0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #340 -: Септември 28, 2010, 10:45:27 am »
момичета в кой часове беше препоръчително да се бият хормоните, че нещо съм забравила.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #341 -: Септември 28, 2010, 11:33:08 am »
Здравейте момичета, защо така никой не пише, не вярвам да няма някой да се похвали или сподели.Аз си събрах багажа и утре в София.Започваме стимулация.Малко ми е притеснено, но ще свикна.Успех на всички.
Успех, Алекс! Ако имаш възможност пиши как протича стимулацията  :D.
Успех и от мен! Аз утре съм на първичен преглед при д-р Владимиров, дано да внесе малко светлина в тунела :)
Цялата мъдрост на човечеството се побира в две думи - търпение и надежда!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #342 -: Септември 28, 2010, 11:46:08 am »
Аз утре съм на първичен преглед при д-р Владимиров, дано да внесе малко светлина в тунела :)
Фатима, ще чакаме новини. Дано всичко да бъде наред!  :D

момичета в кой часове беше препоръчително да се бият хормоните, че нещо съм забравила.
pepi77, резултатите на стойностите на хормоните излизат по обяд, след което се назначават новите инжекции. Аз моите ги биех около 15 ч.
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #343 -: Септември 28, 2010, 12:34:38 pm »
момичета в кой часове беше препоръчително да се бият хормоните, че нещо съм забравила.

Мене ма викаха към 14:00 часа за резултати и нови назначение с инжекции  :)
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #344 -: Септември 28, 2010, 13:13:43 pm »
Здравейте,
аз ходих след 16:30, защото съм на работа и не мога да излизам в 14 ч. ( това е в деня, когато трябва да си взема новите назначения). Другите дни си ги биех сама между 16 и 18:30.
Докторът ми беше казал, че няма проблем между 14-18 часа да се бият инжекциите.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #345 -: Септември 28, 2010, 14:49:29 pm »
Моля момичета,които са ходили тези дни в клиниката,да споделят има ли много хора.Не съм ходила отдавна,а искам да обсъдя с доктора бъдещите ми действия.Разбира се-ще ида следобяд,знам сутрин какво е....
Благодаря ви и успех на всички.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #346 -: Септември 28, 2010, 15:47:12 pm »
Здравейте момичета ,
да се запиша и аз в темичката.
Аз съм в подготовка за ИКСИ.За мен това ще е трети опит. Имам и три размразени трансфера.
В момента съм на Диане 35.При предните ми опити съм пила марвелон , сега док. ми го смени със диане 35. Аз останах с впечатление , че той ги изписва само за стимулации по протокол Маркес, но мисля че за мен този протокол не е подходящ. Някой друг да е пил  такива противозачатъчни и да не е бил по Маркес.
motek аз бях в събота там и нямаше много хора , което доста ме учуди де , като знам особено в съботите колко много народ има.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #347 -: Септември 28, 2010, 18:09:03 pm »
Здравейте, аз от днес започнах стимулация. Ще си слагам инжекциите към 20:00, защото просто не мога по рано. Сестрата ми каза, че не е фатално, стига винаги да се слагат по това време. Иначе като цяло имаше хора днес в клиниката, но съм виждала и доста повече народ.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #348 -: Септември 30, 2010, 09:34:00 am »
Здравей, sne_do моята стимулация беше през пролетта. Бях по дълъг протокол, а преди самата стимулация бях на Diane 35. И аз при първата процедура бях на марвелон, но при тази доктора реши да направи промени. Стискам палци и успех на всички!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #349 -: Септември 30, 2010, 15:34:07 pm »
sne_do, през март направих ИКСИ по къс протокол. Преди това и аз пих Диане.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #350 -: Септември 30, 2010, 15:50:44 pm »
Благодаря за отговорите момичета.Явно аз много човъркам и изпадам може би в дребнавост, но след толкова неуспехи не знам какво да мисля.
Утре пак съм в клиниката  при д-р Димитрова.
Желая успешни процедури на всички.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #351 -: Септември 30, 2010, 21:47:01 pm »
Здравейте , момичета, при мен нещо нещата се спекоха, стимулацията за сега продължава, но не се знае до кога.Вчера ми се обадиха, че хемоглобина ми бил 75 и ако не го повиша нямало да има пункция.Сега ми вливат желязо и ще видим как ще се развият нещата.Не знам защо, но 1-я път като че ли не бях в такова състояние, сега нервите толкова са ми се опънали, от хормоните сигурно, постоянно ме избива на рев, и аз не знам защо , но е така.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #352 -: Октомври 03, 2010, 12:48:09 pm »
доиде време и аз да се запиша, имам вече цикъл/след 15 дена закаснение/ и трабва да ходя на преглед. знаете ли дали в клиниката прават процедури по фонда или заради изчерпаните средства за 2010 отказват да започват такива. успешни процедури на всички и може да се засичаме в клиниката :)
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #353 -: Октомври 03, 2010, 14:12:36 pm »
petranka2002 в клиниката продължават с процедурите по фонда. Аз съм по фонда и съм на стимулация шести ден. Така че не се притеснявай и успех.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #354 -: Октомври 04, 2010, 10:31:32 am »
Момичета малко  :offtopic: но можете ли да ми кажете кой прави лапароскопиите при Владимиров или той изпраща при друг лекар за това.Много благодаря за инфото предварително.

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #355 -: Октомври 04, 2010, 10:36:35 am »
Момичета, аз няколко пъти съм задавала този въпрос но заради малкото отговори се повтарям: Интересува ме изгоден хотел/хостел или каквото и да е с прилични условия и цена в София.Ще съм благодарна да ми пишете.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #356 -: Октомври 04, 2010, 10:46:22 am »
Момичета малко  :offtopic: но можете ли да ми кажете кой прави лапароскопиите при Владимиров или той изпраща при друг лекар за това.Много благодаря за инфото предварително.
Маги, не правят лапароскопии там. Насочват към други лекари, но към кои точно не знам. Моята лапароскопия я правих в Шейново, но тогава още не бях пациентка на клиниката.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #357 -: Октомври 04, 2010, 14:31:51 pm »
Благодарско Врабец, предполагам, че работят с проверени лекари.

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #358 -: Октомври 04, 2010, 14:37:00 pm »
Благодарско Врабец, предполагам, че работят с проверени лекари.
Ти за себе си ли питаш? Нали в Плевен е клиниката на проф.Горчев или не искаш там?
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #359 -: Октомври 04, 2010, 16:32:45 pm »
Не е за мен, за най-добрата ми дружка е.То тя също е от Плевен, ама да ти кажа никак им нямам вяра напоследък на нашите хубавци.Горчев е много зает и не знам дали ще се наеме той точно да направи лапарото, а другите не ги знам на какво ниво са.