0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #360 -: Октомври 04, 2010, 20:47:59 pm »
Доколкото ми е известно д-р Владимиров праща за лапоро в МД при д-р Начев.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #361 -: Октомври 04, 2010, 21:05:16 pm »
Благодаря tanj74

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #362 -: Октомври 05, 2010, 14:01:10 pm »
Момичета, аз няколко пъти съм задавала този въпрос но заради малкото отговори се повтарям: Интересува ме изгоден хотел/хостел или каквото и да е с прилични условия и цена в София.Ще съм благодарна да ми пишете.
погледни в сайта н клиниката във форума, има отделна тема и полезни неща
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #363 -: Октомври 05, 2010, 14:11:25 pm »
pepi77, х-л Медик е сравнително наблизо, на 15-20мин. пеша от клиниката, единична стая е 57лв, двойната е 67лв, правят отстъпка за над 10 нощувки. Имат сайт в интернет.

Успешни процедури ви желая, момичета!!!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #364 -: Октомври 08, 2010, 19:07:27 pm »
Момичета, и аз започвам с първата си инсеминация.
Последния ми преглед беше при Д-р Димитрова, имах задържан фоликул, изписа ми Марвелон. Чакам МЦ и даваме началото. Лошото, е че сега лекувам кашлица с антибиотик. Дано не попречи.
Някоя от вас знае ли дали Владимиров е на линия вече?
« Последна редакция: Октомври 08, 2010, 19:14:17 pm от @Viki@ »
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #365 -: Октомври 08, 2010, 19:59:16 pm »
Отдавна е на линия, успех!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #366 -: Октомври 09, 2010, 18:46:37 pm »
Благодаря.
д-р Владимиров
« Отговор #367 -: Октомври 17, 2010, 18:20:27 pm »
Здравейте момичета, имам записан час за първоначален преглед при д-р Владимиров на 12.11.2010г от 11,30 часа, който няма ползвам и го отстъпвам на вас. Не знам какъв е реда в клиниката за смяна на името на пациента, но ако някоя от вас иска да го вземе ще съдействам.
Успех на всички!!!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #368 -: Октомври 24, 2010, 22:08:38 pm »
Здравейте и от мен! На мен другата седмица ми предстои посещение в клиниката за започване на подготовка за ИКСИ. През юни доктора ми каза да пусна всички хормони, инхибин B и антимюлеров хормон и сега се чудя дали ще иска пак да ги пускаме. При подготовката доктор Владимиров каза, че ще правим изследвания и на мъжа ми, дали някой може да ме насочи какви ще бъдат?
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #369 -: Октомври 24, 2010, 22:11:27 pm »
Най-вероятно SDI тест /и още 2 други такива подобни/. Ако не сте ги правили разбира се.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #370 -: Октомври 25, 2010, 09:14:53 am »
Здравейте момичета ,
записвам се в темата за нашия док. Започнах стимулация за третото ми ИКСИ. Днес ми е трети ден.По дълъг протокол съм пак , тъй като реагирам добре на него.

Защо никой не пише , няма ли други момичета в процедура?
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #371 -: Октомври 26, 2010, 12:55:16 pm »
Здравейте момичета ,
записвам се в темата за нашия док. Започнах стимулация за третото ми ИКСИ. Днес ми е трети ден.По дълъг протокол съм пак , тъй като реагирам добре на него.

Защо никой не пише , няма ли други момичета в процедура?
Здравей аз съм в подготовка , този път пия марвелон.Стартирам четвърти стимулиран опит по фонда.При мен стимулацията още не е ясна , доктора ще мисли.Аз лично предпочитам да е дълъг протокол,такъв какъвто беше протокола на първото ми икси когато макар и за кратко имах положителен кръвен тест.
Доктора настоява да оставим ембрионите на стадий бластоцист.При нас проблема е, че ембрионите са прекрасни а на определен етап спират да се развиват.Обяснението е - некачествени яйцеклетки.
Това е за сега , стискам палци и ти желая успешен опит!!!
Аз скоро навършвам 42 , ти си на 41 ако успеем ще сме гордостта на клиниката :D
Нека всички да успеят де.... и млади и стари :D и не толкова стари....
« Последна редакция: Октомври 26, 2010, 13:03:34 pm от ised »
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #372 -: Октомври 26, 2010, 14:01:40 pm »
ised, sne_do, от сърце ви желая успех, момичета!  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #373 -: Октомври 26, 2010, 14:05:52 pm »
Здравейте, да се запиша и аз. Днес ми бе последното хапче марвелон и сега чакам цикъл за начало на стимулацията. Този път ще съм по протокол Антагонист /така каза Димитрова/, до колкото прочетох това е къс протокол. Най вероятно ще оставим ембрионите до брастоцист. Първия ми опит бе комбиниран икси и инвитро, но сега ще сме само инвитро, понеже и то проработи добре. Ами започва борбата, имам още някой друг ден почивка и после пътуване, прегледи, работа, инжекции - изобщо трябва да се заредя с много нерви отново. Успех на всички желая и дано да се засичаме защото чакането до следобед за назначенията ми е най-тежко!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #374 -: Октомври 26, 2010, 14:10:19 pm »
Здравейте и от мен! На мен другата седмица ми предстои посещение в клиниката за започване на подготовка за ИКСИ. През юни доктора ми каза да пусна всички хормони, инхибин B и антимюлеров хормон и сега се чудя дали ще иска пак да ги пускаме. При подготовката доктор Владимиров каза, че ще правим изследвания и на мъжа ми, дали някой може да ме насочи какви ще бъдат?
ще ти опиша как бе при мен: правила съм хормони, инхибин и антимюлером през март, но сега /в началото на октомври/ пак ми ги пусна, вирусология, цитонамазка/бе изтекла/ и микробиология отново, а при съпруга ми спермограма + крюгер, днк фрагментация, вирусология и микробиология
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #375 -: Октомври 26, 2010, 18:47:43 pm »
Цитат
ще ти опиша как бе при мен: правила съм хормони, инхибин и антимюлером през март, но сега /в началото на октомври/ пак ми ги пусна, вирусология, цитонамазка/бе изтекла/ и микробиология отново, а при съпруга ми спермограма + крюгер, днк фрагментация, вирусология и микробиология

Благодаря за отговора. :)Утре ще ходя в клиниката и ще разбера дали трябва да пускаме отново изследвания за мен. Успех на всички!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #376 -: Октомври 27, 2010, 09:02:05 am »
Утре ще ходя в клиниката и ще разбера дали трябва да пускаме отново изследвания за мен. Успех на всички!

Здравей! Моля, ако не те затруднява пиши какви изследвания са ти назначили и от кога започва самата подготовка за ИКСИ. Ние сме с мъжки фактор и по всичко личи, че това е варианта за така желаното бебче! Късмет!
Цялата мъдрост на човечеството се побира в две думи - търпение и надежда!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #377 -: Октомври 27, 2010, 13:03:28 pm »
Здравейте! Преди малко се прибрах от клиниката и от утре съм на марвелон. Доктор Владимиров каза, че изследванията правени през юни са валидни все още и днес пуснахме само вирусология и кръвна група. Иначе през юни правихме всички хормони, антимюлеров хормон, инхибин и TSH. Изследванията, които съпругът ми трябва да направи са както бяха казали момичетата тук- спермограма, ДНК фрагментации, вирусология, микробиология и кръвна група.
По време на самата подготовка ще имам два прегледа при доктор Димитрова, но нямам представа за какво са тези прегледи.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #378 -: Октомври 28, 2010, 09:09:26 am »
димитрова гледа на ултразвук, обикновенно на първия преглед взима проба за микробиология. аз до сега винаги съм си пускала микробиологията по здравната каса и нося изследването когато е готово, вирусологията също я правя при личния лекар и не са ми правили проблем в клиниката. кръвната група също може да се направи по здравна каса.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #379 -: Ноември 03, 2010, 17:48:42 pm »
Малко да пораздвижа темата.
Аз днес бях в клиниката, но нищо не свърших, защото д-р Владимиров трябваше да излезе по-рано от обикновено, имаше някаква спешна работа. Утре пак съм на линия, но ще отида по-рано. Нямаше хора, това ми направи впечатление. Явно навалицата е минала по-рано.