0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #380 -: Ноември 03, 2010, 18:24:53 pm »
Хайде,Врабчо!Откога те дебна.Пиши,ако искаш на лични.
А иначе и аз ходих преди месец и ми направи впечатление,че няма много хора.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #381 -: Ноември 04, 2010, 09:18:26 am »
Здравейте!
Утре ми е пункцията. Много се вълнувам.
И на мен като постоянно присъствие в клиниката през последните 4 години ми прави впечатление , че сега е много спокойно. Може би защото д-р Димитрова преглежда парелелно с док. , пък и има и нова лекарка в екипа.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #382 -: Ноември 04, 2010, 09:30:25 am »
Здравейте!
Утре ми е пункцията. Много се вълнувам.
И на мен като постоянно присъствие в клиниката през последните 4 години ми прави впечатление , че сега е много спокойно. Може би защото д-р Димитрова преглежда парелелно с док. , пък и има и нова лекарка в екипа.
sne_do, успех на пункцията и после на трансфера!  :D
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #383 -: Ноември 04, 2010, 15:31:43 pm »
И как се казва новата, някой знае ли? :lol:
Врабчо, сне_до - успех :wink: :D
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #384 -: Ноември 04, 2010, 15:40:43 pm »
И как се казва новата, някой знае ли? :lol:
Врабчо, сне_до - успех :wink: :D
Отново е д-р Димитрова :lol:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #385 -: Ноември 04, 2010, 16:07:24 pm »
Макар да посещавам клиниката от скоро, и на мен ми направи впечатление, че има нова докторка. Незнам каква точно ще и е ролята, но присъства на прегледа ми при д-р Владимиров за оценка на яйчниковия резерв и на теста за проходимост при д-р Димитрова.
Успех и от мен sne_do! Ако имаш възможност споделяй как върви процедурата.
Цялата мъдрост на човечеството се побира в две думи - търпение и надежда!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #386 -: Ноември 04, 2010, 16:23:39 pm »
явно сега се обучава новата лекарка - много добре, че разширяват екипа!
само това е начинът да се справят с натовареността в клиниките.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #387 -: Ноември 04, 2010, 16:38:45 pm »
Дано тенденцията с малко чакащи в клиниката се запази, искрено се надявам на това, тъй като ми предстои ново посещение по повод ИКСИ след три години и половина прекъсване. Много ме вдъхнови и снимката на трите куклички на Кристи с докторите, почувствах едно такова щастливо гъделичкане, радвам се безкрайно и на шестимата :D
Успех и късмет на всички, вярвам в това!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #388 -: Ноември 04, 2010, 17:17:35 pm »
Врабчо, сне_до - успех :wink: :D
Мерси, Танитка  :D. Аз още не съм наясно какви ще ги върша, надявам се скоро да ми се изясни  :lol:.

Дебнах днес да видя новата докторка, тъй като доста време изкарах там, но я нямаше. Странно, може би ходи в определени дни за сега.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #389 -: Ноември 05, 2010, 10:47:59 am »
Sne-do , нямам долно тире :D,успешна пункция и от мен , бъди спокойна ведра и позитивна ,стискам палци
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #390 -: Ноември 05, 2010, 11:56:32 am »
Рокси  :D, каквито и да ги вършиш, късмет и много позитивизъм ти пожелавам  :D
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #391 -: Ноември 05, 2010, 15:11:18 pm »
Рокси  :D, каквито и да ги вършиш, късмет и много позитивизъм ти пожелавам  :D
:bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #392 -: Ноември 05, 2010, 15:17:19 pm »
Врабец много късмет ти пожелавам и много вяра :)

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #393 -: Ноември 06, 2010, 07:22:05 am »
Хайде Врабчо, силно стискам палците!!! Успешен старт  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #394 -: Ноември 06, 2010, 18:40:11 pm »
Аз да дам отчет.
Вчера на пункцитя извадиха 10 яйцеклетки.Днес ми се обадиха че има 9 оплодени.
Трансфера вероятно ще бъде в понеделник , така каза док.Владимиров. Ембриоложката ми предложи да помислим за варианта бластоцисти , но аз мисля да откажа. При първия ми опит направихме трансфер на бластоцисти и теста беше отрицателен. Пък и финансовата страна на въпроса не е за пренебрегване , поне от моя страна. Просто вече издъхваме финансово.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #395 -: Ноември 06, 2010, 19:03:00 pm »
sne_do, това е чудесен резултат  :D. Би ли споделила каква стимулация ти направиха, може и на ЛС. Ще ми бъде много полезна тази информация. Успех на трансфера!

Маги, Миле, благодаря за пожеланията  :D.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #396 -: Ноември 06, 2010, 20:00:33 pm »
Врабчо отговарям ти за стимулацията:
Тъй като на мен ми  е трети опит ИКСИ , пък имам и три трансфера на замразени ембриони предварително говорих с док. да направим по лека стимулация. Аз винаги съм правила по доста яйцеклетки и той като ми разгледа предишните резултати се съгласи.Моето съображение беше финансово.Та ето какво беше:3дни гонал 300 , после още 6 дни по гонал 150 и меногон 150 , т.е. стимулацията беше 9 дни , а и сутрешния декапептил. Владимиров каза , че е много доволен от резултата - по принцип са извадили 12 яйцеклетки , ама 2 са били кухи, имало е и други незрели , но не питах колко, равносметката е 10 хубави. И аз съм доволна.
Дано съм ти била полезна.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #397 -: Ноември 07, 2010, 10:00:52 am »
Sne_do,чудесен резултат , браво , стискам палци.
Ти по дълъг протокол ли беше ,ako е така с какъв медикамент беше блокажа?
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #398 -: Ноември 07, 2010, 10:17:17 am »
sne_do, благодаря ти за инфото. Наистина чудесен резултат! Дано всичко да бъде наред този път :D!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #399 -: Ноември 07, 2010, 10:20:13 am »
Благодаря момичета.
ised по дълъг протокол бях.Блокираха ме с декапептил микродози , всеки път е било така , явно това е подходящото за мен.