхотна новина! :-) Желая ти прекрасна бременност и още по-прекрасно детенце/дечица (защото никога не се знае :-))


*
Сари, Саричка   :bighug:
*
Уауууууууууууу,каква страхотна седмица .
Честито на Сара.Лека и безпроблемна бременност и от мен .
Ето ,че и сънят на Маймунка не се забави  :D
Дано цялата седмица ,а и дори и месеца се задържи със все такива прекрасни новини.
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Ураааааа !!!   :lol:
хихихи супер вървят нещата! Много ми харесва, ама много много.
Анизка нахалствай и аз се присърдинявам и нахалствам  :D

Тихичко честито и от мен Сари  :bighug: . Аз бих казала - ако успееш да устискаш иди след 2 седмици на док. Леки 9 месеца и много усмивки.
 
*
лелееееееее знаех си Сари :cloud9: :bighug: :balk_46:браво ама много се радвам честито и безпроблемни 9 месецааааа :D :dance2: :dance2: :dance2:

*
Сари, аз тъкмо ти честитях в твоята темичка, но пак да ти честитя, че аз те държах под око този месец :) И много се радвам на втората ти чертичка.. Дано целия месец Юни сега, да е такъв щастлив за всички ни! Прегръдки!  :bighug:

*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Сари честити две чертички Лелеееееее , супер, супер, супер .Знаех сииии. Ето мацки, аз ви казах-ще се изпразни тази темичка.

Мунката повлече краче.Това е един щастлив завършек на седмицата и месеца.

Пожелавам ти много прекрасни 9 месеца и ... трябва сега да се отпуснеш и да се зарадваш на щастието си напълно. Цунки от мен.

Аз отивам да се потрудя и днес, че после чакам и свекъра  и свекървата на гости.

Хубав и усмихнат ден муцункии.и хайде има още до края на седмицата.Искам още +++++


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,мацките,слагам ви кафенцето в този прекрасен ден и отивам да се трудя
За мен май месец не беше късметлийски,но юни ще е ,сигурна е работата.Хайде приятен ден.Иска,в понеделник си ти на ринга с темата,обещала си ми.Че то аз като изпратя гадината веднага се мятам на лов :wink:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро и от мен!И аз се присъединявам към групата на трудещите се.Вече месец съм на пълни обороти-без почивен ден и се скапвам бавно,но сигурно.Но още седмица и излизам отпуска.
Сега хиляди благодарности за кафето,че не се отварят очите.Лягам уморена-ставам още по-уморена. osi_14 ужас
Приятен ден мили дами.Лек и спорен!
  <br />
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Добро утро и от нас :D

Огромно Честито на Исето и Сара,милички моля се този път всичко да завърши по план и най-вече по мед и масло :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Добро утро момичета и от мен.Успехите на момичетата наистина вдъхват надежда на всички нас ,да продължаваме и да се радваме :DДейства ни като душ с оптимизъм и щастие.Дано чудесните новини за нас продължават  :crossfingers: :bfp:
Мари, мерси за кафето,а Исито я чакам за другата седмица :bighug:
ето и закуска от мен
« Последна редакция: Май 29, 2010, 08:21:28 am от moniks_s »

*
Добро утро и от мен .
Маринка мерси за кафето .Съжалявам за вещицата ,но другия месец ще е твой пожелавам ти го от сърце.
Исе , за другата темичка те чакаме с нетърпение на 100% ще е късметлийска :D
Лек ден на всички
 :bighug: :bighug:
Честито Сара, желая ти лека и безпроблемна бременност и прекрасно здраво бебче на финала. Прегръщам те.
Така, както е тръгнало се надявам всички скоро да се похвалим с положителен резултат.
Е хайде и от мен Добро утроооо  :D :D :D

 Ама мн хубаво настроени струи от темичката ниии,ех че хубавоооо дано не спира  :lol:
Мари и Мони мерси за кафети и закускато  :lol:
А за темичка аз съм обещала вече и ще я имате няма страшно  :wink: :wink: :wink: ,само дано найстина е мн късметлийска  :D :D :D
 Аз вече съм пред нервен срив ,толкова ми е притеснено дали всичко е наред ,че...... ще врътна до 04 ама няма как  8O :lol: :lol: :lol:
 Сега ви оставям милички да се насладите на сутринта и на почивните дниии  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро и от мен, милички!
Маринка, Мони, благодаря ви за кафенцето и закусчицата! :D
Маймун, подготвяй се още от сега за темичката, че да не пропуснеш някоя  :wink:
Маринка, мес. юни ще да е за нас, да знаеш! :wink:
Лек и весел уикенд! :D
« Последна редакция: Май 29, 2010, 09:18:16 am от petqst »
Радостинчееее,мини миличка да метнеш и Сарето в третото ни списъче,че мн се кефя като растееее ли растеееееее  :lol: :lol: :lol:
 Подготвям се аз Пете и още как  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Хахах, ей това е работливата Маймунка! :D :D :D
Точно така Исе, Бравооооо! :D Мислиш за всички! :D
ПП: Ама много съм отвеяна значи - Исенце, честита ти лентичка и аватарче, много са готинички! Късметлииски са!
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Ееее Маринка и Мони срашни сте мерси за кафето и дакуската - напупондрих се вече.

Мунче, аз си знам, че освен, че следващата тема е от теб и по-следващата ще е.При теб всичко по 2  :wink:

Мацки, какво ще кажете за ...   http://www.zachatie.org/forum/index.php?PHPSESSID=8156230d1d9ef973a6d71bfc8290509f&topic=42588.0
« Последна редакция: Май 29, 2010, 09:33:51 am от ioly »