0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #220 -: Юни 21, 2010, 18:59:05 pm »
ceci 75  :bighug: Много съжалявам да прочета това  :( Не се отказвай! А доктора днес беше в клиниката и ми оформиха документи. Така че търси го за да можеш да подадеш преди отпуската им.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #221 -: Юни 21, 2010, 20:42:30 pm »
Лоши новини,теста е отрицателен.Сега незнам какво ще правя,доктора и него го няма,поне да подам документи за 3-ти опит.Ако изобщо има смисъл...
:( Съжалявам Ceci. Има смисъл разбира се - докато има надежда има смисъл!
В клиниката не могат ли да подготвят документите без док. Владимиров?
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #222 -: Юни 21, 2010, 21:10:20 pm »
Незнам.Явно до петък няма да стане,ще загубя цяла година...
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #223 -: Юни 21, 2010, 21:14:56 pm »
Незнам.Явно до петък няма да стане,ще загубя цяла година...
Цеци следващите дни док. ще бъде там, поне така разбрах от разговора с него. Така, че ще успееш да подадеш. Днес в клиниката нямаше никакви хора и подготвиха всичко за 15 мин. Успех
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #224 -: Юни 21, 2010, 21:52:34 pm »
Утре пак ще му звънна и ще помоля в сряда да ми подготвят документите,за да не губя време.Да не би пък да иска първо да ми дойде,да ме прегледа и тогава документите?Или пък да ми назначи някакви изследвания,но не мисля,че има нещо общо с фонда.
Илинка,благодаря за подкрепата,имаш и от мен пожелания за бъдещи успехи!
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #225 -: Юни 22, 2010, 06:52:45 am »
Мила Цеци, съжалявам на отрицателния тест. До болка знам как се чувстваш, миналия четвъртък научих същото. Нищо не ни остава освен да се съвземаме и за правим планове за следващия последен и успешен опит.

А що се отнася до документите - в четвъртъка, когато док ме извика и ми съобщи отрицателния резултат веднага го питах можем ли да подготвим документите. И няма за 10 минути бяха готови. Попълних ги и още същия ден ги подадох. Задължително звъни днес да ги подготвят и утре или други ден ги вземи, попълни и внасяй. Няма никакво значение за документите дали ти е дошло или не. А и си мисля, нали Стефка ги подготвя, така че док дори и да го няма не мисля, че е проблем. Е, иска се подпис на епикризата, ама нали има и друг доктор.
Не се отчайвай, всичко ще се нареди, може да е с малко препятствия, но ще стане...
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #226 -: Юни 22, 2010, 10:01:17 am »
Цеци, никакво предаване!
Само напред към целта! А тя ще се осъществи! Аз вярвам!
Подавай документи и наесен отново!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #227 -: Юни 23, 2010, 12:01:50 pm »
Цеци, док ме вика в петък на преглед, така че със сигурност ще е там. Те документите могат и да ги подготвят без него, но за подписа не знам дали друг може да се подпише вместо него.
Предполагам, че и няма много хора като преди, защото явно каквито процедури има да се довършват са само, така че бързо ще ти ги приготвят.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #228 -: Юни 23, 2010, 14:30:14 pm »
Цеци, д-р Димитрова може да подпише, действай.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #229 -: Юни 23, 2010, 23:09:37 pm »
Днес бях там,обясних на всички момичета,че съм дошла за документите към фонда и че не съм от София.В клиниката имаше проверка и то точно от фонда.Стефка каза,че ще ми свърши работа,но за да не чакам 2 часа,ще помоли Димитрова да ми напише новите документи.Докато чаках,доктор Владимиров ме извика и реши да ме прегледа,макар,че след неуспешния опит,все още нямам цикъл.Каза ми,че има нови изисквания и че те ще опишат опита,но после трябвало да се изчака оопределен период за отговор.Честно да ви кажа нищо не разбрах,разходих се до София напразно.Другата седмица били на конгрес,по-следващата да се обадя в удобен ден в клиниката и да отивам.Аз и сега се бях обадила да питам дали ще стане и доктора ми каза ела.Доста се ядосах...
Да попитам тези които си спомнят,може ли мъжът ми да вземе документите от клиниката и да ги подаде във фонда.Аз доста прекалих с отсъствията от работа
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #230 -: Юни 23, 2010, 23:17:38 pm »
Цеци, мал шанса е бил на твоя страна :(.
Съжалявам, изчаквах резултата от опита ти за да си изкажа мнението и наистина съжалявам че го правя..., но това че е имало повторен трансфер е предрешило процедурата. За съжаление се случва, изключителна рядкост е да заседне ембрион и не мисля че е до кадърност или некадърност на лекаря - просто наистина е мал шанс.
Иначе съм на мнението на Камби по повод малкия брой добити яйцеклетки и решението за късен трансфер. :(
Прегръщам те! Бори се!
« Последна редакция: Юни 23, 2010, 23:19:10 pm от evro »

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #231 -: Юни 24, 2010, 00:11:54 am »
ceci75, документите за фонда могат да се подадат от всеки, не е нужно пълномощно.
само получаването на готовата заповед става лично или с нотариално пълномощно.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #232 -: Юни 24, 2010, 12:56:29 pm »
днес ще е моят трансфер на бластоцист - така прецени д-р Владимиров. Момичета пожелайте ми късмет и дано на моите бебчовци им е уютно в мен толкова много ги искам и обичам дано този втори опит за нас бъде последен!!! пожелайте ми късмет!!! :bori_020:  :bori_018:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #233 -: Юни 24, 2010, 13:27:59 pm »
kumba , успех и късмет!!! :crossfingers:  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17


*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #234 -: Юни 24, 2010, 14:15:21 pm »
Кумба, имаш и моите стиснати палци!
Успех!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #235 -: Юни 24, 2010, 15:51:23 pm »
благодаря ви че сте с мен  osi_9 всичко премина добре върнахме 2 бластоциста и ембиноложката каза че рядко се случва трансвер на толкова добри ембриончета едното почти е готово да се "излюпи" увериха ни че всичко е наред сега остана голямото и дълго чакане засега това е от мен пожелавам късмет на нас и на вас и дано скоро сбъднем нашите мечти!!! :crossfingers: и разбиващ резултат  :bfp:
*

    tweet6777

  • *
  • 44
  • *** Na ni6to ne se u4udvai! ***
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #236 -: Юни 25, 2010, 21:26:17 pm »
Мили момичета,моля ви да ми дадете инфо.
Преди 10 дни бяхме на първичен при нашия доктор(останахме с чудесни впечатления от него и екипа).Той разгледа предварително направените ни изследвания и потвърди,че сме за ИКСИ-с тежък мъжки фактор сме.Ние веднага споделихме ,че бихме желали да се самофинансираме и да започнем възможно най-скоро.Док каза,че(понеже е 2 месеца в почивка)ще започнем през Септември,да отида без час на 3-4 ден от МЦ.Та,мили момичета,кажете,какво става от тогава нататък?Значи ли,че ще започнем стимулациите още Септември по време на същия МЦ?А моят дарлинг кога е нужно да бъде с мен в клиниката за изследвания?
Моля ви от сърце да ме осветлите с инфо.
Благодаря ви предарително и много усмивки на всички ви.
:)
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #237 -: Юни 25, 2010, 22:50:12 pm »
Здравей tweet6777!

Обикновено 1 месец преди ИнВитрото д-ра изписва противозачатъчни и започва от следващия цикъл процедурата. Но при всеки е индивидуално.
Съпруга ти трябва да е там, само, ако д-р Владимиров иска да направят спермограма и за това ще е необходимо предварително да запишете час.
Като отидеш на 3-4-ти ден от цикъла, ще ви назначи и нужните изследвания, за двама ви, които може да направите и след няколко дни, а не веднага в клиниката.

Незнам дали отговорих на въпросите ти, но ако има нещо питай.
Успех!

Кумба, стискам палци и на теб за най-положителния тест след 10 дни! :bfp: :crossfingers:
*

    tweet6777

  • *
  • 44
  • *** Na ni6to ne se u4udvai! ***
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #238 -: Юни 25, 2010, 23:39:11 pm »
Здравей tweet6777!

Обикновено 1 месец преди ИнВитрото д-ра изписва противозачатъчни и започва от следващия цикъл процедурата. Но при всеки е индивидуално.
Съпруга ти трябва да е там, само, ако д-р Владимиров иска да направят спермограма и за това ще е необходимо предварително да запишете час.
Като отидеш на 3-4-ти ден от цикъла, ще ви назначи и нужните изследвания, за двама ви, които може да направите и след няколко дни, а не веднага в клиниката.

Незнам дали отговорих на въпросите ти, но ако има нещо питай.
Успех!

Кумба, стискам палци и на теб за най-положителния тест след 10 дни! :bfp: :crossfingers:
Благодаря ,Галка!
Значи,ако правилно съм разбрала,щом през Септември ме вика в началото на МЦ,то тогава ще започнем с противозачатъчни и стимулация,а в Октомври-самото ИКСИ.Нали така излиза?(ако всичко върви наред ,разбира се,де)
 :)
:)
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #239 -: Юни 25, 2010, 23:43:50 pm »
tweet6777, да!През септември ще правите изследвания и през октомври стимулацията.Дано всичко е наред!Желая ти моя резултат! :wink: :D
Кумба, имаш и моите стиснати палци!
ceci 75 ,горе главата!Борбата продължава!Прегръдки и от мен!
« Последна редакция: Юни 25, 2010, 23:46:05 pm от rumibumy »