0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #620 -: Януари 18, 2011, 12:19:57 pm »
На мен пък д-р Савов ми направи добро впечатление преди 3 години.Вярно, обстоятелствен е , и аз не че разбрах много от думите му :oops:,но някак беше заинтересован.Направихме изследване на Y хромозомата , доколкото си спомням.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #621 -: Януари 18, 2011, 12:20:17 pm »
Ааааа,момичета, д-р Савов е от клиниката на д-р Владимиров ли?? винаги ли се минава и през него?? Такава е процедурата? Той задължително назначава някакво изследване ли? Тромбофилия,например?А изследванията във лабораторията на клиниката ли се правят??
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #622 -: Януари 18, 2011, 12:31:46 pm »
рачо,преди 3 год.работеше в майчин дом на 14 ет.консултацията я направихме там ,и кръвта я взеха там.после сивзехме резултата от д-р Владимиров.
сега не знам как е.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #623 -: Януари 18, 2011, 13:23:46 pm »
Сега пак си е в МД Савов, но за по-лесно всяка сряда от 16 до 18 ч. е в клиниката. Изследванията едва ли се пускат в "София", вероятно в НГЛ в МД.

ra4о, ако нямаш неуспешни бременности досега, едва ли биха те пратили на консултация с генетик. Евентуално само ако има фамилна обремененост.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #624 -: Януари 18, 2011, 13:59:36 pm »
Момичета, аз днес бях при д-р Владимиров, говорехме си и февруари месец ми започва подготовката за ИКСИ-то, което ще е началото на март месец, ох, много съм притеснена и развълнувана едновременно, хем ме е страх, хем нямам търпение. Страх не от болка или друго, а от възможността да не стане нищо :( Аз му казах , че искам и за фонда да се запиша, той ми отговори, че за него се чака и не е ясно във времето кога ще ме одобрят. Дано стане от първия път, де. Иначе - чакане...кво да се прави...Желая успех на всички нас, които си пишем тук :)А знаете ли че ще се местят в Студ. град? От другия месец, в някаква голяма стъклена сграда зад МЕИ.
« Последна редакция: Януари 18, 2011, 14:59:49 pm от gabura »
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #625 -: Януари 18, 2011, 17:14:51 pm »
здравей gabura,

ние също живот и здраве ще започнем подготовка този месец и ще направим процедурата прес февруари. аз също се страхувам от това, че може да не стане, но не остава нищо друго освен да се надяваме. някой знае ли колко се чака за фонда? ние също искаме да подадем документи, пък ако стане сега ще е още по-добре>
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #626 -: Януари 18, 2011, 17:51:15 pm »
някой знае ли колко се чака за фонда? ние също искаме да подадем документи, пък ако стане сега ще е още по-добре>
Подаващите документи към днешна дата за съжаление няма да се класират за тази календарна година. Дори хора, подали ноември-декември м.г., също няма да ги огрее  :? Това е положението с тези 15 млн.лв. и вече близо 11 000 двойки, подали документи.

Дано самофинансираните ви опити са успешни!!!  :crossfingers: :crossfingers:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #627 -: Януари 18, 2011, 19:16:56 pm »
Кафенце,би ли споделила от къде имаш тая информация?Предварително се извинявам ако е споменато в темата,но съм пропуснала!Признавам си-не съм чела! :oops:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #628 -: Януари 18, 2011, 19:26:29 pm »
Мерилин, ето малко математика от наша съфорумка от преди 4 страници на настоящата тема. Освен това постоянно следя темите за ФАР тук и в Бг-Мамма и положението наистина никак не е розово :? Просто трябва да увеличат бюджета, защото освен за час за първичен преглед (в други клиники), сега година се чака и за фонда  :?
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #629 -: Януари 19, 2011, 14:00:05 pm »
Ми то тогава излиза, че ако сега подадем документите, може би към средата-края на 2012 може да очакваме обаждане :( А как се подават документите, д-ра ги оформя и той ги подава или ние ги вземаме и ги подаваме някъде (още не съм се зачела за тези неща и затова ви питам). Предварително благодаря на който ми изясни, няма да се разсърдя и ако ми кажете първо да прочета, пък после да питам  :lol:, ама пробвам ;) Благодаря и за пожеланията!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #630 -: Януари 19, 2011, 14:34:46 pm »
Само първия пост по темата ще даде отговор на (почти) всичките ти въпроси  :)
Фонд за асистирана репродукция
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #631 -: Януари 19, 2011, 15:40:32 pm »
Мерси за линка  :flower: интересно четиво...
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #632 -: Януари 19, 2011, 17:47:13 pm »
Здравейте момичета,бихте ли ми казали има ли обявена грипна епидемия в клиниката  за ЖК?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #633 -: Януари 19, 2011, 20:37:41 pm »
Здравейте момичета,бихте ли ми казали има ли обявена грипна епидемия в клиниката  за ЖК?

на този въпрос най-добре ще ти отговорят по телефона от самата клиника.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #634 -: Януари 19, 2011, 21:08:04 pm »
ra4о, ако нямаш неуспешни бременности досега, едва ли биха те пратили на консултация с генетик. Евентуално само ако има фамилна обремененост.
Рачо, няма как да има успешни или неуспешни бременности!  :wink:

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #635 -: Януари 19, 2011, 23:49:37 pm »
rumibumy, Душка просто рече, че Рачо не е имал никакви бременности.
Понеже е мъж. :)
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #636 -: Януари 19, 2011, 23:53:54 pm »
Цигу, тъкмо и аз да надигна глас в подкрепа на това, че има успешни и неуспешни бременности и прочитам поста ти  :lol: Последното нещо, което допусках е, че ra4o е мъж  :)

Объркването дойде от една издайническа запетая, която не си е много на мястото  :wink: като добрия стар пример:

Да се помилва, не да се обеси! и
Да се помилва не, да се обеси!

 :wink:

Допълвам се - само не разбрах защо rumibumy се редактира и отправи последния си пост към мен, при положение, че напълно споделям мнението, че има успешни и неуспешни бременности...
« Последна редакция: Януари 19, 2011, 23:57:59 pm от Café con leche »
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #637 -: Януари 19, 2011, 23:57:17 pm »
Цигу,добре че видя! :lol:
Лелеееее, а аз взех да давам обяснения коя бременност е успешна и коя не,малииииии! :lol:.Божеееееее!Така е ,който не чете като хората.И аз от запетаята се подведох.Ще си изтрия обяснителния пост ,ако изобщо мога. :lol:
+ това знам,че Рачо е мъж, и пак се оплетох! :lol:
Café con leche ,защото исках да те цитирам,ама нали съм си патка,вместо "отговори" , съм натиснала "редактирай" и там съм взела да пиша последния си пост -за запетайката.Исках да кажа ,че мисля като теб. :lol:Малиииии,за 30 минути каква каша направих!Стана манджа с грозде! :lol:Май е време за лягане! :lol:
« Последна редакция: Януари 20, 2011, 00:03:52 am от rumibumy »
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #638 -: Януари 25, 2011, 19:21:51 pm »
 Днес бях на първичен преглед при  д-р Владимиров и се оказа , че той няма да работи с Фонда! 8O
 Някой знае ли защо и откога е така?
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #639 -: Януари 25, 2011, 20:34:30 pm »
Фаталче, аз също от тук го разбрах, клиниката на д-р Владимиров за сега няма да подписва договор с фонда. Ако искаш прочети повече в съседния подфорум "Фонд за асистирана репродукция", там момичетата, които са се обаждали до клиниката го коментират.

А какво каза доктора като те прегледа?