0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Кой ден ти е днеска мила ?
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Добро утро момичета, Ртф, благодаря за закусчицата, нахвърлих и се с голяма охота.
Вчера не успях да вляза във форума, но гладам много хубави, новини. Дано да продължава все така.
Поздрави.

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Анизка ами ти где ходиш, а?
Йолииии  :bighug: Амииии по улиците, из парковете, по магазините... :oops: два дни "децата нямат спирачки" - не мога да се прибера, а като се докопам до в къщи и почивам, че в тази жега ми излизат ангелите  8O Радвам се, че се сещате за мен  :bighug:
Забравих да благодаря на Петето за богатата трапеза  :bighug: ще ти пиша на лични едни работи  :wink: само да съм в града.....  :? че аз още не мога да се спра на едно място. От години събота и неделя с милото обикаляме България - някои много добре го знаят това, а аз още не искам да спра, надявам се и дребосъков да може да пътува, че иначе  :( :?
Включвам се в групата "Стиснати палци за Сара"  :goodluck:, както и за kriska, за Маринката, абе защо ви изброявам поименно  8O за всиииииииииички, защото много ви обичам и се надявам тук да настане такава пустош, че само като в дивия запад един вятър да върти едни бодили  :lol: :lol: :lol:
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Исе днеска ми е само 6ти ден  :?
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Много стиснати палчета и от мен на очакващите, стимулираните и ловуващите :-)

Аз и днес стискам вещицата при мен, от утре чакам темата да се напълни с +++++ резултати. Усещам, че тази седмица ще завърши подобаващо :–) :–)

Да сте живи и здрави!


*
Здравейте милички, много стиснати палци за всички, Пете благодарско за закуската  :eating: ,  че съм :hungry:
Йоли, ами малкото е добре - вчера не ми е кашляла, ама все пак се притеснявам
Успех милички и има още 3 дни /вкл. и днес/ някоя да се похвали с + тест , хайде Маринка / дано не е вещицата,ами друго/, Сари / и ако пропускам някой да ме извинява  :oops::crossfingers: :crossfingers:
*
Пете, мерси за закусчицата. Чудесно кафенце!
Криска, не се отчайвай!  :hug2: Стискаме силно палци за теб.
Сараyahoo_17 :crossfingers: :crossfingers:
На всички ловуващи, приятен и успешен лов! :bed:
много късмет и положително настроение ви желая! :balk_104:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Ауууу Мункич, страхотна лентичка!!! Да ти е честита и да ти донесе само хубави емоции  :bighug:
Ауууу мн мерси Аниии ,и аз си я харесвам мноооогооо,този път реших да съм по смела от преди пък да видим ,а сега съм с бременна мадама ,ама само защото незнам още колко ще са бебчетатаааааа  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Ех, тук каква веселбичка е ! Браво  :D

Аз съм в постоянното търчане...от университета в офиса, после по срещи..после дома..там се започва  :hungry: :book: :fridge: :eat: :dating: :dishes: ... та докато седна и е време да си лягам  :lol:

Аз продължавам да си чакам хубавите новини, изглежда ще започнем от Сара  :D

Криска osi_6 osi_6 osi_6 срамота! Може ли такива мисли да ти се въртят в главата, глупости са това. Повръщане, кашляне...бебчетата се хващат здраво!
И на аеробика да подскачаш 2 часа - нищо няма да се промени. Аз толкова спорт колкото имах първите 2-3 г.седмици не съм имала накуп никога...но нищо не е "изпаднало". А как се пребих със ските...3 кълбета направихме с един англичанин  :lol: - свалка от раз.
Моля ми ти се - само положителни мисли  :bighug:

Маймунке  :D страхотна е!

Успех на всички !  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
*
Здравейте и от мен!
Не съм писала няколко дни, че много неприятности ми се струпаха на главата. Но от време навреме надниквах да видя как сте.
Радвам се, че сте в добро настроение - само така  :D
Успех, успех, успех желая на всички  :sunshine:
И няма как да пропусна на Раиска розовите вирусчета  :shower:


*
Такааааа ето ме и мен!Първо да се окъпя в розовите на Рая ,че много искам една "мома"да си спретнем :oops: :D :bubblebath:Снежи,стискам палци душко :crossfingers:
]Криси,не се притеснявай с кашлица или без то там ще си стои бебо,на топло :wink:
Сарич не мога да те пропусна,чакам новини :crossfingers: :bfp:Иси,лентата е супер,/лелееее като истински даскал взех думата :lol:/На всички стискам палци ,че ако заизброявам ще пропусна някой, а не искам...
« Последна редакция: Май 28, 2010, 16:10:36 pm от moniks_s »

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Ами айде да се похваля след като сте чакали досега няма да ви измъчвам до утре :) Имаме си вденки сладки чертички-леко по бледа едната но е раничко затова.. :) Иначе ми е много хубава :):) милички благодря Ви много за стиснтите палчета и сега имам нужда от тях повече от всякога.нали се сещате че докато отида на доки... тука са много бавни..Ще гледам да си взема час за възможно най-рано.КАжете ми кога да отида на доки? притесних се сега и се вълнувам и не мога да мисля  :oops:
И тука честито мила,лека бременност до самия край :)
Ами тъй като сме единтични с тебе в графиката с датите ,аз лично съм на док.на 04.06.2010г.,някъде там или да кажем на 08-10 също вече трябва да може да се види :)
Успех мила ,много успех ти желая и положителни емоций само :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Сараа,знаех си  :balk_46: При тая хубава графика.
Тихичко честито и да имаш най-леката и безпроблемна бременност и на финал да гушнеш така мечтаното сладурче! На док след седмица.
Ето, че хубавите новинки продължават  :balk_48:
*
Ехааа, Супер, Сари!Тихичко и от мен - Честитооооо!
Леки и безпроблемни месеци, мила! :D
Заваляяяя от ++++++
А дано да е все така! :D
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Бравоооооо Сариииии,  :bighug: :ywoohoo: супер новини. Мноооого съм доволна. Хайде да не ставам нахална, ама....искам ощееееее  :oops: :lol: :lol:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Честито,Сара,нека всичко върви добре и следващите 9 мес.да са най-прекрасните за теб.Ето казах ви аз,нашето Ани е кадемчето на Щъркеловата банда.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Ех Сареее знаех си аз че това е твоята графика  :D
Успех ти желая до края на Януари началото на Февруари когато ще родиш своята рожба!