0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #860 -: Март 19, 2011, 15:37:33 pm »
Eeeee, голямо "отработване"!!!?? :o Никой не драска и ред от толкова работа,май!? :lol: Момичета,съжалявам за досаждането,но ще помоля някоя по-свободна да ми пусне един удобен маршрут за транспорт/изключвам такси/ от летище до клиниката на "Цар Борис"!? Явно все още не са се преместили напълно и ще трябва там да ходим на преглед!!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #861 -: Март 19, 2011, 16:39:25 pm »
ra40, като разбереш колко е тегаво пътуването, съм сигурна че ще прежалите 15-20 лв. за такси от летището до клиниката...

3 варианта, ако пътувате от Терминал 2 (новия)

Вариант 1: Автобус 384 от Т2 до спирка ул.Йерусалим. От там тролей № 5 (посока център) до сп. пл.Руски паметник. От там трамвай № 5 (посока Княжево) до сп. Лагера.

Вариант 2: Автобус 384 от Т2 до спирка ул.Йерусалим. От там метро (посока Обеля-2) до сп. Сердика. Като излезете от метрото, питате за Съдебната палата, на гърба й е колелото на трамвай № 5, на който се качвате до сп. Лагера.

Вариант 3: Автобус 384 от Т2 до спирка ресторант Александрия. Прекачвате се на автобус 84. Слизате на сп. Орлов мост. Прекачвате се на автобус № 72 (посока Западен парк) до сп. Цар Борис III и от там или пеша, или хващате трамвай № 5 за една спирка

Ако пътувате от стария терминал, остава ви вариант 3.

Най-същественото е, че до клиниката ходят само два трамвая - 4 и 5, като 4 не го броя изобщо, защото за да се добереш до него трябва да пътуваш от летището за гарата, което е безпредметно.

Двама човека по минимум 3 транспорта в едната посока прави 6 лв. за билети. Ако сте с голям куфар, трябва и на него да му дупчите билет, защото контролата със сигурност ще се заяде за това.

Да си повторя като черна станция - най-добре вземете такси  :wink:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #862 -: Март 19, 2011, 18:42:32 pm »
терминал 1 и терминал 2 не се ли обслужват вече от един и същи автобус? четох нещо такова наскоро.

така или иначе, подкрепям мнението за такси. останалото е дива хамалогия и просто не си струва спестените не повече от 8-10 лв.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #863 -: Март 20, 2011, 11:19:47 am »
Ясноооо,сложна е ситуацията !Благодаря ви момичета, помагате ни много! Явно ще трябва да пускам в действие "комбинативния" си ум и чара,да видим кой ще се смили от всички познати и роднини да ни превози :lol:!! В краен случай сме с такси-те сега нали ги "нагряха",та се надявам да не ни струва като да пътуваме до Пловдив!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #864 -: Март 20, 2011, 11:35:40 am »
Ако хванеш такси, гледай да е или ОК Супертранс  с тел. 973 21 21 или Такси С Експрес с тел. 9 12 80. Телефоните им ги пише с големи цифри по вратите или по капака.
« Последна редакция: Март 20, 2011, 11:38:14 am от gabura »
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #865 -: Март 20, 2011, 17:26:19 pm »
Момичета, някой знае ли преместихме ли се вече, че утре трябва да съм на линия, а не съобразих по-рано да звънна да попитам?  :oops:

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #866 -: Март 21, 2011, 10:02:32 am »
Мишле, още са на старото място. Тази сутрин бях там.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #867 -: Март 21, 2011, 13:30:15 pm »
Момичета а с какво се пътува от автогарата до новата клиника.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #868 -: Март 21, 2011, 13:31:32 pm »
Мишле, още са на старото място. Тази сутрин бях там.
И аз бях там, благодаря ти!  :D

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #869 -: Март 21, 2011, 13:35:47 pm »
...редактирам се...

Бях прочела аерогарата и бях дала грешен отговор на въпроса на pepi77, за което се извинявам.

Подкрепям pop4o за маршрутките, градският транспорт почти не е опция, тъй като в района на ЖП/Автогарата са едни безумни строежи и ще е необходимо много ходене пеша и прекачване.

С маршрутка трябва да се слезе на парк-хотел "Витоша" (той е леко навътре от главния път).
« Последна редакция: Март 21, 2011, 14:35:41 pm от Café con leche »
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #870 -: Март 21, 2011, 13:40:35 pm »
От автогарата, която е до гарата, може и с маршрутка 5, 7 или 8.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #871 -: Март 21, 2011, 18:54:44 pm »
Не мога да се сдържа да не се похваля, днес ми е първи ден от стимулацията!! Чувствам се много осбено, все повече започвам да имам усещането, че нещата ще се получат от първия път!! Изпълнена с надежда и много вяра! Е, и малко страх...
Едно е да чета какво се случва на другите, друго е дето се вика да съм на първия ред вече и аз да вървя по същия път.
Стискайте палци!  :bighug: :bighug: :bighug:

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #872 -: Март 21, 2011, 19:03:15 pm »
 :grouphug: Късмет!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #873 -: Март 21, 2011, 19:39:26 pm »
Мишле82 ,стискаме силно палцитееееееее!Първият път,тръпката и вълнението са най-големи!Дано нямаш втори!Успех!С теб сме! :D
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #874 -: Март 21, 2011, 20:28:04 pm »
Много ви благодаря!!
Дано добрите новини споходят всички ни! Всички го заслужаваме  :grouphug:

А да ви питам, чашата винце на вечеря противопоказана ли е вече?  :oops:

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #875 -: Март 21, 2011, 20:52:26 pm »
А да ви питам, чашата винце на вечеря противопоказана ли е вече?  :oops:

бих си я спестила на този етап - за всеки случай.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #876 -: Март 21, 2011, 21:07:18 pm »
А да ви питам, чашата винце на вечеря противопоказана ли е вече?  :oops:

бих си я спестила на този етап - за всеки случай.
osi_9

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #877 -: Март 21, 2011, 21:09:16 pm »
Мишле82 пожелавам ти късмета на начинаещия и да се похвалиш с хубав резултат  osi_9
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #878 -: Март 22, 2011, 16:48:10 pm »
Има ли някой инфо дали след около месец д-р Владимиров ще е е отворил новата клиника и най-важното дали ще е сключил договор за 2011 с ФАР?
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #879 -: Март 22, 2011, 17:18:41 pm »
Според информацията, която имам още другата седмица трябва вече да са се преместили окончателно, а колкото до договора с ФАР - не знам!