0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #480 -: Ноември 25, 2010, 09:18:40 am »
до тук бе радостта. днес имам нормално кървене и болки като при цикъл със съсиреци. за всеки случай утре ще направя нов тест,но малко се отчаях
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #481 -: Ноември 25, 2010, 09:43:27 am »
Petranka, не спирай лекарствата преди да си пуснала тест!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #482 -: Ноември 26, 2010, 12:09:22 pm »
петранка,не е много добре това,но наистина -изчакай теста,все пак!!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #483 -: Ноември 26, 2010, 13:02:01 pm »
благодаря ви много за подкрепата отново. в такива моменти само хора преживяли същото могат да те разберат. днес ЧХГ ми е 38.13 и съм си наложила да не се шашкам и да я карам по спокойно. прегръщам ви всички и благодаря че ви има
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #484 -: Ноември 26, 2010, 13:03:56 pm »
Кой ден след трансфера ти е днес?? Като процент се вдига добре,но не е високо като стойност,за жалост!!!Кървенето продължава ли? Обилно ли е ,като при цикъл???
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #485 -: Ноември 26, 2010, 13:06:56 pm »
ако не се брои датата на трансфера 15.11 трябва да съм 11 ден. кървенето почти спря, още вчера към обяд, сега е много леко кафеникаво течение. на какво може да се дължи
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #486 -: Ноември 26, 2010, 13:14:03 pm »
Суперрррр,има още оптимизъм! пусни си тест и на 14ия ден,най-сигурно! Стискам палци много силно!!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #487 -: Ноември 26, 2010, 13:33:20 pm »
Petranka 2002 късмет пусни си тест и на 14-ти ден след трансфер. Дано всичко завърши с успех. :bighug:. Почивай си и само позитивни мисли.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #488 -: Ноември 26, 2010, 15:54:29 pm »
petranka, ЧХГ ти е супер! Нали пиеш утрогестана през устата, ако кървиш? Почивай си, а ние стискаме палците!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #489 -: Ноември 27, 2010, 00:17:52 am »
Д-р Владимиров  е добър специалист, но при мен не се получи очаквания резултат.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #490 -: Ноември 28, 2010, 19:15:00 pm »
здравейте момичета,
вчера бях на среща с доктор Владимиров за да обсъдим положението при мен. За пръв път излязох разочарована от кабинета му. С една дума вече вдига ръце от мен. Каза ми , че има два варианта за мен - донорска яйцеклетка или осиновяване.Нямало смисъл да продължаваме с опитите. Всичко друго съм предполагала че може да е ама , че яйцеклетките ми не били качествени не ми е минало през ума. Ами че всеки път имаше по над 10 яйцеклетки и винаги по доста оплодени. Не мога да го приема това негово заключение. Нямало какво повече да се направи за мен.Помолих за още един опит по фонда , отказа ми да ми подготвят документи , евентуално след нова година можело.
Толкова разстроена си тръгнах от клиниката...
Не знам какво да правя и накъде да тръгна. Не ми даде и грам надежда.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #491 -: Ноември 28, 2010, 19:38:06 pm »
Много съжалявам да прочета това! Честно казано поради тази причина след последния ми неуспех този месец изобщо не отидох на разговор,просто усещам вече ,че след две стимулации и трансфери и два ЗЕТ по същия начин и мен ще ме отсвири.she-do, според мен има и трети вариант за теб, за мен и за такива като нас- смяна на клиниката...Надявах се,че няма да се наложи да стигна до там да пиша тези редове,ама в последно време нито едно от момичетата , с които поддържам контакт и са пациентки на клиниката, не е успяло :(
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #492 -: Ноември 28, 2010, 21:56:52 pm »
sne_do, прочетох публикациите ти и това за яйцеклетките и мен силно ме изненада.
Потърси второ мнение.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #493 -: Ноември 29, 2010, 11:00:12 am »
И аз мисля, че не ти пречи да потърсиш второ мнение.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #494 -: Ноември 30, 2010, 09:12:29 am »
Здравейте всички - настоящи, бъдещи и чакащи мами!
Предстои ми в началото на следващата година ICSI. Искам малко информация относно процедурата и ще бъда благодарна на всеки един, който може да ми даде такава. Д-р Владимиров каза, че през месец януари ще е подготовката, а през Февруари самата процедура. Искам да знам какво включва подготовката и колко време отнема, не съм от София и ще ми е малко трудно пътуването. Горе-долу колко дни в месеца ще трябва да отсъствам от работа по време на подготовката и на процедурата? Доколкото разбрах от други  теми във форума обикновено се дават болнични след трансфера, искам да знам в Нашата клиника как процедира по този въпрос. Предварително Ви благодаря!
Цялата мъдрост на човечеството се побира в две думи - търпение и надежда!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #495 -: Ноември 30, 2010, 09:35:49 am »
докладвам и се надявам да не досаждам вече, но вие сте единствените с който мога да споделя. днес 15 ден от трансфера ЧХГ 312.60, кървенето е почти никакво. сега чакам да се свържа с доктора, защото не знам какво следва. какво следва от тук нататък?
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #496 -: Ноември 30, 2010, 09:45:15 am »
Петранка, ЧХГ- то като стане около 1000 може да се види ембрион - т.е след около 4 дни. Съветвам те направо след 5 дни  да отидеш на преглед :lol:
Хайде - дано! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :rainbow: yahoo_17
Фатима, зависи по какъв протокол си. Ако си по къс- подготовката включва обикновенно приемане на противозачатъчни месеца преди процедурата. Ако си по дълъг - блокаж месеца преди процедурата. Ако си по Маркес - естрофем + блокаж.
По време на подготовката не е необходимо да идваш в София - освен може би веднъж.
По време на самата процедура - през 2-3 дни в София за преглед + хормони + да си вземеш инжекциите за следващите 2-3 дни. ( това около 14-15 дни ) след това един ден пункция , след около 2-3 дни трансфер. И след това, ако нямаш някакъв проблем може още на следващия ден да тръгнеш на работа. Някои си стоят в къщи до теста - док дава след трансфер 7 дни болнични ( ако искаш ).
И 10 дни след трансфер - тест - пожелавам ти да е положителен. :crossfingers:
Ако имаш въпроси - питай - може и на лични
« Последна редакция: Ноември 30, 2010, 09:54:55 am от Tanitа »
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #497 -: Ноември 30, 2010, 09:51:33 am »
Честито, много хубаво ЧХГ! Добре, че не спря лекарствата!
Желая ти спокойна и прекрасна бременност!(Сега след около 10 дни следва среща с точката/те)
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #498 -: Ноември 30, 2010, 10:13:16 am »
Петранка честито! Наистина добре ,че на спря лекарствата.

Момичета аз искам да ви благодаря за съчувствието и съветите , които ми дадохте и тук и на лични. Реших да потърся второ мнение само , че не знам къде. Няколко дни чета и се чудя. А аз нямам и време , през април навършвам 42г. Притеснявам се да не правя пак грешен избор.Размишлявам , а пък времето лети ли лети.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #499 -: Ноември 30, 2010, 10:16:17 am »
Добре, че не спря лекарствата!
И аз това щях да кажа! Кървенето може да не е било от матката... Ти почивай и чакай още малко, да се похвалиш за точката!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.