0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ртф- супер трапеза си ни спретнала :eating: :coke:Добро утро момичета :D :balk_602: и лек ден.
На ловуващите като мен -наслука :lol:Очакващите дано видят това което искат :bfp1:

*
Привет на всички!
Нямаше как да не се запиша и да изкрещя - ЧЕСТИТООООО Мунче!!! Много се радвам за теб! Хайде сега леки 9 месеца и един успешен финал.
Само за информация на Маймуната - при предния ми опит при ЧХГ на 16 ден 962 имах само 1 ембрионче. Да видим при теб колко ще са! :wink:
*
Привет, момичета,

Дано Исето наистина повлече краче, че и двойно  :lol:

Йоанка, всичко ще е наред разбира се  :crossfingers:

Много, много радостни новини, тук, бравоооооо!

Криската бързо да се взема в ръце, чайчета, лимончета ...

Мисля ви всички и много, много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Ние пак сме на ринга - този път стимулирано  :needleani: :needleani:

Снежиии успех този път да ви е последеннн мила,да няма повечее а да завърши с едно сладко бебоченце след 9 месеца  :D
 Викиии мила мерси за информацията,само живо и здраво пък колкото толко  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Йо, сега видях, че си писала тук като си ходила на лекар, ооо,  :bighug:, хехе, радвам се за теб и твоето семейство.

Още не съм се запътила към лекар. А и сега мъжът ми заминава за чужбина, като се върне след 10 дни ще идем на ехограф.
« Последна редакция: Май 27, 2010, 10:22:46 am от Smaraidi »






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Последна майска темичка пълна само с усми
« Отговор #125 -: Май 27, 2010, 10:52:52 am »
ртф, страхотна закуска! :eating:
Мони, успех с лова  :pleasantry: Успех и на останалите ловуващи!
Снежи, дано този опит е успешния  :crossfingers:
Маймунке, ами то котето и то бебче иска :lol:
Хайде лек и успешен ден от мен, с много късмет и положителни резултати.
Сара, страхотна графика. Стискам силно палчета за 2 чертики!
« Последна редакция: Май 27, 2010, 10:56:33 am от gals »
*
Re: Последна майска темичка пълна само с усми
« Отговор #126 -: Май 27, 2010, 11:08:11 am »
Здравейте момичетаааааа  :D как сте????
РТФ благодаря ти за закуската миличка
Мони , а и на всички останали успех в ловааааа
Мунче не ми говори миличка- аз имам куче и направо ти съчувствам  :D
Лек ден милички аз отивам да свалям тапети в бившия хол, който ще става спалня и изобщо едни размествания ще правяя ужас, ама какво да се прави.
Мойто детенце цяла нощ кашля и хч не съм спала, ама какво да се прави - такъв е живота
Снежи щях да пропусна миличка - успех със стимулацията и още по-голям успех на финала  :D
« Последна редакция: Май 27, 2010, 12:03:40 pm от Женя »
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Халоооо !

Да се впиша и аз  :D
РТФ прекрасна закусчица, както съм гладна...още по гладна станах !  :lol:
Благодарско - изследванията ми са добре  :D

Снежи - давай войниче!  Ще стискаме яко  :bighug:

Мони
и всички ловуващи -  :lol: наслука и от мен!

Жени, бързо да оздравявате !

Слънчев ден на всички  :sunshine:
*
Здравейте момичета!!!
Вече е малко късничко за закуска,но кафенцето ммм ще го пийна!
Аз тази седмица не съм нито от ловуващите, нито от очакващите!Но пък мога да ви наблюдавам, да ви стискам палци и да се радвам с вас!!! :ballons:
Хубава вечер на всички!!!


Re: Последна майска темичка пълна само с усми
« Отговор #129 -: Май 27, 2010, 21:47:47 pm »
Привет момичета!!!
И аз да се запиша днес с малко закъснение,по добре късно отколкото никога  :D
пропуснах закуската и обяда но за вечеря съм тук.Малко ми е тъжно че моето мъжле е на работа и викам да видя какво става тук.

Йоанка-само така бебчо да слушка , да расте по бързо че да вземе да ритка
Маймунче- сигурна съм че бебоците са повече от едно най-малко са двечки да знаеш,твоето котенце дано е женско че може да ги съберем с моя мъж и той яко се е разгoнил :lol:
Мони- като гледам заедно ще тръпнем ти си малко преди мен
Сара -май ни подготвя изненада  :)само така
Успех на всички ловуващи и чакаме само :bfp1:
Моето мъжле казва че този месец нямало да се отърва  :lol:
ха дано е прав ,че да си му е подаръчето юни има рожден ден

[move]Моля се за всички които сме тук .....най малко по един пухчо ...или пухчица [/move]
« Последна редакция: Май 27, 2010, 22:07:08 pm от bebeshori »

Вярвам!!!!
*
Re: Последна майска темичка пълна само с усми
« Отговор #130 -: Май 28, 2010, 07:42:32 am »
Добро утро!
Малейй, ами то била много пусто снощи, хммммм  :?
Да не е затишие пред буря?  :wink:
Айде да ви сложа софрата, че да сте активни в последният работен ден - Петък :D

Гарджето нещо ми липсва??? :?
Чоки, почивай си сега мила! Стискам палци!
Кдрандарова, Честит Рожден Ден и тук - Да си жива и здрава и скорошно сбъдване на мечтите!
На всички - лек и спорен петък!
ПП: Забравих да кажа - ако има желаещи и имащи време, в неделя от Търново или Русе за кафенце, да казват. Знайте само, че не ги познавам много градовете, така, че някъде пътьом???
« Последна редакция: Май 28, 2010, 08:04:17 am от petqst »
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Последна майска темичка пълна само с усми
« Отговор #131 -: Май 28, 2010, 08:07:34 am »
Успешен ден и от мен Милички :) пети мерси за масата-разкошна е :) до скоро
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро милички!
Петя благодаря ти :youwoman: Имам отчайваща нужда от кафе днес.Не ми се отварят очите,а как ще се работи-незнам.
Лек ден желая на всички.
  <br />
*
Добро утро милички .
Пети мерси за закуската ,страхотна е .
Сари стискам палчета за супер новини в събота.
Ние тея дни започваме ловуването ,дано се справим подобаващо . :lol: :wink: :D :oops:
На всички лек и усмихнат ден .
Добро утроо :)
Петенце мерси за масичката  :D.
Бебешор - ами женскао е да ,ама да ти кажа май ми се иска първо аз да родя малко да ми поотрасне бебчето или бебчетата и тогава тя да издува пупата ,че иначееее мн бременни на едно място ще станем май ,(мъжа няма да може да ни изхрани),но съм страшно за това тя да има една бременност  :wink:
 Сарааа малееее малеее надушвам едни тлъсти две чертиии пу пу пу  :D
Лек и ползотворен ден на всики от мен :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Добро утроооооо  :balk_102:

Леле Петее наплюнчих се при таз трапеза мммм...

Сара уххх как се вълнувам мила- пу да не са ти уруки, утре със ставането ще съм на компютъра пу пу пу стискам палциииии :crossfingers: :bfp:

Фовче със сигурност ще се представите подобаващо успешен лов

Абе Ивето нещо ми се губи напоследък??? Ив къде сииии?
Анизка ами ти где ходиш, а?
Снежи успех миличка и на теб, малко боц сега, после повече почивка и положителни мисли и готовоооо...Ще видиш   :wink:

Женичка как е детенце?

Криска ами ти миличка, как си? Хайде да си здрава вече, че хубави новини те чакат

Маринка никакво отказване миличка.  :bighug:

Монито и всички ловуващи като мен дайте по 5 и да го хващаме това яйце, че...
Бебешори и моето момче така твърди- този път ще е да го направим!

Раиска ставай да пиеш едно мляко, стига си учила, че принцесата професорка ще стане .

Ей Мумуно сладка, незнам защо, но съм сигурна, че бая краче ще повлечеш и тази тема тук ще я поизпразним.
Какво ще кажете момичета? Навити?

Ух май пак почвам да прекалявам с писането, затова ви изпращам по една целувка и много положителни мисли и изчезвам .Хубав и много весел ден от мен и Бог да е с нас.АМИН

ООООоо забравих - много ви обичаааам и ако съм пропуснала някой моля да ми простите. На всички :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Май 28, 2010, 09:32:25 am от ioly »


*
Добро утро, момичета!

Много ви благодаря за палчетата, много са ми ценни :grouphug:

Пете, мерси за закуската, че от тези хормони ли, от друго ли не знам, голям глаааад ... и драсни на лични някакви координати, щом ще минаваш през Русе.

Слънчев петък на всички!

Да видим днес кой ще извади едно  :bfp:
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Ей ме на мене! Още съм си в къщи. Вчера си пийнах от чайчето на ртфртф и днес ми е малко по-добре. Хремата отшумя, но за сметка на това кашлицата се задълбочи  :? Да ви кажа откровено вече не се и надявам нещо да е станало с това кашляне и това напъване...

Иначе съм напълно съгласна с Йоли че тази тема трябва да се изпразни!

Успешен ден сладурки!
Крискаааааа,така ще те занадявам аз тебееее,ей момиче сладкооо ,не се притеснявай ,аз имах и повръщане (там знаеш за какви напъни говорим) и то още втория ден след ЕТ пък виж резултата....... а и още една моя приятелка така като тебе се беше разболяла баш след ЕТ ,ама и нейния тест е +++++ така че мила вярваййййй и не се предавай  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Маймунче опитвам се, но да ти кажа честно ми е трудно  :? Незнам как ще устискам до другата седмица  :lol: