0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Сигурност за бащинство при инвитрото
« Отговор #20 -: Юни 15, 2010, 16:43:25 pm »
Е това вече е прекалено  какви ли не глупости прочетох само ами тогава започвайте да се притеснявате още от сега да не ви объркат бебето с някое друго бебе в болницата
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Сигурност за бащинство при инвитрото
« Отговор #21 -: Юни 15, 2010, 16:51:46 pm »
изобщо не са глупости, а нормални притеснения, на които трябва да бъде отговорено. възможността за объркване съществува и затова се вземат съответни мерки, за да не стане объркването. тези мерки е хубаво да се знаят, за да е спокоен човек.

живот и здраве, ще стигнеш и ти до болницата да раждаш и ще видиш, че хората и там са взели мерки да не стават обърквания на бебета.  :P

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Сигурност за бащинство при инвитрото
« Отговор #22 -: Юни 16, 2010, 00:08:29 am »
Във Вселената/Вселените може да се случи всичко, вероятностите не са безкрайни, но са огромно число.  :lol:

Въпреки това, когато става дума за пари - вероятностите се смаляват. Защото, ако искаш да получиш чужд материал - независимо мъжки или женски - трябва да си платиш. Мнннооого малко вероятно е да ти сложат нещо чуждо безплатно. То е все едно изведнъж да разбереш, че по случайност някой е писал луксозна вила на Хаваите на твое име и те викат да я ползваш. Затова - според мен - няма място за безпокойство! Чак ми стана весело какви хубави неща вършат/не вършат парите. :D
Re: Сигурност за бащинство при инвитрото
« Отговор #23 -: Септември 20, 2010, 17:47:10 pm »
Момичета,
иа з се ошашках днес като ми правиха инсето и като видях текучеството от мъже, които оставят материал :-( Докторката ми обясни, че всичко се проверява по три пъти и вероятността да стане грешка е почти нулева, но аз все още съм на тръни...
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Сигурност за бащинство при инвитрото
« Отговор #24 -: Септември 20, 2010, 21:05:22 pm »
Момичета,
иа з се ошашках днес като ми правиха инсето и като видях текучеството от мъже, които оставят материал :-( Докторката ми обясни, че всичко се проверява по три пъти и вероятността да стане грешка е почти нулева, но аз все още съм на тръни...
притесненията ти нямат да помогнат в случая. трябва да имаш вяра на клиниката и доктора си, иначе не знам как ще стане.
пожелавам ти успех и не го мисли това.
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Сигурност за бащинство при инвитрото
« Отговор #25 -: Септември 22, 2010, 11:53:19 am »
Според мен грешки стават винаги, все пак и лекарите са хора, но смятам все пак че вероятността за объркване е минимална, така че не бива толкова много да се замисляме! :wink: