0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #600 -: Март 31, 2015, 23:40:45 pm »
Маги, големи тутманици си отглеждаш ( котките), много приятна гледка е деца с животни.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #601 -: Март 31, 2015, 23:45:12 pm »
Magi, Моника и котаните са невероятна гледка! Много са милички  :). Едната обаче сякаш го играе пазач - и на двете снимки ококорена, винаги нащрек  :D
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #602 -: Април 01, 2015, 07:50:52 am »
Ама верно са станали тутманици  :lol:
Не мога да различа коя беше малката.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #603 -: Април 01, 2015, 13:55:12 pm »
Малката е бялата котка, под завивката дето се е завряла при Моника.Тя е ужасно страхлива.От няма и месец два се приближава при детето не само като спи то.Дава и да я пипа, което преди беше абсурдно.Но още само като я чуе че реве изчезва яко дим :)
Голямата, по-шарената, е пълен дебил  :lol: Ходи след Моника, ляга и в краката и нашатя я прави на нищо.Моника я дърпа, скубе, бута, тъпче, тва седи и мяука.Само като стане брутално положението бяга.Аз гледам да съм наблизко винаги и да махам Моника от котката, но понякога изпускам ситуацията и виждам един бягащ тюфлек :) И тази е пазача.Като чуе че реве Моника пристига и почва да мяука гърлено, на моменти имам чувството че ще ми скочи.Ходи след майка ми и свекърва ми като са тук и пази детето.Въобще забавление :)

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #604 -: Април 01, 2015, 14:07:25 pm »
аууу как съм пропуснала, ще ви снимам и нашия "бухал" (вълнист папагал). Бяха два, ама единия даде фира още на 3 ден като ги купихме, болен сме го купили, та лекувахме оцелелия с АБ.
Много е смешен и не може да лети, е вече се понаучи, Деси го тренира редовно :lol:

а Елена заяви, че "тия пилета, не ги искам" и му прилага пълен игнор на Томи.
За сметка на това Деси така го е дресирала, че сяда на дивана, той й каца на пръста и тя го гали, досущ като котка :lol:
« Последна редакция: Април 01, 2015, 14:09:03 pm от StefiZ »
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #605 -: Април 01, 2015, 14:38:48 pm »
О Стеф и вие сте се сдобили с домашен любимец значи.Няма празно ей.

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #606 -: Октомври 24, 2015, 10:13:40 am »
Дара. Ден за размисъл :lol:

"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #607 -: Октомври 24, 2015, 11:39:05 am »
Красавица  :D
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #608 -: Октомври 24, 2015, 14:48:32 pm »
Уф, че хубава  :D
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #609 -: Октомври 24, 2015, 16:29:48 pm »
ох, а ние имаме драма, май женския ни пагал ще се окаже мъжки... :?
детето не е на себе си цял ден, звъняхме и проверихме всички възможни източници и май май Ани ще се е Анчо :P
Мисля да ходя да се разправям в магазина, не стига че го чакахме 2 седмици да го докарат, стана 2 месеца чакаме яйца да снесът и на края да си отглеждаме двойка гейове. Ама поне изравнихме мъжкото присъствие в къщи   :lol:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #610 -: Октомври 26, 2015, 10:09:40 am »
StefiZ , развесели ме хубаво   :lol:

А пък ние  в един буркан  имахме  домашен любимец  охлюв  . Лятото при баба си   в двора гледал  някакъв охлюв  и сега му беше мъчно  за него - и  с дъжда ето- казахме му - охлюва пътувал , пътувал и пристигнал при него . :lol:
Слагахме му трева , вода , чистих буркана -и така се погнусих , че нямам думи -то много лайна вади тоя охлюв  ...Добре , че бързо се съгласи да го пуснем с убеждението , че той пак ще се върне.


*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #611 -: Ноември 09, 2015, 13:44:03 pm »
Привет момичета и Рачо. Имам една молба към всички любители на животните и пиша тук, защото е оборотна тема, ама копирайте и по други теми, които са подходящи за целта.
Има една група (или да го наречем организация на доброволни начала, старозагорска е): https://www.facebook.com/Animal-Hope-Bulgaria-Stara-Zagora-310517038974574/ Две момичета вършат главната работа с лични сили и средства, кой с каквото може им помага в дейността, познавам лично дамите. Т.е. - не става дума за някаква НПО, някакво смукане на пари и пр., важно е да го уточня.

Решили са да направят албум на тема "бременност и домашен любимец", като част от опита им да се промени това идиотско мислене (неграмотно) у нас, че като има бременна жена - кучето/котката трябва да бъдат изхвърлени. Разбира се - никой не си прави илюзии, че с един албум и шерване във ФБ ще настъпи кардинална промяна по темата, ама...все отнякъде се започва и моля, който може и иска - да окаже подкрепа за инициативата.

Можете да изпратите снимки (който има такива) когато сте с корем и с домашния си любимец. Може и с бебе и домашния любимец край него. Като ЛС във въпросната група ги пращайте.

Показвам какъв вид кадри се търсят с тези, които аз им дадох:







Благодаря предварително на всички, които биха се отзовали!  :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #612 -: Ноември 25, 2015, 15:06:28 pm »
Ето и едно пораснало бебе с папагала Томи, който собственоръчно дресира  :lol:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #613 -: Ноември 25, 2015, 16:15:57 pm »
Стеф , много е  чаровна , прекрасна ! Представих си  ги в тематична фотосесия  "пирати"!


*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #614 -: Ноември 25, 2015, 16:36:54 pm »
Прекрасната Деси   :biglove:, страхотни са с папагала  :D

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #615 -: Ноември 25, 2015, 16:39:13 pm »
Благодаря момичета, тя наистина сияе когато е около животни. :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #616 -: Ноември 25, 2015, 17:09:29 pm »
Томи папагала е много убав, синичък! И останалите показани жувотни са чудни! Не бях влизала отдавна в тази тема, а то голям пропуск...

аз нашата риба няма да ви я показвам, че срамота...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #617 -: Ноември 25, 2015, 17:57:20 pm »
Ох, с тези "двойка гейове", Стефи много ме разсмя, а след снимката с щерката( извинявам се, че не се разрових да и намеря името) и синия папагал, че и коментара за дресировката, пожелах и аз да имам папагали!!! Ама засега само коте и риба. Но при първа възможност и папагали и яйца  :D
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #618 -: Ноември 25, 2015, 18:34:12 pm »
Какво стана с другия папагал?

Ето ви една Мортиша, тамън Жбрул да си я види. Лежи в роба си:

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #619 -: Ноември 25, 2015, 21:09:07 pm »
е как какво, обичат се бе  :lol:
Анка стана Анчо и така са си двамата заедно - Томи и Анчо, целуват се, пощят се, гушкат, идилия  :lol:
Малко гамен го раздава Анчо, но се надявам ветеринарката Деси да се справи и с него, защото иначе ще му оставя отворен прозореца без да искам  :P